Monster High: Upiorna siła miłości

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Monster High: Upiorna siła miłości

Monster High: Why Do Ghouls Fall in Love?

Monster High - Upiorna siła miłości.jpeg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel, Nickelodeon Polska
Dystrybutor DVD TiM Film Studio
Rok produkcji 2011
Data premiery dubbingu 19 grudnia 2012

Monster High: Upiorna siła miłości (ang. Monster High: Why Do Ghouls Fall in Love?, 2011) – 44-minutowy odcinek specjalny.

Premiera filmu w Polsce odbyła się 19 grudnia 2012 roku na kanale Disney Channel. Premiera na kanale Nickelodeon Polska – 3 sierpnia 2014 roku. Film w Polsce został wydany na DVD przez TiM Film Studio, premiera: 24 stycznia 2013 roku.

Fabuła

W Straszyceum świetna okazja do zabawy – 1600 urodziny Draculaury!

Wysokie oczekiwania z tym związane prowadzą jednak do kiepskich rezultatów w jej życiu osobistym. Draculaura musi dokonać wyboru pomiędzy swoim praktycznym chłopakiem Clawdem a nowym idolem Monster High – wampirem Walentym, który przywodzi jej na myśl powiew romantycznych uczuć z przeszłości.

Straszyciółki Draculaury są nieco zdziwione, że ogłasza on święto na jej cześć, zle nazywa go swoim imieniem (romantycznie, czyż nie?) i muszą go powstrzymać przed kradzieżą jej serca… Dosłownie! Draculaura musi zdecydować, który chłopiec jej właściwy dla niej, i to zanim rozpocznie się impreza! Czy uda jej się odkryć złowrogi plan Walentego? Czy jej straszyciółki będą w stanie przyjść jej na czas z pomocą? Czy Amora okaże się czarnym charakterem czy bohaterką? No i najważniejsze… Czy Draculaura zda test na prawo jazdy?

Opis dystrybutora DVD

Wersja polska

W wersji polskiej wystąpili:

i inni

Linki zewnętrzne

Monster High
Generacja 1
Serial Monster High (2010)
Filmy Nowy upiór w szkoleRóżnice kulturowe kłów i futerUpiorna siła miłościUcieczka ze skalnej czaszkiUpiorki rządząWampigorączka piątkowej nocyUpioryż – Miasto strachu13 życzeńStrach, kamera, akcja!Upiorne połączenieSzkoła duchówBoo York, Boo YorkPodwodna straszyprzygoda
Teledyski Skelita świętuje Día de los Muertos
Generacja 2
Serial Przygody Drużyny Upiorków
Filmy Witamy w Monster HighZelektryzowani
Generacja 3
Seriale Monster High (2022)
Filmy Monster High: FilmMonster High 2
Teledyski Monster High