Ben 10: Obca potęga: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 42: | Linia 42: | ||
** '''Jetray''' <small>(odc. 16)</small>, | ** '''Jetray''' <small>(odc. 16)</small>, | ||
** '''Lu''' <small>(odc. 23)</small> | ** '''Lu''' <small>(odc. 23)</small> | ||
* [[Sebastian Cybulski]] – '''Szlamfire''' | * [[Sebastian Cybulski]] – | ||
** '''Szlamfire''', | |||
** '''Hugo''' <small>(odc. 10)</small> | |||
* [[Miłogost Reczek]] – | * [[Miłogost Reczek]] – | ||
** '''Nadistota''', | ** '''Nadistota''', | ||
| Linia 94: | Linia 96: | ||
* W Polsce [[Cartoon Network]] wyemitował dwa pierwsze odcinki jeden po drugim 13 kwietnia 2009 roku. | * W Polsce [[Cartoon Network]] wyemitował dwa pierwsze odcinki jeden po drugim 13 kwietnia 2009 roku. | ||
* 4 kwietnia 2009 w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie między godziną 12:00 a 18:00 odbyły się pokazy przedpremierowe serialu. | * 4 kwietnia 2009 w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie między godziną 12:00 a 18:00 odbyły się pokazy przedpremierowe serialu. | ||
* Cartoon Network w Polsce nie emituje wstępu w żadnym odcinku. Wyjątkowo wstęp został wyemitowany 22 lutego o godz. 18:10 w odcinku 24 (''Tycia''). | |||
* Cartoon Network w Polsce nie emituje wstępu w żadnym odcinku. | |||
=== Spis odcinków === | === Spis odcinków === | ||
{| style="text-align: center; width: | {| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | ||
|-style="background: #ABC;" | |-style="background: #ABC;" | ||
!width="16%"|Premiera odcinka | !width="16%"|Premiera odcinka | ||
!width=" | !width="10%"|N/o | ||
!width=" | !width="37%"|Polski tytuł | ||
!width="37%"|Angielski tytuł | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 112: | Linia 114: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | | bgcolor="#DFEEEF"|01 | ||
| rowspan=2|''Ben 10 powraca'' | |||
| rowspan=2|''Ben 10 Returns'' | | rowspan=2|''Ben 10 Returns'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 121: | Linia 124: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 14.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | | bgcolor="#DFEEEF"|03 | ||
| ''Wieża pogodowa'' | |||
| ''Everybody Talks About the Weather'' | | ''Everybody Talks About the Weather'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 127: | Linia 131: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 15.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | | bgcolor="#DFEEEF"|04 | ||
| ''Dług Kevina'' | |||
| ''Kevin’s Big Score'' | | ''Kevin’s Big Score'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 133: | Linia 138: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 16.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | | bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| ''Nie wszystko złoto, co się świeci'' | |||
| ''All That Glitters'' | | ''All That Glitters'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 139: | Linia 145: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 17.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | | bgcolor="#DFEEEF"|06 | ||
| ''Ostateczna rozgrywka'' | |||
| ''Max Out'' | | ''Max Out'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 145: | Linia 152: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 20.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| ''Gość na molo'' | |||
| ''Pier Pressure'' | | ''Pier Pressure'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 151: | Linia 159: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 21.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''Wizyta'' | |||
| ''What Are Little Girls Made Of?'' | | ''What Are Little Girls Made Of?'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 157: | Linia 166: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 22.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''Rękawica'' | |||
| ''The Gauntlet'' | | ''The Gauntlet'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 163: | Linia 173: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 17.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | | bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| ''Paradoks'' | |||
| ''Paradox'' | | ''Paradox'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 169: | Linia 180: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''Rycerz'' | |||
| ''Be-Knighted'' | | ''Be-Knighted'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 175: | Linia 187: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.06.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 02.06.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | | bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| ''Pomocnicy hydraulików'' | |||
| ''Plumber’s Helpers'' | | ''Plumber’s Helpers'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 181: | Linia 194: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 30.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''Obcy Iks'' | |||
| ''X = Ben + 2'' | | ''X = Ben + 2'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 189: | Linia 203: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 31.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | | bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| ''Darkstar'' | |||
| ''Darkstar Rising'' | | ''Darkstar Rising'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 197: | Linia 212: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.04.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 30.04.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | | bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| ''Razem ale osobno'' | |||
