Wkład użytkownika MinisterDubu
Z Dubbingpedia
Dla użytkownika MinisterDubu dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 75 535 edycji. Konto utworzone 13 cze 2014.
2 mar 2025
- 17:5817:58, 2 mar 2025 różn. hist. +64 m SpongeBob Kanciastoporty Nie podano opisu zmian
- 17:4017:40, 2 mar 2025 różn. hist. +22 Studio PDK →Tłumacze i dialogiści
- 17:3817:38, 2 mar 2025 różn. hist. −25 Tilda, mała mysz Nie podano opisu zmian
- 17:3817:38, 2 mar 2025 różn. hist. +167 Klaudia Kuciara Nie podano opisu zmian
- 17:1517:15, 2 mar 2025 różn. hist. +510 Szablon:Muppety Nie podano opisu zmian
- 13:4413:44, 2 mar 2025 różn. hist. +57 Beavis i Butt-head (serial animowany 1993) →Druga wersja dubbingu
1 mar 2025
- 20:4520:45, 1 mar 2025 różn. hist. −206 Studio PDK Nie podano opisu zmian
- 20:3420:34, 1 mar 2025 różn. hist. −49 Tilda, mała mysz Nie podano opisu zmian
- 20:2020:20, 1 mar 2025 różn. hist. 0 m Studio PDK Nie podano opisu zmian
- 20:1920:19, 1 mar 2025 różn. hist. +704 Tilda, mała mysz Nie podano opisu zmian
- 20:1420:14, 1 mar 2025 różn. hist. +111 Studio PDK →Seriale animowane
- 20:1420:14, 1 mar 2025 różn. hist. +130 m 2025 Nie podano opisu zmian
- 19:4219:42, 1 mar 2025 różn. hist. +1475 Wojciech Urbański Nie podano opisu zmian
- 15:3415:34, 1 mar 2025 różn. hist. +69 Użytkownik:MinisterDubu/Missingi →TransPerfect
- 15:0515:05, 1 mar 2025 różn. hist. −97 Chwile z Muppetami Nie podano opisu zmian
- 14:0014:00, 1 mar 2025 różn. hist. 0 Plik:Aleksandra Kuroczko.jpg MinisterDubu przesłał nową wersję Plik:Aleksandra Kuroczko.jpg ostatnia
- 14:0014:00, 1 mar 2025 różn. hist. +62 Aleksandra Kuroczko Nie podano opisu zmian
- 00:4300:43, 1 mar 2025 różn. hist. +2016 N Grand Banda nowy artykuł
- 00:4300:43, 1 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Grand Banda.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:2900:29, 1 mar 2025 różn. hist. +541 Pamięć drobinek Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:2900:29, 1 mar 2025 różn. hist. +1618 m Miasteczko South Park →Wersja polska: , →Spis odcinków
- 00:2900:29, 1 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Pamięć drobinek.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:2300:23, 1 mar 2025 różn. hist. +11 Asiunia Nie podano opisu zmian ostatnia
- 00:2200:22, 1 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Asiunia.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
28 lut 2025
- 23:5223:52, 28 lut 2025 różn. hist. +30 Frycek i karmelkowa tajemnica Nie podano opisu zmian
- 23:5223:52, 28 lut 2025 różn. hist. +30 Frycek i przygoda na ślizgawce Nie podano opisu zmian
- 23:5223:52, 28 lut 2025 różn. hist. +30 Frycek i jego pierwszy koncert Nie podano opisu zmian
- 23:5123:51, 28 lut 2025 różn. hist. +30 Frycek i Złota Kaczka Nie podano opisu zmian
- 23:5123:51, 28 lut 2025 różn. hist. +28 Frycek i Bazyliszek Nie podano opisu zmian
- 23:5123:51, 28 lut 2025 różn. hist. −2 Frycek i karmelkowa tajemnica Nie podano opisu zmian
- 23:5023:50, 28 lut 2025 różn. hist. −2 Frycek i przygoda na ślizgawce Nie podano opisu zmian
- 23:5023:50, 28 lut 2025 różn. hist. −2 Frycek i jego pierwszy koncert Nie podano opisu zmian
- 23:5023:50, 28 lut 2025 różn. hist. 0 Frycek i Złota Kaczka Nie podano opisu zmian
- 23:4723:47, 28 lut 2025 różn. hist. +993 N Frycek i Bazyliszek Utworzono nową stronę "{{Słuchowisko |tytuł=Frycek i Bazyliszek |plakat= |dystrybutor=YouTube |rok produkcji= |data premiery=21 stycznia 2025 }}'''Frycek i Bazyliszek''' – słuchowisko zrealizowane przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w Warszawie. Premiera miała miejsce 21 stycznia 2025 roku. == Obsada == '''Autor''': Agnieszka Pietrzykowska<br /> '''Scenariusz''': Aleksandra Gruda<br /> '''Reżyseria''': Daniel Adamczyk<br /> '''Wykorzystano utwory z zasob…"
