Disney Infinity 3.0

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Disney Infinity 3.0 – gra zręcznościowa stworzona przez Avalanche Software z udziałem postaci znanych z filmów i seriali Walta Disneya oraz uniwersum związanych z Disneyem, będąca kontynuacją gier Disney Infinity i Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes. Polska wersja z dubbingiem jest dostępna na PC, PS4, PS3, XBOX One i XBOX 360, premiera odbyła się 28 sierpnia 2015 roku dzięki Cdp.pl.

Opis

Disney Infinity 3.0 na komputery PC to kolejna odsłona zręcznościowej serii gier, w których wykorzystywane są specjalne figurki. Tytuł jest bezpośrednim konkurentem takich produkcji jak Skylanders czy też LEGO Dimensions. Projekt powstał przy współpracy kilku studiów - Avalanche Software, Ninja Theory, Sumo Digital, Studio Gobo oraz United Front Games.

Zabawa jak zwykle polega na przenoszeniu do wirtualnego świata, za pomocą specjalnego czytnika, figurek otrzymanych w zestawie startowym lub kupionych osobno. Następnie zabieramy swoje postacie na rozmaite przygody, rozgrywające się różnych uniwersach. W Disney Infinity 3.0 twórcy wprowadzili do zabawy pięć światów – trzy z Gwiezdnych Wojen (jeden z części I-III, drugi z IV-VI, a trzeci oparty na filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy), jeden powiązany z filmem animowanym W głowie się nie mieści oraz dodatkowy marvelowski z Iron Manem w zbroi Hulkbuster, Ultronem i innymi herosami znanymi z filmów i komiksów Marvela. Oprócz tego pojawił się ulepszony Plac Zabaw, na którym możemy brać udział w dwóch multiplayerowych grach - Toy Box Speedway (jeżdżenie gokartami) i Toy Box Takeover (przygodowa gra akcji).

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=27494

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Wojciech Paszkowski, Agnieszka Zwolińska
Głosów użyczyli:

i inni