Transformers: Wojna o Cybertron

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Transformers: Wojna o Cybertron

Transformers: War for Cybertron

Transformers Wojna o Cybertron.jpg
Gatunek akcji
Producent High Moon Studios
Wydawca Activision
Dystrybutor Licomp EMPiK Multimedia
Rok produkcji 2010
Premiera dubbingu 26 czerwca 2010
Platformy z dubbingiem PC

Transformers: Wojna o Cybertron (ang. Transformers: War for Cybertron) – pierwszoosobowa gra akcji z 2010 roku, stworzona przez High Moon Studios. W Polsce wydana 26 czerwca 2010 za pośrednictwem Licomp EMPiK Multimedia. Z polskim dubbingiem wydano jedynie wersję przeznaczoną na komputery osobiste.

Fabuła

Fabuła gry osadzona została w uniwersum transformerów, przedstawiając losy wojny domowej toczonej na planecie Cybertron pomiędzy dowodzonymi przez złego Megatrona Decepticony i Autoboty pod wodzą Zety Prime’a. Gra podzielona została na dwa akty – w pierwszym gracz kieruje Decepticonami, chcącymi przywrócić planecie dawny blask przy wykorzystaniu ciemnego energonu i narzucić wszystkim transformerom swoją wolę, w drugim, kierując Autobotami, gracz stara się pokonać Decepticony. Wśród grywanych postaci znalazły się m.in. Megatron, Optimus Prime, Bumblebee, Soundwave, Starscream i Jetfire.

Wersja polska

Udział wzięli:

Linki zewnętrzne

Transformers
Seriale animowane Wojny potworówWojna o EnergonCybertronTransformers AnimatedTransformers PrimeRescue BotsRobots in DisguiseCyberverseAkademia Rescue BotsBotBotsIskra Ziemi
Filmy animowane Beast Hunters – Predacons Rising
Filmy aktorskie Transformers (2007)Zemsta upadłychTransformers 3Wiek zagładyOstatni RycerzBumblebeePrzebudzenie bestii
Gry komputerowe Zemsta upadłychWojna o CybertronIskra Ziemi – Ekspedycja