Dishonored 2

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Dishonored 2

Dishonored 2.jpg
Gatunek skradanka
Producent Arkane Studios
Wydawca Bethesda Softworks
Dystrybutor Cenega Poland
Rok produkcji 2016
Premiera dubbingu 11 listopada 2016
Platformy z dubbingiem PC, PS4, X1

Dishonored 2 – gra skradankowa typu first-person shooter autorstwa Arkane Studios, druga część serii Dishonored, wydana na komputery osobiste oraz konsole PS4 i XBOX One.

Za polska wersję językową odpowiada światowy wydawca gry, Bethesda Softworks. Premiera gry z dubbingiem na wszystkich docelowych platformach odbyła się 11 listopada 2016 roku za pośrednictwem Cenegi.

15 września 2017 roku ukazała się kontynuacja gry, Dishonored: Death of the Outsider.

Fabuła

Wejdź w świat, w którym zderzają się ze sobą mistycyzm i uprzemysłowienie. Zdecydujesz się zagrać jako cesarzowa Emily Kaldwin czy może Cesarski Obrońca, Corvo Attano? Przemkniesz się przez grę niezauważenie, w pełni wykorzystasz brutalny system walki, a może połączysz obie te metody? Jaką kombinację wyjątkowych mocy, gadżetów i rodzajów broni wykorzystasz do eliminacji wrogów? Fabułę kształtują Twoje decyzje, dzięki czemu każda z pieczołowicie opracowanych misji może zakończyć się naprawdę intrygująco.

W nowej odsłonie serii Dishonored gracz eksploruje nowy świat, położony w realiach śródziemnomorskich. Wcielić się możemy w znanego nam Corvo Attano lub Emily Kaldwin – są to potężni zabójcy, z własnymi unikalnymi zestawami umiejętności, broni i nietypowych gadżetów. Zdefiniuj własny styl gry poprzez łączenie różnych działań w trybie pierwszej osoby – zabójstwa, skradanie oraz brutalny system walki to tylko niektóre z możliwości.

Połącz narzędzia, które otrzymasz do swojej dyspozycji, aby twórczo wyeliminować swoich oponentów. Zdecydujesz się pozbywać się ich z ukrycia czy bezlitośnie zaatakujesz z zaskoczenia, prosto w głowę? Nie okazuj litości i siej chaos na polu walki lub znajdź bardziej subtelny sposób, aby wyeliminować swoje cele. Pamiętaj jednak – wybory, które podejmiesz w każdej misji, będą mieć wpływ na dalsze losy rozgrywki...

Akcja Dishonored 2 została osadzona 15 lat po pokonaniu lorda regenta. Szczurza plaga przeszła już do historii. Nowy uzurpator przejął tron po cesarzowej Emily Kaldwin, pozostawiając losy Wysp własnemu biegowi. Jako Emily Kaldwin lub Corvo Attano musisz wyjść poza słynne ulice Dunwall i udać się do Karnaci – niegdyś olśniewającego nadmorskiego miasta, które skrywa klucz do przywrócenia Emily do władzy. Uzbrojony w znak Outsidera i w nowe potężne moce poluj na swoich przeciwników i zmień losy Imperium na zawsze.

Opis dystrybutora gry

Wersja polska

Tłumaczenie wersji polskiej: QLOC S.A.
Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Maciej Kowalski, Andrzej Chudy
Realizacja dźwięku: Sławomir Czwórnóg, Paweł Tymosiak
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

Linki zewnętrzne