Krystyna Kozanecka

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Krystyna Kozanecka

aktorka, reżyserka, wokalistka, dialogistka

Krystyna Kozanecka.jpg
Data i miejsce urodzenia 12 grudnia 1955
Poznań
Data i miejsce śmierci 20 listopada 2013
Racibory

Krystyna Kozanecka-Kołakowska (ur. 24 lipca 1959 roku w Poznaniu, zm. 20 listopada 2013 roku w Raciborach) – aktorka, reżyserka dubbingu, dialogistka i pedagożka.

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (1982). Była żona Jerzego Dominika i mama Filipa Dominika.

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • Ulica Sezamkowa
  • 1960-1966: Flintstonowie – Pebbles Flintstone (wersja TV z 1998 roku)
  • 1962-1987: Jetsonowie‎ – Judy Jetson (druga wersja dubbingu)
  • 1972-1973: Nowy Scooby-Doo
    • Wednesday Addams (odc. 3),
    • Alexandra (odc. 18)
  • 1975-1983: Pszczółka Maja‎ – Mała pszczoła #2 (odc. 1-2 – druga wersja dubbingu)
  • 1976: Pinokio – Gina
  • 1980: Figle z Flintstonami‎
  • 1981-1982: Heathcliff i Marmaduke‎
    • Debbie Winslow,
    • Żółta kotka (odc. 1b),
    • Właścicielka kota (odc. 3a),
    • Shirley (odc. 4b),
    • Właścicielka Missy (odc. 4c),
    • Aktorka grająca Cud-Dziewicę (odc. 5a),
    • Pani Snyder (odc. 7a),
    • Tłum (odc. 8b),
    • Sonja (odc. 9b, 12b),
    • Widzowie (odc. 11a),
    • Właścicielka kota Anii (odc. 11c),
    • Właściciel myszki (odc. 11c)
  • 1981-1989: Smerfy
    • Prymulka (odc. 81b),
    • Syrena Marina (odc. 125; serie I-IV – wersja z 2006 roku),
    • Gerda (odc. 207),
    • Anna (odc. 238),
    • wodny duszek (odc. 48),
    • Smerfuś (niektóre odcinki serii II i VII (wersja z 2010 roku)),
    • Dziecko Floruny #2 (odc. 167),
    • Jasmina (odc. 171)
  • 1983-1986: Inspektor Gadżet – Penny (odc. 1-65, 72-74; 79-81 – druga wersja dubbingu, 82-86)
  • 1983-1985: Malusińscy – Helen
  • 1984-1986: Wesoła siódemka‎
  • 1985: 13 demonów Scooby-Doo
    • Astrid (odc. 10),
    • Dzieciak z rubinowymi kapciami (odc. 13)
  • 1986-1987: Mój mały kucyk
    • Księżniczka (pierwsza wersja dubbingu),
    • Poranna Zorza (odc. 1-10 – pierwsza wersja dubbingu),
    • Przytulanka (odc. 46 – pierwsza wersja dubbingu)
  • 1986-1988: Troskliwe misie
  • 1987: Leśna rodzina
  • 1988-1991: Nowe przygody Kubusia Puchatka‎ – Mama Hefalump (odc. 3a)
  • 1988-1991: Szczeniak zwany Scooby-Doo
    • Pracowniczka fabryki Scoobychrupek (odc. 3),
    • Betsy (odc. 5)
  • 1989-2000: Babar
    • Dzieciak grający w baseball (odc. 2),
    • Marcel Lwowski (odc. 15)
  • 1989-1992: Chip i Dale: Brygada RR – Sue Lin (odc. 36)
  • 1989-1990: Dink, mały dinozaur – Amber
  • 1989-1993: Kocie opowieści‎
    • Fifi,
    • Przyrodnia siostra Kopciuszka #1 (odc. 1),
    • Mysz (odc. 5)
  • 1989-1991: Żukosoczek – Prudence (odc. 81)
  • 1990-1991: Latające misie – Tycia
  • 1990-1992: Muminki‎
    • Mała Mi,
