Księga dżungli (serial animowany): Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | |||
|tytuł= Księga dżungli | |||
|tytuł oryginalny= The Jungle Book | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animowany, komedia | |||
|kraj= Francja, Niemcy, Indie | |||
|język= angielski, niemiecki, francuski | |||
|stacja= [[teleTOON+]] | |||
|lata produkcji= 2010- | |||
|data premiery= 9 marca [[2012]] | |||
|sezony= 3 z 3 | |||
|odcinki= 106 ze 156 | |||
}} | |||
'''Księga dżungli''' (ang. ''The Jungle Book'', 2010-??) – francusko-niemiecko-indyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale [[teleTOON+]] od 9 marca [[2012]] roku. | '''Księga dżungli''' (ang. ''The Jungle Book'', 2010-??) – francusko-niemiecko-indyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale [[teleTOON+]] od 9 marca [[2012]] roku. | ||
| Linia 7: | Linia 20: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie teleTOON+ <small>(odc. 1-52)</small> / platformy nc+ <small>(odc. 53-104)</small> – [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]<br /> | '''Wersja polska''': na zlecenie teleTOON+ <small>(odc. 1-52)</small> / platformy nc+ <small>(odc. 53-104)</small> / platformy CANAL+ <small>(odc. 105-156)</small> – [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Małgorzata Kochańska]]<br /> | '''Dialogi''': [[Małgorzata Kochańska]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Dorota Kawęcka]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Dorota Kawęcka]]<br /> | ||
| Linia 16: | Linia 29: | ||
* [[Jan Rotowski|Janek Rotowski]] – '''Mowgli''' <small>(odc. 1-52)</small> | * [[Jan Rotowski|Janek Rotowski]] – '''Mowgli''' <small>(odc. 1-52)</small> | ||
* [[Antoni Scardina|Antek Scardina]] – '''Mowgli''' <small>(odc. 53-104)</small> | * [[Antoni Scardina|Antek Scardina]] – '''Mowgli''' <small>(odc. 53-104)</small> | ||
* [[Jakub Jóźwik (ur. 2006)|Kuba Jóźwik]] – '''Mowgli''' <small>(odc. 105-156)</small> | |||
* [[Anna Gajewska]] – '''Bagheera''' | * [[Anna Gajewska]] – '''Bagheera''' | ||
* [[Waldemar Barwiński]] – | * [[Waldemar Barwiński]] – | ||
| Linia 24: | Linia 38: | ||
'''oraz''': | '''oraz''': | ||
* [[Janusz Wituch]] | * [[Janusz Wituch]] | ||
* [[Beata Łuczak]] | * [[Beata Łuczak-Mastyna|Beata Łuczak]] | ||
* [[Katarzyna Łaska]] | * [[Katarzyna Łaska-Kaczanowska|Katarzyna Łaska]] | ||
* [[Miłosz Konkel]] | * [[Miłosz Konkel]] | ||
* [[Dorota Kawęcka]] | * [[Dorota Kawęcka]] | ||
| Linia 32: | Linia 46: | ||
* [[Małgorzata Szymańska]] | * [[Małgorzata Szymańska]] | ||
* [[Maciej Dybowski]] | * [[Maciej Dybowski]] | ||
* [[Katarzyna Tatarak]] | * [[Katarzyna Tatarak-Walentowicz|Katarzyna Tatarak]] | ||
* [[Beata Jankowska-Tzimas]] | |||
i inni | i inni | ||
'''Lektor''': [[Janusz Kozioł]] | '''Lektor''': | ||
* [[Janusz Kozioł]] <small>(odc. 1-104)</small>, | |||
* [[Maciej Gudowski]] <small>(odc. 105-156)</small> | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 569: | Linia 586: | ||
| ''Rangoo on the Run'' | | ''Rangoo on the Run'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.11.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|105 | |||
| ''Mowgli, król dżungli'' | |||
| ''Mowglin, King of the Jungle!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.11.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|106 | |||
| ''Harjit atakauje'' | |||
| ''Harjit Makes a Move'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|107 | |||
| '''' | |||
| ''A Life Lesson'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|108 | |||
| '''' | |||
| ''Daddy Shere Khan'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|109 | |||
| '''' | |||
| ''The Rumor'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|110 | |||
| '''' | |||
| ''Hita’s Dream'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|111 | |||
| '''' | |||
| ''No Fair'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|112 | |||
| '''' | |||
| ''What’s Gotten Into Baloo?'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|113 | |||
| '''' | |||
| ''Mowgli the Soothsayer'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|114 | |||
| '''' | |||
| ''The Nose Knows'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|115 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|116 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|117 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|118 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|119 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|120 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|121 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|122 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|123 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|124 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|125 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|126 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|127 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|128 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|129 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|130 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|131 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|132 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|133 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|134 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|135 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|136 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|137 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|138 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|139 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|140 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|141 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|142 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|143 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|144 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|145 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|146 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|147 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|148 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|149 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|150 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|151 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|152 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|153 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|154 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|155 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|156 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:55, 4 lis 2019
| Tytuł | Księga dżungli |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Jungle Book |
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Francja, Niemcy, Indie |
| Język oryginału | angielski, niemiecki, francuski |
| Stacja telewizyjna | teleTOON+ |
| Lata produkcji | 2010- |
| Data premiery dubbingu | 9 marca 2012 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 106 ze 156 |
Księga dżungli (ang. The Jungle Book, 2010-??) – francusko-niemiecko-indyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale teleTOON+ od 9 marca 2012 roku.
