Wkład użytkownika MinisterDubu
Z Dubbingpedia
Dla użytkownika MinisterDubu dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 75 939 edycji. Konto utworzone 13 cze 2014.
13 maj 2022
- 19:3619:36, 13 maj 2022 różn. hist. +244 Tomasz Osica Nie podano opisu zmian
- 19:3319:33, 13 maj 2022 różn. hist. +434 My Little Pony: Opowiedz swoją historię Nie podano opisu zmian
- 19:2719:27, 13 maj 2022 różn. hist. +834 Agata Góral Nie podano opisu zmian
- 19:2319:23, 13 maj 2022 różn. hist. −10 Harley Quinn Nie podano opisu zmian
- 19:2219:22, 13 maj 2022 różn. hist. +1819 Krzysztof Rogucki Nie podano opisu zmian
- 18:5818:58, 13 maj 2022 różn. hist. +187 Tomasz Budyta Nie podano opisu zmian
- 18:5618:56, 13 maj 2022 różn. hist. +145 Pola Błasik Nie podano opisu zmian
- 18:4118:41, 13 maj 2022 różn. hist. +325 Elżbieta Nagel Nie podano opisu zmian
- 18:3718:37, 13 maj 2022 różn. hist. +485 Marta Wągrocka Nie podano opisu zmian
- 18:2718:27, 13 maj 2022 różn. hist. +503 Marcel Borowiec Nie podano opisu zmian
- 18:2418:24, 13 maj 2022 różn. hist. +1243 N Wybór katolickiego księdza Utworzono nową stronę "'''Wybór katolickiego księdza''' – chiński średniometrażowy film religijny. Film z dubbingiem został udostępniony przez Kościół Boga Wszechmogącego na..."
- 18:2218:22, 13 maj 2022 różn. hist. +708 Natalia Kujawa Nie podano opisu zmian
- 18:1518:15, 13 maj 2022 różn. hist. +1385 Zuzanna Saporznikow Nie podano opisu zmian
- 17:5717:57, 13 maj 2022 różn. hist. +576 Marcin Franc Nie podano opisu zmian
- 17:5317:53, 13 maj 2022 różn. hist. +5 Ewelina Kudeń-Nowosielska Nie podano opisu zmian
- 17:5217:52, 13 maj 2022 różn. hist. +683 Ewelina Kudeń-Nowosielska Nie podano opisu zmian
- 17:4917:49, 13 maj 2022 różn. hist. +543 Katarzyna Kanabus Nie podano opisu zmian
- 17:4717:47, 13 maj 2022 różn. hist. +337 Wojciech Melzer Nie podano opisu zmian
- 17:3717:37, 13 maj 2022 różn. hist. −1 Jakub Szyperski Nie podano opisu zmian
- 17:3717:37, 13 maj 2022 różn. hist. +1732 Jakub Szyperski Nie podano opisu zmian
- 17:2817:28, 13 maj 2022 różn. hist. +797 Katarzyna Wincza Nie podano opisu zmian
- 17:2417:24, 13 maj 2022 różn. hist. +695 Emilia Niedzielak Nie podano opisu zmian
- 17:1917:19, 13 maj 2022 różn. hist. +95 Szymon Kuśmider Nie podano opisu zmian
- 17:1917:19, 13 maj 2022 różn. hist. +1067 Szymon Kuśmider Nie podano opisu zmian
- 17:1717:17, 13 maj 2022 różn. hist. −13 Jędrzej Hycnar Nie podano opisu zmian
- 17:1717:17, 13 maj 2022 różn. hist. +325 Jędrzej Hycnar Nie podano opisu zmian
- 17:1217:12, 13 maj 2022 różn. hist. +1350 Jędrzej Hycnar Nie podano opisu zmian
- 17:0617:06, 13 maj 2022 różn. hist. −334 Piotr Janusz Nie podano opisu zmian ostatnia
- 17:0517:05, 13 maj 2022 różn. hist. +3 BoJack Horseman Nie podano opisu zmian
- 17:0417:04, 13 maj 2022 różn. hist. +489 Adam Cywka Nie podano opisu zmian
- 17:0117:01, 13 maj 2022 różn. hist. +517 Bartłomiej Bobrowski Nie podano opisu zmian
- 16:5916:59, 13 maj 2022 różn. hist. +153 Piotr Bulcewicz Nie podano opisu zmian
- 16:5116:51, 13 maj 2022 różn. hist. +21 Studio PDK Nie podano opisu zmian
- 16:5016:50, 13 maj 2022 różn. hist. +586 m Harley Quinn →Wersja polska
12 maj 2022
- 19:0819:08, 12 maj 2022 różn. hist. +1177 N Po trzęsieniu ziemi Utworzono nową stronę "'''Po trzęsieniu ziemi''' – chiński średniometrażowy film religijny. Film z dubbingiem został udostępniony przez Kościół Boga Wszechmogącego 12 maja 2..." ostatnia
- 16:1016:10, 12 maj 2022 różn. hist. −163 Dubbingpedia:Nowości w grach Nie podano opisu zmian
- 14:4014:40, 12 maj 2022 różn. hist. +54 Podróże Guliwera (film 1996) Nie podano opisu zmian
- 14:2614:26, 12 maj 2022 różn. hist. 0 Plik:Foki kontra rekiny.jpg MinisterDubu przesłał nową wersję Plik:Foki kontra rekiny.jpg
- 12:2212:22, 12 maj 2022 różn. hist. +118 Agnieszka Wiśniewska Nie podano opisu zmian
- 12:2112:21, 12 maj 2022 różn. hist. +94 Agnieszka Wiśniewska Nie podano opisu zmian
11 maj 2022
- 20:0020:00, 11 maj 2022 różn. hist. +633 N Wanda znaczy wolność Utworzono nową stronę "'''Wanda znaczy wolność''' – słuchowisko radiowe zrealizowane przez Polskie Radio. Premiera miała miejsce 12 maja 2022 roku. == Obsada == '''Realizacja''': T..." ostatnia
- 19:5919:59, 11 maj 2022 różn. hist. −3 Ostatni list Nie podano opisu zmian ostatnia
- 19:0419:04, 11 maj 2022 różn. hist. +753 O czym szumią wierzby (film 1995) Nie podano opisu zmian
- 19:0419:04, 11 maj 2022 różn. hist. +4 Zima wśród wierzb Nie podano opisu zmian
- 19:0319:03, 11 maj 2022 różn. hist. +726 Zima wśród wierzb Nie podano opisu zmian
- 19:0219:02, 11 maj 2022 różn. hist. +772 Wszechświat Blastera Nie podano opisu zmian
- 19:0119:01, 11 maj 2022 różn. hist. +582 Weterynarz Fred Nie podano opisu zmian
- 19:0019:00, 11 maj 2022 różn. hist. +514 Traszka Neda Nie podano opisu zmian
- 18:5918:59, 11 maj 2022 różn. hist. +765 Tajemnice wiklinowej zatoki Nie podano opisu zmian
- 18:5918:59, 11 maj 2022 różn. hist. +491 Sztruksik Nie podano opisu zmian