    • Młoda mama Małej Mi (odc. 63, 68)
  • 1990-1993: Parker Lewis nigdy nie przegrywa – Rita (odc. 29)
  • 1990: Piotruś Pan i piraci‎ – Księżycowa Panienka (druga wersja dubbingu)
  • 1990-1994: Przygody Animków
    • Honey (odc. 16),
    • Marysia Melodia (odc. 24, 41),
    • Przewodnicząca stowarzyszenia Dorośli przeciw Bezmyślnym Kreskówkom (odc. 31),
    • Dziewczyna Karuzela (odc. 41),
    • Słodki króliczek (odc. 48)
  • 1990-1994: Widget
  • 1991-1992: Agent Kuper
    • Księżniczka (odc. 1 – druga wersja dubbingu),
    • Dziewczyna (odc. 3 – druga wersja dubbingu),
    • Shelly (odc. 20),
    • Przechodzień #4 (odc. 20),
    • Kobieta (odc. 61),
    • Dziecko #2 (odc. 64),
    • Człowiek #2 (odc. 64),
    • Dziecko (odc. 64),
    • Pani domu #3 (odc. 78)
  • 1991: Kot w butach
    • Kopciuszek (odc. 3),
    • Odile (odc. 13)
  • 1991: Młody Robin Hood‎ – Lyla (odc. 22)
  • 1991-2004: Pełzaki – Angelica Pickles (pierwsza wersja dubbingu)
  • 1991-1993: Powrót do przyszłości
    • Dziewczynka (odc. 7),
    • Dziewczynka (odc. 9)
  • 1991-1997: Rupert
    • Ottolina (odc. 46, 52),
    • Księżniczka Kryształowego Królestwa (odc. 48),
    • Delfin Kira (odc. 50),
    • Duszek sosnowy (odc. 52),
    • Tygrysia Lilia (odc. 56)
  • 1991: Sandokan
  • 1991-1992: Trzy małe duszki
    • Wychowawczyni,
    • Uczeń
  • 1992: Barney i przyjaciele – Panna Duffy (odc. 132)
  • 1992-1993: Conan - łowca przygód
    • Jasmina,
    • Driada #1 (odc. 22)
  • 1992-1994: Dog City - miasto piesprawia – Kitty
  • 1992-1993: Kroniki młodego Indiany Jonesa – Vicky Prentiss (odc. 2)
  • 1992-1997: Kot Ik!‎
    • Wiedźma,
    • Jaś Sierota,
    • Alice,
    • Babs (odc. 31, 39, 48),
    • Huggie
  • 1992: Opowieści kucyków – Serduszko
  • 1992-1993: Pietruszkowice – Busia
  • 1992-1995: Prawdziwe przygody profesora Thompsona
  • 1992-1993: Rodzina Addamsów – Wednesday Addams
  • 1992-1995: Sprycjan i Fantazjo – Jessica
  • 1992-1995: Tajna misja – Vicki
  • 1992-1997: X-Men
    • Jubilee / Jubilation Lee (odc. 1-35, 58),
    • Dziewczynka (odc. 12),
    • Dziennikarka #1 (odc. 14)
  • 1993-1998: Animaniacy‎
    • Carloota (odc. 12b),
    • Candie Chipmunk (odc. 27b),
    • Małgosia (odc. 38),
    • Dama (odc. 38)
  • 1993-1994: Dinusie – Labrea
  • 1993-1995: Dwa głupie psy (druga wersja dubbingu)
  • 1993: Mała Rosey‎ – Tess
  • 1993-2001: Madeline – Chloe (serie I-II)
  • 1993-1994: Przygody Speeda Błyskawicy
    • Trixie,
    • Chłopiec z Pleasantville (odc. 2),
    • Sprzedawczyni mieszanek (odc. 8)
  • 1993-1995: Szmergiel – Ashley (odc. 27)
  • 1993: Trzy dni aby wygrać – Maria
  • 1994-1995: Aladyn – Elfy (odc. 64)
  • 1994-1997: Duckman‎ – Niebieski pluszak (odc. 29, 32, 39)
  • 1994-1996: Fantastyczna Czwórka – Alicja
  • 1994-1996: Iron Man: Obrońca dobra
    • Rachel Carpenter (odc. 3),
    • Ilona (odc. 8)
