Artur: Konkurs Dobrych Uczynków

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 14:16, 19 sie 2014 autorstwa DXton (dyskusja | edycje) (Jakby co, to właśnie kupiłem dziś w Biedronce w Wisznicach tą grę, a informacje o grze są spisane z pliku pomocy.)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do:nawigacja, szukaj

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków (org. Arthur's Good Deeds Contest, 2001) – edukacyjna gra przygotowana przez firmę Mindscape dla The Learning Company bazująca na serialu animowanym Artur.

Gra w Polsce została wydana 22 stycznia 2003 roku przez CD Projekt.

Fabuła

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków jest pozycją, powstałą w oparciu o telewizyjne przygody tytułowego stworka, wykreowanego przez Marca Browna. Grę adresowaną do dzieci rozpoczynających edukację, przygotowano w ścisłych konsultacjach z gronem pedagogów. Jej integralną częścią są liczne ćwiczenia, dzięki którym możliwe jest wyjaśnienie niezrozumiałych w szkole kwestii i utrwalenie zdobytej już wiedzy.

Młody gracz pomóc musi każdej postaci wykonać jej zadanie w ramach Konkursu Dobrych Uczynków Kosmicznego Królika. Z tego też powodu maluch rozwiązuje proste działania matematyczne, jak również rozpoznaje litery i składa je w całe wyrazy. Ponadto rozróżnić musi dźwięki, kolory i kształty. Za każde dobre rozwiązanie dziecko jest nagradzane miłymi słowami i uśmiechami. Natomiast w przypadku popełnienia błędu Artur i jego przyjaciele pocieszają je i zachęcają do podjęcia kolejnej próby.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8669

Wersja polska

Wersja polska: CD Projekt
Kierownik projektu: Maciej Iwiński
Lokalizacja: Paweł Składanowski, Agnieszka Weseli-Ginter
Tłumaczenie: Jakub Węzłowicz
Grafika: Przemysław Przybulewski
Programista: Krzysztof Wojdon
Nagrania: STUDIO START
Kierownik produkcji: Paweł Araszkiewicz
Reżyseria dźwięku: Elżbieta Kopocińska-Bednarek
Operator: Paweł Tymosiak
Głosów użyczyli:

DTP: Robert Dąbrowski, Radosław Osiecki
Produkcja: Michał Bakuliński
Marketing: Michał Kiciński, Aleksandra Cwalina, Olga Morawska