| ''Alone Together'' | | ''Alone Together'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 203: | Linia 219: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | | bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| ''Dobra kopia, zła kopia'' | |||
| ''Good Copy, Bad Copy'' | | ''Good Copy, Bad Copy'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 209: | Linia 226: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | | bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| ''Ostatni taniec'' | |||
| ''Save the Last Dance'' | | ''Save the Last Dance'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 215: | Linia 233: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| ''Niewidzialni'' | |||
| ''Undercover'' | | ''Undercover'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 221: | Linia 240: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | | bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| ''Statek'' | |||
| ''Pet Project'' | | ''Pet Project'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 227: | Linia 247: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''Szlaban'' | |||
| ''Grounded'' | | ''Grounded'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 233: | Linia 254: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 08.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | | bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| ''W nicości'' | |||
| ''Voided'' | | ''Voided'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 239: | Linia 261: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 11.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| ''Ktoś stamtąd'' | |||
| ''Inside Man'' | | ''Inside Man'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 245: | Linia 268: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 12.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| ''Małpi książę'' | |||
| ''Birds of a Feather'' | | ''Birds of a Feather'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 251: | Linia 275: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 13.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| ''Tycia'' | |||
| ''Unearthed'' | | ''Unearthed'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 257: | Linia 282: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.05.2009 | | bgcolor="#DFEFFF"| 14.05.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| rowspan=2|''Wojna światów'' | |||
| rowspan=2|''War of the Worlds'' | | rowspan=2|''War of the Worlds'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 262: | Linia 288: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA | | colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | | bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| rowspan=2|'' | |||
| rowspan=2|''The Vengeance of Vilgax'' | | rowspan=2|''The Vengeance of Vilgax'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | | bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| '' | |||
| ''Inferno'' | | ''Inferno'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | | bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| '' | |||
| ''Fool’s Gold'' | | ''Fool’s Gold'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | | bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| '' | |||
| ''Simple'' | | ''Simple'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| '' | |||
| ''Don’t Fear the Repo'' | | ''Don’t Fear the Repo'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| '' | |||
| ''Single Handed'' | | ''Single Handed'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| '' | |||
| ''If All Else Fails'' | | ''If All Else Fails'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| '' | |||
| ''In Charms Way'' | | ''In Charms Way'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | | bgcolor="#DFEEEF"|36 | ||
| '' | |||
| ''Ghost Town'' | | ''Ghost Town'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | | bgcolor="#DFEEEF"|37 | ||
| '' | |||
| ''Trade-Off'' | | ''Trade-Off'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | | bgcolor="#DFEEEF"|38 | ||
| '' | |||
| ''Busy Box'' | | ''Busy Box'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | | bgcolor="#DFEEEF"|39 | ||
| '''' | | '' | ||
| ''Con of Rath'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | | bgcolor="#DFEEEF"|40 | ||
| '''' | | '' | ||
| ''Primus'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | | bgcolor="#DFEEEF"|41 | ||
| '''' | | '' | ||
| ''Time Heals'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | | bgcolor="#DFEEEF"|42 | ||
| '''' | | '' | ||
| ''The Secret of Chromastone'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | | bgcolor="#DFEEEF"|43 | ||
| '''' | | '' | ||
| ''Vendetta'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | | bgcolor="#DFEEEF"|44 | ||
| '''' | | '' | ||
| ''Above and Beyond'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | | bgcolor="#DFEEEF"|45 | ||
| '''' | | rowspan=2|'' | ||
| rowspan=2|''The Final Battle'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | | bgcolor="#DFEEEF"|46 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''FILM''' | | colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''FILM''' | ||
| Linia 389: | Linia 430: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 09.12.2009 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|F1 | | bgcolor="#DFEEEF"|F1 | ||
| ''[[Ben 10: Alien Swarm]]'' | | ''[[Ben 10: Alien Swarm]]'' | ||
| ''Ben 10: Alien Swarm'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 18:49, 22 lut 2010
Ben 10: Obca potęga (org. Ben 10: Alien Force, 2008-??) – amerykański serial animowany, kontynuacja serialu z 2005 roku – Ben 10. Akcja serialu toczy się 5 lat później.