- 23:4623:46, 28 lut 2025 różn. hist. +1017 N Frycek i jego pierwszy koncert Utworzono nową stronę "{{Słuchowisko |tytuł=Frycek i jego pierwszy koncert |plakat= |dystrybutor=YouTube |rok produkcji= |data premiery=14 stycznia 2025 }}'''Frycek i jego pierwszy koncert''' – słuchowisko zrealizowane przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w Warszawie. Premiera miała miejsce 14 stycznia 2025 roku. == Obsada == '''Autor''': Agnieszka Pietrzykowska<br /> '''Scenariusz''': Aleksandra Gruda<br /> '''Reżyseria''': Daniel Adamczyk<br /> '''Wykorz…"
- 23:4523:45, 28 lut 2025 różn. hist. +1061 N Frycek i karmelkowa tajemnica Utworzono nową stronę "{{Słuchowisko |tytuł=Frycek i karmelkowa tajemnica |plakat= |dystrybutor=YouTube |rok produkcji= |data premiery=20 stycznia 2025 }}'''Frycek i karmelkowa tajemnica''' – słuchowisko zrealizowane przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w Warszawie. Premiera miała miejsce 20 stycznia 2025 roku. == Obsada == '''Autor''': Agnieszka Pietrzykowska<br /> '''Scenariusz''': Aleksandra Gruda<br /> '''Reżyseria''': Daniel Adamczyk<br /> '''Fortepia…"
- 23:4423:44, 28 lut 2025 różn. hist. +1112 N Frycek i przygoda na ślizgawce Utworzono nową stronę "{{Słuchowisko |tytuł=Frycek i przygoda na ślizgawce |plakat= |dystrybutor=YouTube |rok produkcji= |data premiery=14 stycznia 2025 }}'''Frycek i przygoda na ślizgawce''' – słuchowisko zrealizowane przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w Warszawie. Premiera miała miejsce 14 stycznia 2025 roku. == Obsada == '''Autor''': Agnieszka Pietrzykowska<br /> '''Scenariusz''': Aleksandra Gruda<br /> '''Reżyseria''': Daniel Adamczyk<br /> '''Wyko…"
- 22:3422:34, 28 lut 2025 różn. hist. +1230 N Szewcy (słuchowisko 2022) Utworzono nową stronę "'''Szewcy''' – trzyczęściowe słuchowisko zrealizowane przez fundację Słowo i Kropka. Premiera miała miejsce 2 marca 2022 roku. == Obsada == '''Autor''': Stanisław Ignacy Witkiewicz<br /> '''Montaż i udźwiękowienie''': Paweł Wódczyński<br /> '''Koordynacja pracy''': Anna Tekla Witoszek<br /> '''Aranżacja piosenek''': Katarzyna Łęcka-Rzepnikowska<br /> '''Realizacja''': Fundacja Słowo i…" ostatnia
- 22:2222:22, 28 lut 2025 różn. hist. +56 2025 Nie podano opisu zmian
- 22:2222:22, 28 lut 2025 różn. hist. +11 1937 Nie podano opisu zmian
- 22:2222:22, 28 lut 2025 różn. hist. +80 Jan Plewako Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:0822:08, 28 lut 2025 różn. hist. +59 1984 Nie podano opisu zmian
- 22:0822:08, 28 lut 2025 różn. hist. +68 Wiktor Brzozowski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:0022:00, 28 lut 2025 różn. hist. +675 N Ktoś tu przyjdzie Utworzono nową stronę "'''Ktoś tu przyjdzie''' – słuchowisko radiowe zrealizowane przez Polskie Radio. Premiera miała miejsce 1 marca 2025 roku. == Obsada == '''Realizacja''': TEATR POLSKIEGO RADIA<br /> '''Autor''': Jon Fosse<br /> '''Tłumaczenie''': Monika Grossman-Kliber<br /> '''Adaptacja''': Katarzyna Łęcka<br /> '''Reżyseria''': Katarzyna Łęcka<br /> '''Realizacja akustyczna''': Andrzej Brzoska<br /> '…" ostatnia
- 21:1121:11, 28 lut 2025 różn. hist. +274 SpongeBob Kanciastoporty Nie podano opisu zmian
- 16:4616:46, 28 lut 2025 różn. hist. +125 Kina i Yuk →Wersja polska ostatnia
- 16:2616:26, 28 lut 2025 różn. hist. −78 m Pora na przygodę! dubel
- 16:2516:25, 28 lut 2025 różn. hist. +2 Kot w butach: Ostatnie życzenie –
- 16:2516:25, 28 lut 2025 różn. hist. +38 Sabina Bednarz Nie podano opisu zmian
- 16:2316:23, 28 lut 2025 różn. hist. −55 m Pora na przygodę: Fionna i Cake Anulowanie wersji 217081 autorstwa Snackqween (dyskusja) nie, tak nie Znacznik: Anulowanie edycji
