Diablo III: Reaper of Souls

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Diablo III: Reaper of Souks

D3RoS.jpg
Gatunek hack’n’slash
Producent Blizzard Entertainment
Wydawca Blizzard Entertainment
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2014
Premiera dubbingu 25 marca 2014
Platformy z dubbingiem PC, PS3, PS4, X360, X1

Diablo III: Reaper of Souls – dodatek do gry komputerowej Diablo III, stworzony przez Blizzard Entertainment. Jego premiera w Polsce miała miejsce 25 marca 2014 roku, a jego dystrybutorem był CD Projekt.

Fabuła

Dodatek wprowadza do gry piąty akt, kontynuujący historię z podstawki. Fabuła skupia się wokół Anioła Śmierci, Maltaela, który postanawia raz na zawsze zakończyć Odwieczny Konflikt pomiędzy Niebem a Piekłem i w tym celu wykrada Czarny Kamień wiążący duszę Diablo oraz innych Władców Demonów. Maltael nie przebiera w środkach – za wszelką cenę pragnie zniszczyć wszystkie przejawy zła, dlatego jego ofiarami padają nie tylko same demony, ale również i ludzie, będący po części ich potomkami. Anioł Śmierci jest w stanie wykradać dusze, a zmarłych zmieniać w swoje sługi, stanowi więc bezpośrednie zagrożenie dla mieszkańców Sanktuarium, które powstrzymać może jedynie potężny Nefalem. Akcja rozszerzenia toczy się na terenach Zachodniej Marchii oraz jej okolic. Prócz nowych przygód i lokacji, Reaper of Souls wprowadza do gry szóstego bohatera. Jest nim ciężkozbrojny Krzyżowiec, odpowiednik Paladyna z „dwójki”. W walce posługuje się on ogromną tarczą, ciężkim orężem i świętą magią, co czyni go skutecznym wojownikiem zarówno na krótkich, jak i średnich dystansach. Wzmocniona została również armia wroga – pojawiły się nowe rodzaje przeciwników, w tym upadłe anioły.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22106

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Maciej Kowalski
Tłumaczenie: ALBION LOCALISATIONS – Ryszard Chojnowski, Elżbieta Grzesiak, Małgorzata Koczańska, Adrian Wajer, Andrzej Wróblewski
Koordynacja QA: Marcin Serkies, Michał Bartczak, Olga Kupiec, Stanisław Żyrek
Produkcja i testy lokalizacji: Marcin Serkies
Udział wzięli:

oraz:

Linki zewnętrzne