Fabuła
Animowana adaptacja opowiadań Rudyarda Kiplinga. Wychowany przez wilki Mowglie, razem z przyjaciółmi: niedźwiedziem Baloo, wężem Kaa oraz czarną panterą Bagheerą mieszka w indyjskiej dżungli. Chłopiec, którego zwierzęta zabrały groźnemu tygrysowi bengalskiemu Sher Khanowi, dorasta w przekonaniu, że kiedyś będzie musiał się z nim rozprawić.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-689646
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie teleTOON+ (odc. 1-52) / platformy nc+ (odc. 53-104) / platformy CANAL+ (odc. 105-156) – STUDIO PUBLISHING
Dialogi: Małgorzata Kochańska
Reżyseria: Dorota Kawęcka
Dźwięk i montaż: Jacek Kacperek
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Kierownictwo produkcji: Urszula Jankowska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Janek Rotowski – Mowgli (odc. 1-52)
- Antek Scardina – Mowgli (odc. 53-104)
- Kuba Jóźwik – Mowgli (odc. 105-156)
- Anna Gajewska – Bagheera
- Waldemar Barwiński –
- Kaa,
- Pavo (odc. 53)
- Włodzimierz Press – Baloo
- Mirosław Zbrojewicz – Sher Khan
oraz:
- Janusz Wituch
- Beata Łuczak
- Katarzyna Łaska
- Miłosz Konkel
- Dorota Kawęcka
- Tomasz Błasiak
- Mateusz Lewandowski – Tabaqui
- Małgorzata Szymańska
- Maciej Dybowski
- Katarzyna Tatarak
- Beata Jankowska-Tzimas
i inni
Lektor:
- Janusz Kozioł (odc. 1-104),
- Maciej Gudowski (odc. 105-156)
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 09.03.2012 | 001 | Pułapka człowieka | Man Trap |
| 09.03.2012 | 002 | Dzikie czarne pszczoły | Wild Black Bees |
| 09.03.2012 | 003 | Rozdrażniony pyton Kaa | Itchy Twitchy Kaa! |
| 09.03.2012 | 004 | Wyścig | The Race |
| 09.03.2012 | 005 | Królowa małp | Monkey Queen |
| 09.03.2012 | 006 | Śpiący pyton | Sleeping Python |
| 09.03.2012 | 007 | Skarb Kamiennego Miasta | Treasure of Cold Lair |
| 21.03.2012 | 008 | Legenda o Wielkim Pazurze | Legend of Giant Claw |
| 22.03.2012 | 009 | Na ryby | Fished Out |
| 23.03.2012 | 010 | Lot Mowgliego | Kite Flight |
| 26.03.2012 | 011 | Opowieść Mowgliego | Mowgli’s Log |
| 27.03.2012 | 012 | Kto jest najodważniejszy? | Who Is the Bravest? |
| 28.03.2012 | 013 | Wodospad | The Waterfall |
| 29.03.2012 | 014 | Darzi udziela pomocy | Darzi’s Waterfall Rescue |
| 30.03.2012 | 015 | Świecidełko | Mowgli’s Sparklie |
| 02.04.2012 | 016 | Braterstwo krwi | Blood Brothers |
| 03.04.2012 | 017 | Niech zwycięży silniejszy | Survival of the Fittest |
| 04.04.2012 | 018 | Dzień, w którym zatrzęsła się ziemia | The Day the Earth Shook |
| 05.04.2012 | 019 | Znawca dżungli | The Jungle Tour |
| 06.04.2012 | 020 | Ukąszenie węża | Snake Bite |
| 09.04.2012 | 021 | Most | The Bridge |
| 10.04.2012 | 022 | Podstęp Phaony | Phaona’s Nasty Trick |
| 11.04.2012 | 023 | Drzewo życzeń | The Wishing Tree |
| 12.04.2012 | 024 | Czy to ty, Kaa? | Is That You, Kaa? |
| 13.04.2012 | 025 | Kauczukowa piłka | The Rubber Ball |
| 16.04.2012 | 026 | Jajo kobry | The Cobra’s Egg |
