Ostatni autobus

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Ostatni autobus

The Last Bus

Ostatni autobus.jpg
Gatunek familijny
Kraj produkcji Wielka Brytania
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa Netflix
Lata produkcji 2022
Data premiery dubbingu 1 kwietnia 2022
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 10 z 10

Ostatni autobus (ang. The Last Bus) – brytyjski serial familijny. Dostępny na platformie Netflix od 1 kwietnia 2022 roku.

Fabuła

Zabawny, wzruszający, pełen przygód i tajemnic serial „Ostatni autobus” to historia pewnej nietypowej klasowej wycieczki. Grupa uczniów wybiera się na prezentację nowej klasy robotów, które mają oczyścić środowisko. Jednak w czasie prezentacji, którą prowadzi technologiczny miliarder Dalton Monkhouse (Robert Sheehan), wyposażone w sztuczną inteligencję roboty atakują publiczność i sprawiają, że ludzie znikają. Na całym świecie dochodzi do podobnych incydentów. Uczniom cudem udaje się przedostać do ich wysłużonego szkolnego autobusu. Wyruszają w podróż powrotną do domu, aby poszukać odpowiedzi, jednak znajdują tylko tajemniczo pusty świat.

Uświadamiają sobie, że muszą stanąć do walki z robotami. Postanawiają odnaleźć Daltona Monkhouse’a i dowiedzieć się, co stało się z ich rodzinami. Po drodze czeka ich wiele coraz trudniejszych wyzwań — od śmieciowych potworów po uszkodzonego robota realizującego prywatną wendetę. Muszą też zmierzyć się z własnymi kompleksami i pokonać dzielące ich różnice, aby stworzyć zaimprowizowaną na poczekaniu rodzinę.

Źródło: Netflix

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Dialogi: Katarzyna Raduszyńska
Organizacja nagrań: Justyna Matyjaśkiewicz
Koordynacja projektu: Marcin Kopiec
Obsada:

Obsada dodatkowa:

Linki zewnętrzne