Resistance 3

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Resistance 3

Resistance 3.jpg
Gatunek akcji
Producent Insomniac Games
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2011
Premiera dubbingu 7 września 2011
Platformy z dubbingiem PS3

Resistance 3 – trzecia część serii gier FPP autorstwa Insomniac Games przeznaczona na konsolę PlayStation 3. Premiera gry odbyła się 7 września 2011 roku dzięki SCEP.

Fabuła

Tym razem wcielamy się w Josepha Capellego – męża Susan Farley, będącej przyrodnią siostrą głównego bohatera poprzednich części, czyli Nathana Hale’a. To nie koniec nawiązań, bowiem obecny protagonista w trakcie swojej przygody łączy siły ze znanym fanom serii Malikovem. Razem z nim udajemy się do Nowego Jorku, aby zniszczyć gigantyczną wieżę generującą tunel czasoprzestrzenny. Jego obecność powoduje stopniowe zamarzanie planety, co sprzyja egzystencji Chimer preferujących mroźny klimat, może natomiast doprowadzić do śmierci ludzi. W międzyczasie zwiedzamy takie miejsca jak Nowy Jork, Saint Louis i kilka innych amerykańskich miast. Co ciekawe, gra w pewien sposób łączy się również z książką Resistance: The Gathering Storm, gdzie po raz pierwszy pojawiła się żona głównego bohatera.

Produkcja ta rozwija wątki znane z poprzednich części oraz korzysta ze sprawdzonych w nich patentów. Znakiem rozpoznawczym cyklu jest dynamiczna akcja i bogaty zestaw broni z kilkoma rodzajami amunicji. Każdej z nich można użyć na wiele sposobów, dzięki czemu poszczególne ich typy są skuteczne na różne rodzaje przeciwników. Poza sprawdzonymi środkami perswazji pojawiły się nowe, w tym śmiercionośny Mutator, który w jednym trybie infekuje przeciwnika i zamienia go w tykającą bombę, a w drugim rozpyla trujący obłok zarażający całe grupy przeciwników.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15508

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Głosów użyczyli:

i inni

Linki zewnętrzne