| 17.04.2012 | 027 | Susza | Thirst! |
| 18.04.2012 | 028 | Uratować tygrysa | Save the Tiger |
| 19.04.2012 | 029 | Król Kaa | King Kaa |
| 20.04.2012 | 030 | Czerwony krokodyl | The Red Crocodile |
| 23.04.2012 | 031 | Szczęśliwa gwiazda | Lucky Star |
| 24.04.2012 | 032 | Rozzłoszczona mangusta | Mongoose on the Loose |
| 25.04.2012 | 033 | Lustro wody | River Leaf |
| 26.04.2012 | 034 | A jednak odważny | Human After All |
| 27.04.2012 | 035 | Małpi biznes | Monkey Business |
| 30.04.2012 | 036 | Dwóch w cenie jednego | Two for the Price of One |
| 01.05.2012 | 037 | Cheel i pożar w górach | Cheel and the Mountain Fire |
| 02.05.2012 | 038 | Bawoły | The Buffalo |
| 03.05.2012 | 039 | Tajemnica słoni | The Elephant’s Secret |
| 04.05.2012 | 040 | Wielbiciel Mowgliego | Mowgli’s Number One Fan |
| 07.05.2012 | 041 | Wroga pantera | The Wrong Panther |
| 08.05.2012 | 042 | Mowgli artysta | Mowgli the Artist |
| 09.05.2012 | 043 | Dzień Czarnego Cienia | Day of the Shadow |
| 10.05.2012 | 044 | Małe jest piękne | Small is Beautiful |
| 11.05.2012 | 045 | Bolący ząb | The Tooth of the Matter |
| 14.05.2012 | 046 | Prawdziwy wilk | A Real Wolf |
| 15.05.2012 | 047 | W pułapce | Trapped! |
| 16.05.2012 | 048 | Bagheera w ludzkiej wiosce | Bagheera in the Man Village |
| 17.05.2012 | 049 | Zaginiona małpka | Missing Monkey |
| 21.05.2012 | 050 | Najlepsza w klasie | Best In Class |
| 22.05.2012 | 051 | Potwór z Kamiennego Miasta | Monster of Cold Lair |
| 18.05.2012 | 052 | Król dżungli Baloo | Baloo the King |
| SERIA DRUGA | |||
| 30.01.2016 | 053 | Zgromadzenie pawi | Pavo the Peacock |
| 30.01.2016 | 054 | Prawda o niedźwiedzicy | The Bear Facts |
| 31.01.2016 | 055 | Przyjaciel Mowgliego | Mowgli’s Cub |
| 31.01.2016 | 056 | Duch Mowgliego | Mowgli’s Ghost |
| 06.02.2016 | 057 | Wyprawa do lęgowiska | Journey to the Nesting Grounds |
| 06.02.2016 | 058 | Mowgli złodziejem | Mowgli the Thief |
| 07.02.2016 | 059 | Gdzie jest miód? | Show Me the Honey |
| 07.02.2016 | 060 | Sztuka latania | Come Fly with Me |
| 13.02.2016 | 061 | Prawda, czy wyzwanie | Truth or Dare |
| 13.02.2016 | 062 | Złośliwe małpy | Banzai Bananas |
| 14.02.2016 | 063 | Kto się śmieje ostatni | Who’s Laughing Now |
| 14.02.2016 | 064 | Przepędzić intruza | Home Wreckers |
| 20.02.2016 | 065 | Taniec słońca | The Sun Dance |
| 20.02.2016 | 066 | Wielki kociak Khan | Kitty Kat Kahn |
| 21.02.2016 | 067 | SOS dla jajek | SOS Eggs |
| 21.02.2016 | 068 | Mowgli i zagubiony jelonek | Mowgli and the Sambar Deer |
| 27.02.2016 | 069 | Szakal w wilczej rodzinie | Jackal in Wolf’s Clothing |
| 27.02.2016 | 070 | Kłopoty z trąbą | Trumpet Trouble |
| 28.02.2016 | 071 | Pantera w opałach | Panther in Distress |
| 28.02.2016 | 072 | Ślepy jak niedźwiedziątko | Blind as a Bear |
| 05.03.2016 | 073 | Pyton ma czkawkę | The Python’s Hiccups |
| 05.03.2016 | 074 | Prawdziwy mistrz dżungli | The Jungle Champion |
| 06.03.2016 | 075 | Zaginiony słonik | The Elephant Call |
