Mega Ekspres: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2020 | |lata produkcji=2020 | ||
|data premiery=22 września [[2020]] | |data premiery=22 września [[2020]] | ||
|sezony= | |sezony=4 z 4 | ||
|odcinki=<small>główna seria</small>: | |odcinki=<small>główna seria</small>: 34 z 34<br /><small>odcinki specjalne</small>: 1 z 1 | ||
}} | }} | ||
'''Mega Ekspres''' (ang. ''Mighty Express'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 22 września [[2020]] roku. | '''Mega Ekspres''' (ang. ''Mighty Express'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 22 września [[2020]] roku. | ||
| Linia 178: | Linia 178: | ||
| ''Tajemnica znikającego drewna'' | | ''Tajemnica znikającego drewna'' | ||
| ''Mystery of the Missing Wood'' | | ''Mystery of the Missing Wood'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA CZWARTA''' (Premiera: 27.07.2021) | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Rycerze i smok'' | |||
| ''Knight Knight Dragon'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''Bańkowy problem'' | |||
| ''Bubble Trouble'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Skaczące świnki'' | |||
| ''The Piggies Rock the House'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''Bycza jazda'' | |||
| ''Big Bart's Wild Ride'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''Wulkan'' | |||
| ''Volcano Kablamo'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| ''Zbych i pingwiny'' | |||
| ''Brock's Rock-in-Penguins'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''Wielki magnes'' | |||
| ''Clank!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| ''Miłosz patrzy w gwiazdy'' | |||
| ''Milo Reaches for the Stars'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 08:28, 1 sie 2021
| Tytuł | Mega Ekspres |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Mighty Express |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data premiery dubbingu | 22 września 2020 |
| Wyemitowane serie |
4 z 4 |
| Wyemitowane odcinki | główna seria: 34 z 34 odcinki specjalne: 1 z 1 |
Mega Ekspres (ang. Mighty Express) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 22 września 2020 roku.
Fabuła
Wybierz się na przejażdżkę z Mega Ekspres — ekipą pomocnych pociągów i sprytnych dzieciaków wspólnie radzących sobie z przeróżnymi problemami na torach i nie tylko.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: VSI WARSAW
Reżyseria: Małgorzata Lalowska
Dialogi: Tomasz S. Potocki
Realizacja dźwięku: Kacper Czech
Montaż: Izabela Waśkiewicz
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Nowosad
Obsada:
- Damian Kulec – Towarowy Tom
- Krzysztof Tymiński – Nikuś
- Jakub Strach – Max
- Antonina Żbikowska – Lila
- Joanna Pach-Żbikowska –
- Fela Farma,
- Dorcia,
- Jagoda
- Michał Podsiadło – Zbuduj Zbych
- Justyna Kowalska –
- Pola Pasażerska,
- Rocky
- Maksymilian Michasiów – Miłosz
- Karolina Bacia – Płomyk
- Marta Dobecka – Mandy Mail (odc. S1)
- Marek Ciunel – Święty Mikołaj (odc. S1)
- Urszula Zdanowska – Carrie (odc. S1)
Obsada dodatkowa:
- Wojciech Rotowski – Ratownik
- Teresa Zdanowska – Kryś
- Mikołaj Gajowy –
- Józek,
- Skipper,
- Filip
- Katarzyna Wincza – Amanda
- Urszula Zdanowska – Ewa
- Ignacy Kłoczewski
- Magdalena Herman-Urbańska
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA (Premiera: 23.09.2020) | ||
| 01 | Pościg | Great Nate Chase |
| 02 | Super Tom | Super Nate |
| 03 | Nietoperze | Bat Cave Tunnel |
| 04 | Liza na żywo | Liza Live |
| 05 | Tak skacze piłka | How the Ball Bounces |
| 06 | Zaraz runie! | Toppling Tower |
| 07 | Problem z popcornem | Pop Stars |
| 08 | Dzień pączka | Donutty Day |
| 09 | W górę i w dół | Let It Ride |
| 10 | Noc strachów | Nate's Fright Night |
| ODCINEK SPECJALNY (Premiera: 05.12.2020) | ||
| S1 | Świąteczna przygoda | A Mighty Christmas |
| SERIA DRUGA (Premiera: 02.02.2021) | ||
| 11 | Walentynki | Chug-a-Love Day |
| 12 | Świnki na estradzie | Oink-a-Palooza |
| 13 | Skarb króla Klaksona | The Treasure of King Toot |
| 14 | Na ratunek ośmiorniczce | Octopus Express |
| 15 | Niespodzianka | Get That Goat |
| 16 | Milozaur | Milosaurus |
| 17 | Wielki plan Zbycha | Brock's Beam Scheme |
| 18 | Parada i balony | Balloon Hullabaloo |
| SERIA TRZECIA (Premiera: 13.04.2021) | ||
| 19 | Jak rakieta | Rocket & Roll |
| 20 | Aaaa-psik! | Freight Nate's Achoo-choo |
| 21 | W lśniącej zbroi | Knight Time |
| 22 | Interwencja na obozie | Offline Zipline |
| 23 | Problem z dostawą | Delivery Dilemma |
| 24 | Śliska sprawa | Sticky Situation |
| 25 | Czas coś skruszyć | Nate's Crushing It |
| 26 | Tajemnica znikającego drewna | Mystery of the Missing Wood |
| SERIA CZWARTA (Premiera: 27.07.2021) | ||
| 27 | Rycerze i smok | Knight Knight Dragon |
| 28 | Bańkowy problem | Bubble Trouble |
| 29 | Skaczące świnki | The Piggies Rock the House |
| 30 | Bycza jazda | Big Bart's Wild Ride |
| 31 | Wulkan | Volcano Kablamo |
| 32 | Zbych i pingwiny | Brock's Rock-in-Penguins |
| 33 | Wielki magnes | Clank! |
| 34 | Miłosz patrzy w gwiazdy | Milo Reaches for the Stars |
Linki zewnętrzne
- Mega Ekspres na stronie wSyncu.pl
