Fresh Beat Band. Kapela detektywów: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
OkiDoki (dyskusja | edycje)
Linia 61: Linia 61:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 70%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="14%"|Premiera odcinka
!width="8%"|N/o
!width="39%"|Polski tytuł
!width="39%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=4 |
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="41%"|Tytuł polski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Łał faktor''
| ''Łał faktor''
| ''The Wow Factor''
| ''The Wow Factor''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Klątwa mumii''
| ''Klątwa mumii''
| ''Mummy Mayhem''
| ''Mummy Mayhem''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Statek kosmiczny''
| ''Statek kosmiczny''
| ''Rocket Ship Alien''
| ''Rocket Ship Alien''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Pucharowe kłopoty''
| ''Pucharowe kłopoty''
| ''Trophy Trouble''
| ''Trophy Trouble''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Owocowy wyścig''
| ''Owocowy wyścig''
| ''Fruit Racer Game''
| ''Fruit Racer Game''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Śpiewający pirat''
| ''Śpiewający pirat''
| ''Singing Pirate''
| ''Singing Pirate''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Wilkołaki są wśród nas''
| ''Wilkołaki są wśród nas''
| ''Werewolf Hairwolf''
| ''Werewolf Hairwolf''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Zamaskowany zawodnik''
| ''Zamaskowany zawodnik''
| ''Masked Wrestler''
| ''Masked Wrestler''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Słodki Słodziak''
| ''Słodki Słodziak''
| ''Cute Crook''
| ''Cute Crook''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Duch rocka''
| ''Duch rocka''
| ''Ghost of Rock''
| ''Ghost of Rock''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Urodziny małpki Bo''
| ''Urodziny małpki Bo''
| ''Bo’s Birthday Bash''
| ''Bo’s Birthday Bash''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Na dzikim zachodzie''
| ''Na dzikim zachodzie''
| ''Wild Outlaw''
| ''Wild Outlaw''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Fałszywa kapela''
| ''Fałszywa kapela''
| ''Fake Fresh Beats''
| ''Fake Fresh Beats''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Taniec robotów''
| ''Taniec robotów''
| ''Dance Bots''
| ''Dance Bots''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Kapela piratów''
| ''Kapela piratów''
| ''Band of Pirates''
| ''Band of Pirates''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Zamrożone lato''
| ''Zamrożone lato''
| ''Frozen Fresh Beats''
| ''Frozen Fresh Beats''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''Zwariowane króliczki''
| ''Zwariowane króliczki''
| ''Bunnies Go Bananas''
| ''Bunnies Go Bananas''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.12.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.12.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Święta 2.0''
| ''Święta 2.0''
| ''Christmas 2.0''
| ''Christmas 2.0''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Buty do koszykówki''
| ''Buty do koszykówki''
| ''Sneaky Sneakers''
| ''Sneaky Sneakers''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|31.03.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.03.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Kapela bobasów''
| ''Kapela bobasów''
| ''Fresh Beat Babies''
| ''Fresh Beat Babies''
|-
|-
| colspan=4 |
|}
|}


[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 18:51, 14 gru 2019

Tytuł Fresh Beat Band. Kapela detektywów
Tytuł oryginalny Fresh Beat Band of Spies
Gatunek animowany
Kraj produkcji Kanada, Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska
Lata produkcji 2015
Data premiery dubbingu 7 marca 2016
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 26 z 26

Fresh Beat Band. Kapela detektywów (ang. Fresh Beat Band of Spies, 2015) – kanadyjsko-amerykański serial animowany.

Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska w bloku NickJr. od 7 marca 2016 roku.

Fabuła

Grupa muzykalnych szpiegów: Twist, Kiki, Shout i Marina, rozwiązuje skomplikowane zagadki i łapie złoczyńców, wykorzystując do tego swoje talenty i niezwykłe gadżety. Pomagają im komisarz Goldstar, małpa Bo oraz specjalista od komputerów Reed.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1452996

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Marek Klimczuk
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Tekst polski: Jakub Osiński
Dźwięk i montaż: Monika Szuszkiewicz
Kierownictwo produkcji: Dorota Nyczek
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Udział wzięli:

i inni

Lektor: Marek Ciunel

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
07.03.2016 01 Łał faktor The Wow Factor
08.03.2016 02 Klątwa mumii Mummy Mayhem
09.03.2016 03 Statek kosmiczny Rocket Ship Alien
10.03.2016 04 Pucharowe kłopoty Trophy Trouble
11.03.2016 05 Owocowy wyścig Fruit Racer Game
14.03.2016 06 Śpiewający pirat Singing Pirate
15.03.2016 07 Wilkołaki są wśród nas Werewolf Hairwolf
16.03.2016 08 Zamaskowany zawodnik Masked Wrestler
17.03.2016 09 Słodki Słodziak Cute Crook
18.03.2016 10 Duch rocka Ghost of Rock
21.03.2016 11 Urodziny małpki Bo Bo’s Birthday Bash
22.03.2016 12 Na dzikim zachodzie Wild Outlaw
23.03.2016 13 Fałszywa kapela Fake Fresh Beats
24.03.2016 14 Taniec robotów Dance Bots
25.03.2016 15 Kapela piratów Band of Pirates
28.03.2016 16 Zamrożone lato Frozen Fresh Beats
29.03.2016 17 Zwariowane króliczki Bunnies Go Bananas
25.12.2016 18 Święta 2.0 Christmas 2.0
30.03.2016 19 Buty do koszykówki Sneaky Sneakers
31.03.2016 20 Kapela bobasów Fresh Beat Babies