Astro-małpy: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Astro-małpy''' (ang. ''Rocket Monkeys'', 2013) – kanadyjski serial animowany. | '''Astro-małpy''' (ang. ''Rocket Monkeys'', 2013) – kanadyjski serial animowany. | ||
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Nickelodeon Polska]] od 17 czerwca [[2013]] roku. | Serial emitowany w Polsce na kanale [[Nickelodeon Polska]] od 17 czerwca [[2013]] roku. W drugiej połowie 2015 roku serial będzie emitowany na kanale [[Disney XD]]. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<br /> | '''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<!-- <small>(odc. 1-26)</small>, | ||
* [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] <small>(odc. 27-39)</small>--><br /> | |||
'''Udział wzięli''': | '''Udział wzięli''': | ||
* [[Łukasz Lewandowski]] – '''Wally''' | * [[Łukasz Lewandowski]] – '''Wally''' | ||
| Linia 35: | Linia 36: | ||
'''Piosenkę końcową śpiewał''': [[Wojciech Paszkowski]] | '''Piosenkę końcową śpiewał''': [[Wojciech Paszkowski]] | ||
'''Lektor''': [[Marek Ciunel]] | '''Lektor''': [[Marek Ciunel]]<!-- <small>(odc. 1-26)</small>, | ||
* [[Artur Kaczmarski]] <small>(odc. 27-39)</small>--> | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 328: | Linia 330: | ||
| ''Niepokonane'' | | ''Niepokonane'' | ||
| ''Monkey Proof'' | | ''Monkey Proof'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Monkey-Itis'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Deep Space Disco'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Hot to Bot'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Smell Monkey Smell'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''Always a Monkey, Never a Bride'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Going Bananas'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Monkey’s Best Friend'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Dude, Where’s My Dad?'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| ''The Doctor Is Out'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Destroy All Bananas'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| ''Three Wild & Crazy Monkeys'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''OK Baby Yay'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Sharing Is Caring'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Mega Gamgam'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Rock On'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Thunderbot'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| ''I Am a Banana'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Day of the Doodah'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Wally Day'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Monkey Trial'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| ''Franken-Banana'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Attack of the Werebot'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| ''The Tattler'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Button'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| ''Bananarchy'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Boom-Boom Tree'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 18:40, 15 lip 2015
Astro-małpy (ang. Rocket Monkeys, 2013) – kanadyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 17 czerwca 2013 roku. W drugiej połowie 2015 roku serial będzie emitowany na kanale Disney XD.
Fabuła
Przygody dwóch małp, Gusa i jego brata Wally’ego, którzy z pomocą swojego przyjaciela robota YAY-OK przemierzają wszechświat, szukając grożących mu niebezpieczeństw. Za wszelką cenę pragną zostać bohaterami, dlatego są zawsze gotowi na intergalaktyczne wyzwania. Astronauci mają mnóstwo misji do wykonania, dlatego nigdy nie mogą narzekać na nudę.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-975675
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:
- Łukasz Lewandowski – Wally
- Rafał Sisicki – Gus
- Jarosław Domin – YAY-OK
- Adam Bauman – Doktor Szympski
- Jacek Bończyk – Lord Bzik
- Robert Tondera