  • 1994: Karol Wielki‎
  • 1994-1996: Kleszcz‎ – Dot (pierwsza wersja dubbingu)
  • 1994-1998: Magiczny autobus – Anabella (pierwsza wersja dubbingu)
  • 1994: Patrol Jin Jina
  • 1994-2004: Przyjaciele
    • Julie (odc. 24-26, 28, 31-32, 34, 94),
    • Mindy Hunter (odc. 48),
    • Emily Waltham (odc. 90-94, 96-98, 101, 103, 117),
    • Julie Graff (odc. 152)
  • 1994-1998: Spider-Man‎
    • Jubilee (odc. 17-18 – druga wersja dubbingu),
    • Porwana dziewczyna (odc. 20 – druga wersja dubbingu),
    • Debra Whitman (odc. 21, 24 – pierwsza wersja dubbingu)
  • 1995-1998: Brzydkie kaczątko
    • Wiewiórka,
    • Dziecko Ksawerego,
    • Kaczka
  • 1995-1998: Gęsia skórka‎ – Mama Sam (odc. 20)
  • 1995-2001: Mały Miś‎ – Wrona #3 (odc. 22b)
  • 1995: Przygody Mikołaja
  • 1995–2001: Star Trek: Voyager – Eudana (odc. 10)
  • 1995-2000: Sylwester i Tweety na tropie‎
    • Kobieta w kimono (odc. 6 – druga wersja dubbingu),
    • Judy (odc. 9 – druga wersja dubbingu)
  • 1996-2001: Billy – kot
    • Agnes (odc. 11),
    • Dzieci (odc. 13, 14),
    • Mama Nicka (odc. 13),
    • Obsługująca most zwodzony (odc. 14),
    • Żona Kevina (odc. 16),
    • Mama Billy’ego (odc. 17, 26, 29, 44, 46),
    • Dziewczynka (odc. 27),
    • Mama Aishy (odc. 29),
    • Zelda (odc. 32),
    • Opiekunka wycieczki szkolnej (odc. 35),
    • Dziewczynka na rowerze (odc. 36),
    • Nauczycielka (odc. 37),
    • Siostra Billy’ego (odc. 37),
    • Henrietta (odc. 40),
    • Kobieta (odc. 41),
    • Elsi (odc. 50)
  • 1995-1999: Timon i Pumba
    • Rózia (odc. 18a),
    • Lara (odc. 19b)
  • 1996-1997: Bob i Scott‎ – Zoé
  • 1996-1998: Kacper‎ – Pearl (pierwsza wersja dubbingu)
  • 1996-1997: Kacza paczka‎
    • Suling (odc. 17),
    • Królowa Bladosmokii (odc. 18),
    • Kizia (odc. 22),
    • Zuzia Cyranka (odc. 24),
    • Helga Hidelhofen (odc. 31),
    • Sara (odc. 37)
  • 1996: Kopciuszek – Sabina
  • 1996-2003: Laboratorium Dextera
    • Czarnowłosa koleżanka Dextera (odc. 53a),
    • Trojaczki (odc. 53a)
  • 1996-2000: Opowieści z księgi cnót
    • Gracz z drużyny Stasia (odc. 22),
    • Bridgette (odc. 23),
    • Mama chłopca (odc. 26)
  • 1996-2000: Superman
    • Sarita Felix (odc. 22),
    • Lucy Lane (odc. 26),
    • Harley Quinn (odc. 29-31),
    • Amy (odc. 40-41)
  • 1996–1997: Świat życzliwych przyjaciół Franciszka
    • Myszka Sabinka,
    • Pszczółka #1 (odc. 1)
  • 1996-1997: Walter Melon‎
  • 1996-1998: Wieczór z muppetami – Cindy Crawford
  • 1996-1998: Zaczarowane wiaderko – Tycia-Tycia
  • 1997-2004: Johnny Bravo
    • Panna Babe, nauczycielka Suzy (odc. 1a),
    • Antylopa Carol (odc. 2a),
    • Pamela Anderson (odc. 5c),
    • Dziennikarze (odc. 6a),
    • Jeanette (odc. 6b),
    • Czarnowłosa dziewczyna w bikini (odc. 7a),
    • Żona Rona (odc. 7b),
    • Kobieta-wilkołak (odc. 8b),
    • Bonnie (odc. 10c),
