Noddy: Szykujmy się do szkoły

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Noddy: Szykujmy się do szkoły

Noddy: Let’s Get Ready For School!

Noddy Szykujmy się do szkoły.jpg
Gatunek przygodowa
Producent BBC Multimedia
Wydawca BBC Multimedia
Dystrybutor LEM
Rok produkcji 1998
Premiera dubbingu 25 sierpnia 2006
Platformy z dubbingiem PC

Noddy: Szykujmy się do szkoły (ang. Noddy: Let’s Get Ready For School!, 1998) – gra przygodowa dla dzieci wyprodukowana przez BBC Multimedia na podstawie serialu Noddy. W Polsce wydana została 25 sierpnia 2006 roku przez LEM.

Fabuła

Noddy: Szykujmy się do szkoły to pierwsza z wydanych w Polsce przygód Noddy’ego, czyli znanego z telewizyjnego serialu, małego, drewnianego chłopca, mieszkającego w Krainie Zabawek. W omawianej produkcji główny bohater, a wraz z nim gracze, przeżyje pięć fascynujących przygód. W pierwszej misji Noddy musi złapać Gobba oraz Chytrusa, czyli dwa gobliny zamieszkujące Czarny Las, i przeszkodzić im w zrujnowaniu spokoju panującego w wesołej Krainie Zabawek. Następnie drewniany chłopiec w mroźny dzień spróbuje dokończyć zakupy, zanim znajomi jego najlepszego przyjaciela, gnoma o imieniu Wielkouchy, przyjadą na słynną zupę. Później Noddy pomoże Panu Sparksowi w zreperowaniu jego maszyny do robienia lodów. W kolejnej przygodzie sympatyczny bohater pomoże misiowi Tubby’emu w odrabianiu lekcji, a w ostatniej misji postara się przywrócić ład w miasteczku po burzy.

Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/noddy-lets-get-ready-for-school/ze1e08

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Dźwięk: Sławomir Czwórnóg
Głosy z Krainy Zabawek:


Noddy
Seriale Noddy (1992) • Sklep Noddy’egoNoddy (2001) • Powiedz to z NoddymNoddy w Krainie ZabawekNoddy: Detektyw w krainie zabawek
Filmy Noddy i Święty MikołajNoddy i przygoda na wyspieNoddy i gwiezdny pył
Gry Noddy: Szykujmy się do szkołyNoddy TaxiNadjeżdza Noddy: Festyn w krainie zabawekNadjeżdza Noddy: Magiczny zegar