Wersja polska
Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria:
- Dariusz Dunowski (odc. 1-13),
- Małgorzata Boratyńska (odc. 14-26)
Dialogi: Kamila Klimas-Przybysz
Dźwięk:
- Aneta Michalczyk-Falana (odc. 1-19)
- Wojciech Kalinowski (odc. 14-26)
Montaż:
- Aneta Michalczyk-Falana (odc. 1-13),
- Paweł Siwiec (odc. 14-17, 21-26),
- Jan Graboś (odc. 18-20),
- Agnieszka Kołodziejczyk (odc. 18-20)
Kierownictwo produkcji:
- Dariusz Falana (odc. 1-17),
- Agnieszka Wiśniowska (odc. 18-26)
Wystąpili:
- Kajetan Lewandowski –
- Ben Tennyson,
- Albedo,
- Omnitrix
- Joanna Pach – Gwen Tennyson
- Paweł Sanakiewicz – Max Tennyson
- Zbigniew Kozłowski – Kevin Levin
- Jacek Wolszczak –
- J.T. (odc. 1),
- Cooper (odc. 18, 25)
- Sławomir Pacek –
- Łebkrab,
- Labrid (odc. 1-2),
- Profesor Paradox (odc. 10),
- Connor (odc. 11),
- Bellicus (odc. 13)
- Cezary Kwieciński –
- Echo Echo,
- UFO-zbiry,
- J.T. (odc. 9),
- Smok (odc. 11),
- Jetray (odc. 16),
- Lu (odc. 23)
- Sebastian Cybulski –
- Szlamfire,
- Hugo (odc. 10)
- Miłogost Reczek –
- Nadistota,
- Patryk (odc. 11),
- Imperator Milleous (odc. 13),
- Pusty/Dr Animo (odc. 21)
- Karol Wróblewski –
- Wielki Ziąb,
- Gigantozaur,
- Raff (odc. 13)
- Julia Kołakowska-Bytner – Julia
- Marcin Hycnar –
- Alan (odc. 3, 25),
- Mike Morning Star (odc. 5, 14)
- Janusz Wituch –
- Plazma,
- Jetray,
- Chromaton,
- Pajęczarz,
- Manny (odc. 12, 21, 26)
- Artur Pontek – Tyler (odc. 22)
- Modest Ruciński – Ken
- Mirosława Nyckowska
- Jolanta Wołłejko – Verdona w ludzkim ciele
- Agnieszka Kunikowska –
- Verdona,
- Attea (odc. 13)
- Izabela Dąbrowska –
- Mama Gwen,
- Helen (odc. 12, 21),
- Serena (odc. 13)
- Zbigniew Konopka – Dr Joseph Chadwick (odc. 19)
- Stefan Knothe – Azmuth
- Tomasz Marzecki – Sir Morton – Wieczny Rycerz (odc. 19)
- Anna Sroka – Mama Bena – Sandra Tennyson
- Mirosław Wieprzewski
- Grzegorz Drojewski – Pierce (odc. 21)
- Adam Bauman – Profesor Paradox (odc. 25-26)
- Przemysław Nikiel – Wszechistota
- Klaudiusz Kaufmann
- Waldemar Barwiński
- Jacek Kałucki – Tata Bena – Carl Tennyson
i inni
Odcinki
- Serial po raz pierwszy pojawił się w Polsce na kanale Cartoon Network:
- I seria (odcinki 1-13) i II seria (odcinki 14-26) – 13 kwietnia 2009 roku,
- film Ben 10: Alien Swarm – 9 grudnia 2009 roku,
- III seria (odcinki 27-46) – nieemitowane.