    • Vivienne Vixsen (odc. 12b),
    • Blondwłosa dziewczynka (odc. 13a),
    • Tygrysica (odc. 13b),
    • Pasażerka statku (odc. 13c),
    • Kosmitka z Planety Lasek (odc. 14a),
    • Kasjerka (odc. 15b),
    • Ochroniarz (odc. 16a),
    • Asystentka (odc. 16b),
    • Stewardessa #2 (odc. 17c),
    • Modelka (odc. 19a),
    • Unta Anderson (odc. 20b),
    • Dziewczyna w niebieskim stroju kąpielowym (odc. 23b),
    • Siostra Emma (odc. 25b),
    • Damian (odc. 27b),
    • Blondwłosa dziewczynka (odc. 27c),
    • Siostra Sara Herslinger (odc. 28b),
    • Dama (odc. 32a),
    • Kelnerka (odc. 34c),
    • Brunhilda (odc. 35c),
    • Fanka Luke'a Perry'ego #2 (odc. 36a),
    • Cindy Thompson (odc. 36b)
  • 1997: Kundle i reszta
    • Dziecko Brutusowej (odc. 1, 5-6, 8),
    • Pani Kiki (odc. 11, 23)
  • 1997: Latarnia Solusia
  • 1997-1999: Traszka Neda
    • Linda,
    • Kobieta w muzuem (odc. 3b),
    • Straż (odc. 4a),
    • Mieszkaniec (odc. 5a),
    • Mucha (odc. 6a),
    • Chloe (odc. 8a, 20a),
    • Prezenterka (odc. 9a),
    • Siostra Gryzelda (odc. 12a),
    • Pielęgniarka (odc. 16b)
  • 1997-2004: Witaj, Franklin – Gąska (odc. 1-65)
  • 1997: Wyspa Noego (druga wersja dubbingu)
  • 1997: Żywiołki‎
  • 1998-2000: A to histeria!
  • 1998-2004: Atomówki‎
    • Księżniczka Forsiasta,
    • Julia Smith (odc. 15b),
    • Maria Santiago (odc. 15b),
    • Dziecko (odc. 18a),
    • Jubilerka (odc. 65b)
  • 1998: Dziewczynka z orzeszka
    • Biedronka (odc. 3),
    • Dżdżownica (odc. 5),
    • Maja (odc. 7),
    • Pszczółka (odc. 7),
    • Panienka Trzcinka (odc. 9),
    • Tęcza (odc. 10),
    • Garnela (odc. 11),
    • Muszka Dobruszka (odc. 13)
  • 1998-2001: Dzika rodzinka (druga wersja dubbingu)
  • 1998: Eerie, Indiana: Inny wymiar‎ – Trixie
  • 1998: Gruby pies Mendoza‎
    • Dramatyczka (odc. 3),
    • Brenda (odc. 4),
    • Mavis (odc. 11)
  • 1998-1999: Herkules
    • Łuk (odc. 3 – pierwsza wersja dubbingu),
    • Alcides (odc. 63 – pierwsza wersja dubbingu),
    • Pandora (odc. 65 – pierwsza wersja dubbingu)
  • 1998: O świętych dla dzieci‎ (druga wersja dubbingu)
  • 1998-2001: Olinek Okrąglinek – Polly
  • 1998: Pippi – Annika
  • 1998-1999: Podróże z Aleksandrem i Emilią‎
    • Molly (odc. 2),
    • Tumaia (odc. 22),
    • Anna Pawłowa (odc. 28),
    • Gina (odc. 33),
    • Harriet (odc. 43)
  • 1998: Przygody Kuby Guzika‎ – Księżniczka Lisi
  • 1998-1999: Szalony Jack, pirat
    • Czarodziejka Wiktoria (odc. 7b),
    • Księżniczka Penelopa (odc. 9a)
  • 1998-2000: Tęczowe rybki
    • Angela (odc. 4b, 7b),
    • Ryba (odc. 4b),
    • Pani Flądra (odc. 6b),
    • Mama Błękitka (odc. 8b),
    • Bibliotekarka (odc. 9b),
    • Mały rekinek (odc. 9b),
    • Anielska rybka (odc. 18a),
    • Rybka w szare kropki (odc. 20a),
    • Mała zielona rybka (odc. 20b),
    • Mała fioletowa rybka (odc. 20b),