| 06.03.2016 | 076 | Urodzinowa ryba | Birthday Fish |
| 12.03.2016 | 077 | Praca zespołowa | Team Work |
| 12.03.2016 | 078 | Przyjęcie dla żurawi | Birds of a Feather |
| 05.06.2016 | 079 | Pomoc za pomoc | Stranded |
| 05.06.2016 | 080 | Świątynia wilków, część pierwsza | Temple of the Wolf, Part 1 |
| 11.06.2016 | 081 | Świątynia wilków, część druga | Temple of the Wolf, Part 2 |
| 11.06.2016 | 082 | Obudź się! | Wake Up! |
| 12.06.2016 | 083 | Dziecięca ciekawość | Child’s Play |
| 12.06.2016 | 084 | Atak na ślepo | A Shot in the Dark |
| 18.06.2016 | 085 | Legenda o bursztynie | The Legend of Amber |
| 18.06.2016 | 086 | Lot latawcem | Fly Away |
| 19.06.2016 | 087 | Zaraza w dżungli | A Nose for Trouble |
| 19.06.2016 | 088 | Siła głosu | The Voice of Power |
| 25.06.2016 | 089 | Dosięgnąć nieba | Reaching for the Sky |
| 25.06.2016 | 090 | Niewidzialne ludzkie szczenię | The Invisible Man Cub |
| 26.06.2016 | 091 | Wycie do księżyca | The Howling Moon |
| 26.06.2016 | 092 | Szachrajstwo | Shell Game |
| 02.07.2016 | 093 | Spadająca gwiazda | Star Fall |
| 02.07.2016 | 094 | Taniec Rany | Thick Skin |
| 03.07.2016 | 095 | Gdzie się schował Appu? | Missing Appu |
| 03.07.2016 | 096 | Nauka pływania | Panther Therapy |
| 09.07.2016 | 097 | Tabaqui myśliwym | Tabaqui the Hunter |
| 09.07.2016 | 098 | Konkurs piękności | Most Beautiful Bird |
| 10.07.2016 | 099 | Ślady łap | Footprints |
| 10.07.2016 | 100 | Super ptak | Super Bird |
| 16.07.2016 | 101 | Mądrość życiowa | Junglewise |
| 16.07.2016 | 102 | Zatarg z przeszłości | Grudge Match |
| 17.07.2016 | 103 | Złamana pałeczka | The Broken Baton |
| 17.07.2016 | 104 | Prezent dla Maszy | Rangoo on the Run |
| SERIA TRZECIA | |||
| 04.11.2019 | 105 | Mowgli, król dżungli | Mowglin, King of the Jungle! |
| 04.11.2019 | 106 | Harjit atakauje | Harjit Makes a Move |
| 107 | ' | A Life Lesson | |
| 108 | ' | Daddy Shere Khan | |
| 109 | ' | The Rumor | |
| 110 | ' | Hita’s Dream | |
| 111 | ' | No Fair | |
| 112 | ' | What’s Gotten Into Baloo? | |
| 113 | ' | Mowgli the Soothsayer | |
| 114 | ' | The Nose Knows | |
| 115 | ' | ' | |
| 116 | ' | ' | |
| 117 | ' | ' | |
| 118 | ' | ' | |
| 119 | ' | ' | |
| 120 | ' | ' | |
| 121 | ' | ' | |
| 122 | ' | ' | |
| 123 | ' | ' | |
| 124 | ' | ' | |
| 125 | ' | ' | |
| 126 | ' | ' | |
| 127 | ' | ' | |
| 128 | ' | ' | |
| 129 | ' | ' | |
| 130 | ' | ' | |
| 131 | ' | ' | |
| 132 | ' | ' | |
| 133 | ' | ' | |
| 134 | ' | ' | |
| 135 | ' | ' | |
| 136 | ' | ' | |
| 137 | ' | ' | |
| 138 | ' | ' | |
| 139 | ' | ' | |
| 140 | ' | ' | |
| 141 | ' | ' | |
| 142 | ' | ' | |
| 143 | ' | ' | |
| 144 | ' | ' | |
| 145 | ' | ' | |
| 146 | ' | ' | |
| 147 | ' | ' | |
| 148 | ' | ' | |
| 149 | ' | ' | |
| 150 | ' | ' | |
| 151 | ' | ' | |
| 152 | ' | ' | |
| 153 | ' | ' | |
| 154 | ' | ' | |
| 155 | ' | ' | |
| 156 | ' | ' | |
Linki zewnętrzne
- Księga dżungli w polskiej Wikipedii
