Monster High: Strach, kamera, akcja!

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Monster High: Strach, kamera, akcja!

Monster High: Frights, Camera, Action!

Monster High Strach, kamera, akcja.jpg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska
Platforma streamingowa Netflix
Dystrybutor DVD TiM Film Studio, Filmostrada
Rok produkcji 2014
Data premiery dubbingu 3 kwietnia 2014

Monster High: Strach, kamera, akcja! (ang. Monster High: Frights, Camera, Action!, 2014) – amerykański film animowany, będący częścią serii Monster High.

Film w Polsce został wydany na DVD przez TiM Film Studio, premiera: 3 kwietnia 2014 roku. Premiera telewizyjna na kanale Nickelodeon Polska odbyła się 12 kwietnia 2014 roku. Film rozpowszechniany w Polsce przez Netflix od 15 kwietnia 2018 roku.

Fabuła

Draculaura™ i jej straszyciółki wyruszają do Transylwanii, gdzie ma się odbyć koronacja królowej wampirów – Draculaury™. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest tak prosta, jak zakładały. Przyszła królowa musi udowodnić, że jest prawowitą następczynią tronu, a jej zadaniem będzie odnalezienie artefaktu, który potwierdzi jej tożsamość – Starożytnego Wampirzego Serca. Draculaura™ i jej straszyciółki wyruszają w upiornie fantastyczną podróż, podczas której odwiedzą Białą Wieżę Londoomu, popłyną nawiedzoną łódką wzdłuż Nowego Goreleanu, aby na koniec trafić do wytwornego Hauntlywood. Czy to wszystko pozwoli, aby Draculaura™ otrzymała swoje wampirze moce i odkryła, że upiorne marzenia naprawdę się spełniają?

Opis dystrybutora DVD

Wersja polska

W wersji polskiej wystąpili:

W pozostałych rolach:

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA

Linki zewnętrzne

Monster High
Generacja 1
Serial Monster High (2010)
Filmy Nowy upiór w szkoleRóżnice kulturowe kłów i futerUpiorna siła miłościUcieczka ze skalnej czaszkiUpiorki rządząWampigorączka piątkowej nocyUpioryż – Miasto strachu13 życzeńStrach, kamera, akcja!Upiorne połączenieSzkoła duchówBoo York, Boo YorkPodwodna straszyprzygoda
Teledyski Skelita świętuje Día de los Muertos
Generacja 2
Serial Przygody Drużyny Upiorków
Filmy Witamy w Monster HighZelektryzowani
Generacja 3
Seriale Monster High (2022)
Filmy Monster High: FilmMonster High 2
Teledyski Monster High