    • Mama Pluskotki (odc. 21a),
    • Rybka z fałszywej kuli bilardowej (odc. 23a),
    • Pani Mięczak (odc. 24a),
    • Rybka grająca Muszelkę (odc. 25a),
    • Elf (odc. 26b),
    • Rybka w szpitalu (odc. 26b)
  • 1998-2007: Zapasy na śmierć i życie
    • Barbra Streisand (odc. 6),
    • Ruth Westheimer (odc. 13),
    • Cenzorka ze Związku Wytwórców Dbających o Morale (odc. 24)
    • Mary Lou Higgins (odc. 24),
    • Bette Midler (odc. 29),
    • Rosie O’Donnell (odc. 30),
    • Przechodzień Jenny (odc. 30)
  • 1998: Zima w Wiklinowej Zatoce – Cecylia
  • 1998-2000: Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca‎
    • Flo,
    • Archeolog (odc. 4),
    • Lekarka (odc. 5),
    • Dziewczyna Grawitacja (odc. 8)
  • 1999: Bracia Flub
  • 1999-2010: Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala‎
    • Księżniczka (odc. 2),
    • Małgosia (odc. 9),
    • Królewna Śnieżka (odc. 20)
  • 1999: Chris Colorado
  • 1999-2002: Chojrak - tchórzliwy pies
    • Mała Muriel (odc. 13a),
    • Ruda dziewczynka,
    • Bogini burzy (odc. 29b),
    • Tulipania (odc. 33b),
    • Trusia (odc. 46)
  • 1999-2001: Dzieciaki z klasy 402‎
    • Polly McShane,
    • Pani McCoy (odc. 6),
    • Mama Sanjaya (odc. 42)
  • 1999: Kapitan Fracasse – Chiquita
  • 1999-2005: Lopaka i jego przyjaciel delfin‎
  • 1999-2001: Medaboty – Karin
  • 1999-2000: Mike, Lu i Og – Hermiona
  • 1999-2002: Nieustraszeni ratownicy – Ariel Flyer
  • 1999-2000: Rodzina Piratów
    • Bulimia (odc. 27),
    • Dziecko (odc. 30)
  • 1999: Wszechświat Blastera‎ – G.C. „Geisi”
  • 2000-2006: Hamtaro - wielkie przygody małych chomików‎ – Laura
  • 2000-2010: Kajtuś
    • Pani ze schroniska (pierwsza wersja dubbingu),
    • Klara (odc. 117d – pierwsza wersja dubbingu),
    • Kevin (odc. 117d – pierwsza wersja dubbingu),
    • Mama Klementynki (odc. 121a – pierwsza wersja dubbingu),
    • Kristin (odc. 127d – pierwsza wersja dubbingu)
  • 2000-2002: Owca w Wielkim Mieście
    • Mała Liza Dzierżawa,
    • Bohop (odc. P1),
    • Kobieta z tłumu (odc. 4),
    • Kobieta w reklamie „Oxymorona” (odc. 4),
    • Czerwonowłosa dziewczyna (odc. 5),
    • Chłopiec (odc. 6),
    • Super Chłopiec / Cudowny Chłopiec (odc. 10),
    • Pokojówka (odc. 12),
    • Staruszka (odc. 13),
    • Dama w opałach (odc. 13),
    • Latająca świnka (odc. 13),
    • Doktor Klisza (odc. 24)
  • 2000-2002: Pupilek‎
  • 2000-2003: X-Men: Ewolucja – Tabitha / Boom Boom (oprócz odc. 29-30)
  • 2001-2007: Ach, ten Andy! – Jen Larkin
  • 2001-2003: Aparatka‎
    • Marlo,
    • Tracey,
    • Amber (odc. 10),
    • Asystentka (odc. 15),
    • Nastolatka (odc. 18),
    • Nauczycielka biologii (odc. 19),
    • Staruszka (odc. 21),
    • Uczennica #1 (odc. 22),
    • Rachel (odc. 24)
  • 2001-2004: Bliźniaki Cramp – Panna Monkfisz (serie I-II)
