My Little Pony: Pony Life: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|data premiery=<!--7 września [[2020]]--> | |data premiery=<!--7 września [[2020]]--> | ||
|sezony=0 z 1 | |sezony=0 z 1 | ||
|odcinki=0 z | |odcinki=0 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''My Little Pony: Pony Life''' – amerykańsko-irlandzko-kanadyjski serial animowany.<!-- | '''My Little Pony: Pony Life''' – amerykańsko-irlandzko-kanadyjski serial animowany.<!-- | ||
| Linia 217: | Linia 217: | ||
| '' | | '' | ||
| ''Dear Tabby'' | | ''Dear Tabby'' | ||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| '' | |||
| '' | |||
|} | |} | ||
{{MLP}} | {{MLP}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 13:54, 18 sie 2020
| Tytuł | My Little Pony: Pony Life |
|---|---|
| Gatunek | animowany, familijny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone, Irlandia, Kanada |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | MiniMini+ |
| Lata produkcji | 2020 |
| Wyemitowane serie |
0 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 0 z 26 |
My Little Pony: Pony Life – amerykańsko-irlandzko-kanadyjski serial animowany.
Wersja polska
Adiustacja: Łukasz Nawratel
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| Princess Probz | |||
| The Best of the Worst | |||
| How Applejack Got Her Hat Back | |||
| Cute-Pocalypse Meow | |||
| Bad Thing No. 3 | |||
| Pinkie Pie: Hyper-Helper | |||
| The Trail Less Trotten | |||
| Death of a Sales-Pony | |||
| Bighoof Walking | |||
| The Fluttershy Effect | |||
| The Fast and Furriest | |||
| Disappearing Act | |||
| Badge of Shame | |||
| Discord's Peak | |||
| A Camping We Will Go | |||
| Campfire Stories | |||
| Friendship Gems | |||
| Dol-FIN-ale | |||
| Potion Mystery | |||
| Sick Day | |||
| Meet Potion Nova! | |||
| Pony Surfin' Safari | |||
| All Bottled Up | |||
| All That Jitters | |||
| I, Cookie | |||
| Keynote Pie | |||
| Ponies of the Moment | |||
| One Click Wonder | |||
| Zound Off | |||
| Unboxing Day | |||
| Don't Look a GIF Horse in the Mouth | |||
| The Root of It | |||
| The Mysterious Voice | |||
| The 5 Habits of Highly Effect | |||
| Game Knight | |||
| Director Spike's Mockumentary | |||
| Whoof-dunnit | |||
| Dear Tabby | |||
| Generacja 5 | |
| Seriale | My Little Pony: Opowiedz swoją historię • Zmieniaj świat |
| Filmy | Nowe pokolenie |
| Gry | Przygoda w Zatoce Grzyw |
| Generacja 4 | |
| Seriale | Przyjaźń to magia (Tęczowa wyprawa) • Opowieści z Canterlot High • Equestria Girls • Pony Life |
| Filmy | Equestria Girls • Rainbow Rocks • Igrzyska Przyjaźni • Legenda Everfree • My Little Pony: Film |
| Gry | Friendship Celebration |
| Generacje 1-3.5 | |
| Seriale | Kucyki i przyjaciele / Mój mały kucyk • Opowieści kucyków • Poznajcie kucyki |
| Filmy | Mój mały kucyk • Jak dobrze mieć przyjaciół • Tańcząc w chmurach • Gwiazdka spełnionych życzeń / Przygoda Twinkle Wish |
