Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes – gra zręcznościowa stworzona przez Avalanche Software z udziałem postaci znanych z filmów i seriali Walta Disneya oraz uniwersum Marvela będącą kontynuacją gry Disney Infinity. Polska wersja z dubbingiem jest dostępna na XBOX One, PS4, PS3 i Xbox 360, premiera odbyła się 19 września 2014 roku dzięki Cdp.pl.

Gra doczekała się również kontynuacji pt. Disney Infinity 3.0.

Opis

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes to kontynuacja popularnej gry zręcznościowej z 2013 roku. Produkcję opracowało studio Avalanche Software, czyli ten sam zespół, który stał za pierwszą częścią.

Największą atrakcją projektu jest wprowadzenie do wirtualnego świata postaci i elementów pochodzących z komiksowego uniwersum wydawnictwa Marvel. Dzięki temu możemy wcielić się w słynnych superbohaterów, takich jak Hawkeye, Hulk, Winter Soldier, Iron Patriot, Captain America, Loki, Spider-Man, MODOK, Rocket Raccoon czy Groot. Gra oferuje rozbudowaną warstwę fabularną, którą opracował Brian Michael Bendis, czyli obsypany nagrodami scenarzysta komiksowy, mający na koncie takie serie, jak Powers, Daredevil czy Ultimate Spider-Man. Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes wprowadza także nowe liczne nowe lokacje, wśród których znalazła się marvelowska wersja Manhattanu, z wieżą grupy Avengers w centrum. Ponadto autorzy nie ograniczyli się tylko do superbohaterów i dodali także nowe postacie pochodzące z klasycznych kreskówek Disney'a.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23798

Wersja polska

Głosów użyczyli:

i inni