  • 2001-2003: Cafe Myszka‎ – Perdita (Czika) (odc. 32)
  • 2001-2011: Cedric
  • 2001-2003: Clifford‎ – Mimi (pierwsza wersja dubbingu)
  • 2001-2003: Gadżet i Gadżetinis – Penny
  • 2001-2002: Jak dwie krople wody‎ – Riley Carlson
  • 2001-2003: Legenda Tarzana – Eleanor (odc. 29, 32)
  • 2001-2006: Listy od Feliksa‎
    • Samantha (odc. 7),
    • Isis (odc. 12)
  • 2001-2007: Mroczne przygody Billy'ego i Mandy‎
    • Mama Jasona (odc. 25a),
    • Kicia Kot (odc. 35b),
    • Misiek Szczęściarz (odc. 37a)
  • 2001: Noddy
    • Nakręcana Mysz,
    • Marta (późniejsze odcinki)
  • 2001-2013: Odlotowe agentki
    • Vera Van (odc. 137),
    • Aktorka w filmie (odc. 138)
  • 2001-2004: Samuraj Jack‎
    • Blondwłosa dziewczynka (odc. 13),
    • Mały niedźwiadek (odc. 13),
    • Mieszkanka (odc. 24),
    • Żona inżyniera (odc. 26),
    • Mnich (odc. 32)
  • 2001-2004: Stanley‎
  • 2001-2015: Titeuf
    • Agata (serie I-III),
    • Ciocia Monika (serie II-III)
  • 2002-2017: Baśnie i bajki polskie
    • Emilka (odc. 2),
    • Królewna (odc. 3),
    • Kasztelanówna (odc. 4),
    • Rózia (odc. 9),
    • Mela (odc. 11)
  • 2002-2005: Co nowego u Scooby'ego?
    • Mei Ling (odc. 37),
    • Shawna (odc. 41)
  • 2002: Cyberłowcy – Inez
  • 2002-2005: Dziewczyny, chłopaki‎
  • 2002-2004: Fillmore na tropie – Torrey (odc. 21)
  • 2002-2008: Gwiazdka Laury‎ (seria I)
  • 2002-2003: He-Man i Władcy Wszechświata
  • 2002: Król Maciuś Pierwszy
    • Helcia (odc. 14, 24),
    • Klu Klu (odc. 17-24)
  • 2002-2008: Kryptonim: Klan na drzewie
    • Dziewczynki (odc. 6a),
    • Izka (odc. 7b, 12a, 15b, 23a, 28b, 42a, 43, 47a, 49, 59b, 68ab, 69, 77),
    • Cheerleaderka #2 (odc. 8b),
    • Zmartwiona pracowniczka stacji (odc. 9a),
    • Obozowiczki (odc. 9b),
    • Numer 69 (odc. 10b),
    • Chomik Numer 4 (odc. 11a),
    • Dziewczyna (odc. 11b),
    • Ofiara Hrabiego Sklapuli #3 (odc. 15a),
    • Dzieciaki (odc. 14b),
    • Czerwona Tęczowa Małpka (odc. 17a),
    • Mama Rekin (odc. 17b),
    • Kierowca #4 (odc. 18b),
    • Mama Piotrusia (odc. 24a),
    • Kierowczyni (odc. 26),
    • Pasażerka autobusu (odc. 26),
    • Członkini dziewczyńskiej armii Madam Margaret (odc. 27),
    • Marybeth March (odc. 29b),
    • Dixie (odc. 29b),
    • Dziewczynka (odc. 50),
    • Prezenterka (odc. 66),
    • Reporterka (odc. 67b)
  • 2002-2004: Misiowanki
  • 2002-2004: Pan Andersen opowiada
    • Sophie (odc. 1),
    • Mieszczanka #1 (odc. 1),
    • Córa powietrza (odc. 2),
    • Lilly (odc. 12),
    • Matka dzieci z wioski (odc. 13)
  • 2002: Słoń Benjamin‎ – Zuzia
  • 2003-2004: Andzia
    • Maja (odc. 2, 25-26),
    • Brytyjska Królowa (odc. 14),
    • Gęś (odc. 23),
    • Kura śpiewaczka (odc. 25),
    • Wróżka (odc. 26)
  • 2003: Długonosy karzeł(długa wersja dubbingu)
  • 2003-2006: Jakub Jakub – Melinda (odc. 9, 31, 46)