- Cezary Kwieciński
- Jakub Szydłowski
- Joanna Węgrzynowska
- Wojciech Paszkowski
- Paweł Szczesny
- Tomasz Steciuk
- Piotr Bąk
- Miłogost Reczek
- Anna Sroka
- Zbigniew Suszyński
- Jacek Kopczyński
- Katarzyna Łaska
- Janusz Wituch
i inni
Piosenkę tytułową śpiewał: Jakub Szydłowski
Piosenkę końcową śpiewał: Wojciech Paszkowski
Lektor: Marek Ciunel
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 17.06.2013 | 01 | Nie jestem bananem! | I Am Not a Banana |
| Śmiech rażenia | Scare-Larious | ||
| 18.06.2013 | 02 | Kontrola | Inspection Day |
| Znamiona ogona | Tail Fail | ||
| 19.06.2013 | 03 | Bracia w potrzebie | Bro to Bro |
| Triki Trixie | Trick or Trixie | ||
| 20.06.2013 | 04 | Tatabot, pan zagłady | My Dad-Bot, the Doom-Bot |
| Małpie łapy | Monkey Mitts! | ||
| 21.06.2013 | 05 | Byle nie Bzik | Not Lord Peel |
| Niegdyś małpa | Once Upon a Monkey | ||
| 24.06.2013 | 06 | Goń miłość | Love on the Run |
| 25.06.2013 | Małpie serca | Monkey Hearts | |
| 26.06.2013 | 07 | Ogon niespodzianek | Tail of the Unexpected |
| 27.06.2013 | Złote grudki | Golden Nugglets | |
| 28.06.2013 | 08 | Zombie banany | Zombie Bananas |
| 01.07.2013 | To ja jestem YAY-OK | I’m YAY-OK You’re Not YAY-OK | |
| 02.07.2013 | 09 | Bunt śmieci | When Garbage Revolts |
| 03.07.2013 | Małpy kontra goryle | Monkeys vs. Gorillas | |
| 04.07.2013 | 10 | Balon trach | B.A.L.L. |
| 05.07.2013 | Ukulele Wally | Ukulele Wally | |
| 08.07.2013 | 11 | Księżniczka Niefajnos | Princess Nefarious |
| 09.07.2013 | Ani rogate, ani ranczo | Home on the Strange | |
| 10.07.2013 | 12 | Zawsze w górę | Space Out! |
| 11.07.2013 | Najlepsza zabawa | Monkey See, Monkey Do Better | |
| 12.07.2013 | 13 | Brat czy Joel | Bro or Joel |
| 15.07.2013 | Korzyści z małpowania | There’s No Business Like Monkey Business | |
| 19.08.2013 | 14 | Banano-duchy | Banana Ghost |
| 31.10.2013 | One and a Half Friends | ||
| 20.08.2013 | 15 | Roboto-dżuma | Robot Plague |
| 21.08.2013 | Czy zwycięży lepszy? | May the Best Monkey Win | |
| 22.08.2013 | 16 | Inny wymiar Szympskiego | The Chimpsky Dimension |
| 23.08.2013 | Prawo do przestoju | License To Monkey Around | |
| 26.08.2013 | 17 | Terror-bot | My Bully Bot |
| 27.08.2013 | Dzień zamiany | Switch Day | |
| 08.12.2013 | 18 | Bzik: Świąt nie będzie | The Peel Who Stole Christmas |
| Statki, podróże i luki w przestrzeni | Ships, Trips, and Worm Holes | ||
| 28.08.2013 | 19 | Pchła Roy | Flearoy |
| 29.08.2013 | Wynalazca | The Inventor | |
| 30.08.2013 | 20 | Tylko dla dorosłych | Party Planet |
| 02.09.2013 | Gwiezdny piec | Spacey Cake | |
| 03.09.2013 | 21 | Dzień mięczaka | Squidsgiving |
| 04.09.2013 | Astro-mama | Rocket Mommy | |
| 05.09.2013 | 22 | Skład atramentu | Welcome To Inky Mart |
| 06.09.2013 | Wysiadywanie | Eggs and Breakin’ | |
| 10.09.2013 | 23 | Robo-kamerdyner | Robo Butler |
| 09.09.2013 | Tycia, tycia Różka | Teeny Weeny Pinky Winky | |
| 11.09.2013 | 24 | Rządy starszego | Big Brother Rules! |
| 12.09.2013 | Mleko pod nosem | Monkey Too Young | |
| 13.09.2013 | 25 | Asysment i ponocnik | Sidekicked |
| 16.09.2013 | Ślubne ciacha | The Wedding Smashers | |
| 17.09.2013 | 26 | Urodziny Gusa | Happy Gus Day |
| 18.09.2013 | Niepokonane | Monkey Proof | |
| SERIA DRUGA | |||
| 27 | ' | Monkey-Itis | |
| ' | Deep Space Disco | ||
| 28 | ' | Hot to Bot | |
| ' | Smell Monkey Smell | ||
| 29 | ' | Always a Monkey, Never a Bride | |
| ' | Going Bananas | ||
| 30 | ' | Monkey’s Best Friend | |
| ' | Dude, Where’s My Dad? | ||
| 31 | ' | The Doctor Is Out | |
| ' | Destroy All Bananas | ||
| 32 | ' | Three Wild & Crazy Monkeys | |
| ' | OK Baby Yay | ||
| 33 | ' | Sharing Is Caring | |
| ' | Mega Gamgam | ||
| 34 | ' | Rock On | |
| ' | Thunderbot | ||
| 35 | ' | I Am a Banana | |
| ' | Day of the Doodah | ||
| 36 | ' | Wally Day | |
| ' | Monkey Trial | ||
| 37 | ' | Franken-Banana | |
| ' | Attack of the Werebot | ||
| 38 | ' | The Tattler | |
| ' | The Button | ||
| 39 | ' | Bananarchy | |
| ' | The Boom-Boom Tree | ||
Linki zewnętrzne
- Astro-małpy w polskiej Wikipedii
