Best Film: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| Linia 93: | Linia 93: | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 01.08.2025 | | 01.08.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|016 | |||
| ''[[Mysz-masz na Święta]]'' | |||
| | |||
| 05.12.2025 | |||
|} | |} | ||
<references/> | <references/> | ||
Wersja z 22:45, 10 paź 2025

Best Film Co Sp. z o.o. – działający od 1995 roku dystrybutor kinowy i wydawca DVD, wyłączny dystrybutor filmów i seriali wyprodukowanych przez BBC.
Dystrybucja kinowa
- ↑ dubbing opracowany na zlecenie Orange Studio Reklamy
Dystrybucja DVD
Filmy animowane
- Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
- Były sobie człowieki
- Król Maciuś Pierwszy
- Wallace i Gromit: Kwestia tycia i śmierci
- Wallace i Gromit: Golenie owiec
- Wallace i Gromit: Podróż na Księżyc
- Wallace i Gromit: Wściekłe gacie
Filmy fabularne
Seriale
- Charlie i Lola
- Dobranocny ogród
- Fimbusie
- Fraglesy
- Kucharz duży, kucharz mały
- Mikołajek
- Świat według Ludwiczka
- Teletubisie
- Wallace i Gromit: Szalone wynalazki
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona
- Best Film w polskiej Wikipedii