  • 2003-2007: Kod Lyoko‎ – Sissi (odc. 1-8, 13-22, 24-36, 39-48, 50, 52-54, 56-57, 64, P1-P2, 66, 68-69, 71, 73, 76, 80-81, 85-86, 88-95)
  • 2003: Martin Tajemniczy
    • Jenni Anderson,
    • Emma (odc. 54)
  • 2003-2004: Megas XLR – Galaxa (odc. 14)
  • 2003: O rety! Psoty Dudusia Wesołka – Laura – kuzynka Tasi (odc. 32)
  • 2003-2006: Szczenięce lata Clifforda – Jenny (odc. 4b)
  • 2004-2008: Atomowa Betty – Penelopa
  • 2004: Klub Winx
    • Stella (odc. 1-130, S01-S04),
    • Tune (odc. 27-49, 52, 80; 53-78 – pierwsza wersja dubbingu),
    • Ortensia (odc. 23),
    • Julia (odc. 28),
    • Jolly (odc. 42),
    • Wiedźma (odc. 44),
    • Maya (odc. 68 – pierwsza wersja dubbingu),
    • Belle (odc. 90),
    • Tłum (odc. 3)
  • 2004-2014: Leniuchowo – Komputer sterowca (odc. 1-66)
  • 2004-2006: Na górze i na dole – Owad (odc. 2)
  • 2004-2006: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!
    • Jin May,
    • Nikita
  • 2004: Transformerzy: Wojna o Energon‎
    • Arcee,
    • Sally
  • 2004: Ziemniak - ostatnie starcie
    • Linda, wędrowna skautka (odc. 66),
    • Królowa Kobra (odc. 67)
  • 2005-2007: Bratz
    • Yasmin,
    • Portia, mama Yasmin (odc. 52)
  • 2005: Magiczne przygody misia Ruperta
  • 2005: Śniegusie‎
    • Pola,
    • Pomarańczowy konik morski
  • 2005: Transformerzy: Cybertron – Thunderblast
  • 2005: Trollz
    • Topaza Trollhopper,
    • Ekspedientka (odc. 2)
  • 2006-2008: Dolina Koni – Sarah Whitney (pierwsza wersja dubbingu)
  • 2006-2011: Galactik Football
    • Norata,
    • Corso,
    • Baldwin
  • 2006-2010: H2O: Wystarczy kropla
    • Rikki Chadwick (odc. 1-52 – pierwsza wersja dubbingu),
    • Młoda Julia (odc. 23 – pierwsza wersja dubbingu)
  • 2006: Koszmarny Karolek
    • Mama Wrednej Wandzi,
    • Pani Rekino,
    • Ciocia Bella,
    • Leniwa Ludka,
    • Kolega Damianka (niektóre odcinki),
    • Królowa Anglii (odc. 3),
    • Rozśpiewana Roksana (odc. 3),
    • Demoniczna kucharka (odc. 8),
    • Ochroniarka (odc. 18),
    • Sprzedawczyni na targu (odc. 19),
    • Lekarka (odc. 23),
    • Sepleniąca Stella (odc. 24),
    • Ekolożka (odc. 84),
    • Fotka Staha (odc. 104),
    • Biblioteka (odc. 104)
  • 2006: Pomocnik św. Mikołaja‎ – Nik Nak
  • 2006: Rozgadana farma – Omlet
  • 2006-2009: Wymiennicy
    • Tasumi Tsujino,
    • Sędzinia (odc. 36a),
    • Kanadyjska odpowiedniczka Abbey (odc. 37),
    • Nauczycielka języka hiszpańskiego (odc. 39),
    • Pani Wrażliwa (odc. 39),
    • Pani Shusher (odc. 40, 49),
    • Przewodniczka (odc. 42),
    • Hostessa (odc. 46)
  • 2007: ABC literkowe chochliki – Kangurzyca Kasia (odc. 26)
  • 2007: Bunio i Kimba
  • 2007: Hallo, tu Hania!
  • 2007: Miejskie szkodniki
    • Huanita (odc. 11),
    • Mama Hansa (odc. 25)
  • 2007: Mój przyjaciel królik
    • Bursztyn,
    • Tunia (odc. 20b)
  • 2007-2011: Przygody Sary Jane‎ – Panna Ellen (odc. 44-45)