- W USA premiera serialu odbyła się 18 kwietnia 2008 roku.
- W Polsce Cartoon Network wyemitował dwa pierwsze odcinki jeden po drugim 13 kwietnia 2009 roku.
- 4 kwietnia 2009 w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie między godziną 12:00 a 18:00 odbyły się pokazy przedpremierowe serialu.
- Cartoon Network w Polsce nie emituje wstępu w żadnym odcinku. Wyjątkowo wstęp został wyemitowany 22 lutego o godz. 18:10 w odcinku 24 (Tycia).
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 13.04.2009 | 01 | Ben 10 powraca | Ben 10 Returns |
| 13.04.2009 | 02 | ||
| 14.04.2009 | 03 | Wieża pogodowa | Everybody Talks About the Weather |
| 15.04.2009 | 04 | Dług Kevina | Kevin’s Big Score |
| 16.04.2009 | 05 | Nie wszystko złoto, co się świeci | All That Glitters |
| 17.04.2009 | 06 | Ostateczna rozgrywka | Max Out |
| 20.04.2009 | 07 | Gość na molo | Pier Pressure |
| 21.04.2009 | 08 | Wizyta | What Are Little Girls Made Of? |
| 22.04.2009 | 09 | Rękawica | The Gauntlet |
| 17.05.2009 | 10 | Paradoks | Paradox |
| 23.05.2009 | 11 | Rycerz | Be-Knighted |
| 02.06.2009 | 12 | Pomocnicy hydraulików | Plumber’s Helpers |
| 30.05.2009 | 13 | Obcy Iks | X = Ben + 2 |
| SERIA DRUGA | |||
| 31.05.2009 | 14 | Darkstar | Darkstar Rising |
| 30.04.2009 | 15 | Razem ale osobno | Alone Together |
| 01.05.2009 | 16 | Dobra kopia, zła kopia | Good Copy, Bad Copy |
| 04.05.2009 | 17 | Ostatni taniec | Save the Last Dance |
| 05.05.2009 | 18 | Niewidzialni | Undercover |
| 06.05.2009 | 19 | Statek | Pet Project |
| 07.05.2009 | 20 | Szlaban | Grounded |
| 08.05.2009 | 21 | W nicości | Voided |
| 11.05.2009 | 22 | Ktoś stamtąd | Inside Man |
| 12.05.2009 | 23 | Małpi książę | Birds of a Feather |
| 13.05.2009 | 24 | Tycia | Unearthed |
| 14.05.2009 | 25 | Wojna światów | War of the Worlds |
| 15.05.2009 | 26 | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 27 | The Vengeance of Vilgax | ||
| 28 | |||
| 29 | Inferno | ||
| 30 | Fool’s Gold | ||
| 31 | Simple | ||
| 32 | Don’t Fear the Repo | ||
| 33 | Single Handed | ||
| 34 | If All Else Fails | ||
| 35 | In Charms Way | ||
| 36 | Ghost Town | ||
| 37 | Trade-Off | ||
| 38 | Busy Box | ||
| 39 | Con of Rath | ||
| 40 | Primus | ||
| 41 | Time Heals | ||
| 42 | The Secret of Chromastone | ||
| 43 | Vendetta | ||
| 44 | Above and Beyond | ||
| 45 | The Final Battle | ||
| 46 | |||
| FILM | |||
| 09.12.2009 | F1 | Ben 10: Alien Swarm | Ben 10: Alien Swarm |
Linki zewnętrzne
- Ben 10: Obca potęga w polskiej Wikipedii
- Ben 10: Obca potęga w bazie filmweb.pl