  • 2007-2010: Świat słów – Gąsienica (odc. 28b)
  • 2008-2010: Aaron Stone – Arkov
  • 2008: Eliot Kid – Mimi
  • 2008-2009: Pinky i Perky – Mania Pirania (odc. 15)
  • 2008: Power Rangers Furia Dżungli
    • Reporterka w TV (odc. 16),
    • Doktor Silvia Jennings,
    • Lepus
  • 2008-2020: Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki
    • Reporterka Lara (odc. 14-39),
    • Maszyna Profesora (odc. 16),
    • Pilotka statku kosmicznego (odc. 17),
    • Francesca (Supa Fran) (odc. 18),
    • Dubajska prezenterka (odc. 19),
    • Urszula, pracowniczka Hydry (odc. 22),
    • Kelnerka (odc. 24),
    • Staruszka w autobusie (odc. 24),
    • Pokojówka (odc. 25),
    • Maszyna nakładająca strój Technicali (odc. 30),
    • Żona właściciela hotelu (odc. 35),
    • Urszula, żona Huberta (odc. 36),
    • Recepcjonistka (odc. 39)
  • 2009-2012: Agent specjalny Oso
    • Mama Jacka (odc. 2a),
    • Renia (odc. 2b),
    • Klara (odc. 4b),
    • Irka (odc. 21a),
    • Adelka (odc. 24a),
    • Zosia (odc. 25b),
    • Zuzia (odc. 27b),
    • Opiekunka Piotrka (odc. 28b),
    • Mama Kamy (odc. 29a),
    • Urszula (odc. 29b),
    • Babcia Leosia (odc. 37a),
    • Walentynka (odc. 38b),
    • Mama Łukasza (odc. 39a),
    • Miła (odc. 51a),
    • Trenerka (odc. 51b),
    • Madison (odc. 52a),
    • Mama Evana (odc. 52b),
    • Chen (odc. 54a)
  • 2009: Dinopociąg – Tea Terizinozaur (odc. 29a)
  • 2009-2011: Huntik: Łowcy tajemnic
    • Lane,
    • Lin Storm (odc. 43),
    • Sandra Lambert (odc. 48, 50, 52)
  • 2009: Lou!
  • 2009: Power Rangers RPM – Summer
  • 2009: SuperSprytek i Sprytusie
  • 2010-2011: Beyblade: Metal Masters
    • Sophie (odc. 16, 24-29, 38-39, 46-47),
    • Naukowiec Ziggurata #1 (odc. 36-38, 45-51)
  • 2010-2013: Franklin i przyjaciele‎ – Gąska (odc. 1-26)
  • 2010-2011: PopPixie‎
    • Caramel,
    • Kangur (odc. 10)
  • 2010-2018: Pora na przygodę!
    • Róża (odc. 55),
    • Królowa Grudkowego Kosmosu (odc. 60),
    • Rolnik #2 (odc. 60),
    • Jam Jam (odc. 62),
    • Królewna Malinka (odc. 69, 71-72, 110),
    • Kropelka (odc. 75),
    • Owocowa Wiedźma (brunetka) (odc. 78),
    • Jake Jr. (odc. 111)
  • 2010-2018: Spike Team – Olivia Redgreif
  • 2010-2011: Zielony patrol‎
    • Znajoma Charliego (odc. 16),
    • Lea (odc. 18),
    • Paula (odc. 20),
    • Córka Filumenisty (odc. 30),
    • Kristel (odc. 32),
    • Mama Maylin (odc. 37),
    • Holy (odc. 40),
    • Maria (odc. 46),
    • Nancy (odc. 48)
  • 2010-2017: Zwyczajny serial
    • Ladonna (odc. 69),
    • Matka Starli (odc. 73)
  • 2011-2014: Koszykarze – Stella (odc. 1-26)
  • 2013: Grajband – Mina Beff (odc. 1-13)
  • 2013: Pszczółka Maja‎ – Beatrycze (seria I – pierwsza wersja dubbingu)

Gry

Słuchowiska

Wykonanie piosenek

Filmy

Seriale

Reżyseria

Filmy

Seriale

Dialogi

Filmy

Seriale

Linki zewnętrzne