Użytkownik:MinisterDubu/Szkoły: Różnice pomiędzy wersjami
m |
|||
(Nie pokazano 12 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 276: | Linia 276: | ||
* [[Krzysztof Kowalewski]] | * [[Krzysztof Kowalewski]] | ||
* [[Irena Kownas]] | * [[Irena Kownas]] | ||
* [[Marek Kępiński]] | * [[Marek Kępiński (ur. 1947)|Marek Kępiński]] | ||
* Danuta Zborowska-Lipińska | * Danuta Zborowska-Lipińska | ||
* [[Leon Łochowski]] | * [[Leon Łochowski]] | ||
Linia 1609: | Linia 1609: | ||
** [[Sandra Rusin]] | ** [[Sandra Rusin]] | ||
** [[Natalia Stachyra]] | ** [[Natalia Stachyra]] | ||
| | | | ||
'''2023''' | '''2023''': | ||
* '''AD'''<ref name="e">Specjalność Aktorstwo Dramatyczne</ref>: | * '''AD'''<ref name="e">Specjalność Aktorstwo Dramatyczne</ref>: | ||
** [[Sylwia Achu]] | ** [[Sylwia Achu]] | ||
Linia 1617: | Linia 1617: | ||
** [[Waleria Gorobets]] | ** [[Waleria Gorobets]] | ||
** [[Szczepan Kajfasz]] | ** [[Szczepan Kajfasz]] | ||
** [[Magdalena Kekenmeister]] (06.03.1995) | ** [[Magdalena Kekenmeister]]<!-- (06.03.1995)--> | ||
** [[Weronika Kozakowska]] | ** [[Weronika Kozakowska]] | ||
** [[Kamila Najduk]] | ** [[Kamila Najduk]] | ||
** [[Jakub Pruski]] | ** [[Jakub Pruski]] | ||
** [[Jan Wieteska]] | ** [[Jan Wieteska]] | ||
** Michał Zieliński (07.09.1999) | ** Michał Zieliński<!-- (07.09.1999)--> | ||
** [[Maciej Żmijewski]] | ** [[Maciej Żmijewski]] | ||
* '''AW'''<ref name="f">Specjalność Aktorstwo i Wokalistyka</ref>: | * '''AW'''<ref name="f">Specjalność Aktorstwo i Wokalistyka</ref>: | ||
** [[Zuzanna Galewicz]] | ** [[Zuzanna Galewicz]] | ||
** Pola Gonciarz (13.10.1998) | ** Pola Gonciarz<!-- (13.10.1998)--> | ||
** [[Anna Grochowska]] | ** [[Anna Grochowska]] | ||
** [[Katarzyna Kanabus]] | ** [[Katarzyna Kanabus]] | ||
** [[Aleksandra Ożóg]] | ** [[Aleksandra Ożóg]] | ||
** [[Ada Szczepaniak]] | ** [[Ada Szczepaniak]] | ||
| | |<!-- | ||
'''2024''': | '''2024''': | ||
* '''AD'''<ref name="e" />: | * '''AD'''<ref name="e" />: | ||
Linia 1638: | Linia 1638: | ||
** [[Helena Englert]] | ** [[Helena Englert]] | ||
** [[Katarzyna Granecka]] | ** [[Katarzyna Granecka]] | ||
** Maria Janczewska | ** Maria Janczewska (1995) | ||
** [[Janina Komorowska]] | ** [[Janina Komorowska]] (1999) | ||
** Maciej Łączyński | ** Maciej Łączyński (2000) | ||
** [[Hubert Łapacz]] | ** [[Hubert Łapacz]] | ||
** [[Kacper Lechowicz]] | ** [[Kacper Lechowicz]] | ||
** [[Paulina Matusewicz]] | ** [[Paulina Matusewicz]] | ||
** [[Piotr Napierała]] | ** [[Piotr Napierała]] | ||
** Magdalena Prosuł | ** Magdalena Prosuł (1999) | ||
** [[Dominik Rubaj]] | ** [[Dominik Rubaj]] (1996) | ||
** [[Adam Szustak]] | ** [[Adam Szustak]] | ||
** [[Wojciech Wereśniak]] | ** [[Wojciech Wereśniak]] | ||
Linia 1658: | Linia 1658: | ||
** Adrianna Hanslik (25.02.1998) | ** Adrianna Hanslik (25.02.1998) | ||
** [[Mateusz Jakubiec]] | ** [[Mateusz Jakubiec]] | ||
** Paulina Pytlak | ** Paulina Pytlak (23.09.1990) | ||
** [[Dawid Suliba]] | ** [[Dawid Suliba]] | ||
** [[Maciej Marcin Tomaszewski]] | ** [[Maciej Marcin Tomaszewski]] | ||
Linia 1666: | Linia 1666: | ||
** [[Jakub Dmochowski]] (18.06.2001) | ** [[Jakub Dmochowski]] (18.06.2001) | ||
** [[Julia Flisińska]] | ** [[Julia Flisińska]] | ||
** [[Lucyna Frączek]] | ** [[Lucyna Frączek]] (2001) | ||
** Emilia Florczak | ** Emilia Florczak | ||
** [[Maciej Karbowski]] | ** [[Maciej Karbowski]] | ||
Linia 1672: | Linia 1672: | ||
** [[Maria Kłusek]] | ** [[Maria Kłusek]] | ||
** [[Kamil Książek]] | ** [[Kamil Książek]] | ||
** [[Aleksander Łyś]] | ** [[Aleksander Łyś]] (2000) | ||
** [[Kamil Owczarek]] | ** [[Kamil Owczarek]] | ||
** [[Helena Rząsa]] | ** [[Helena Rząsa]] | ||
Linia 1682: | Linia 1682: | ||
** [[Karolina Zawistowska]] | ** [[Karolina Zawistowska]] | ||
* '''AW'''<ref name="f" />: | * '''AW'''<ref name="f" />: | ||
** [[Julia Bielińska]] | ** [[Julia Bielińska]] (2001) | ||
** Karolina Klich | ** Karolina Klich (1999) | ||
** Maja Kowalska | ** Maja Kowalska (2000) | ||
** [[Sandra Naum]] | ** [[Sandra Naum]] | ||
** [[Julia Piklikiewicz]] (05.10.1999) | ** [[Julia Piklikiewicz]] (05.10.1999) | ||
Linia 1695: | Linia 1695: | ||
** [[Bogumiła Bajor]] | ** [[Bogumiła Bajor]] | ||
** [[Julia Banasiewicz]] | ** [[Julia Banasiewicz]] | ||
** [[Aleksander Buchowiecki]] | ** [[Aleksander Buchowiecki]] (2001) | ||
** Maksymilian Cichy | ** [[Maksymilian Cichy]] (1999) | ||
** [[Jędrzej Czerwonogrodzki]] | ** [[Jędrzej Czerwonogrodzki]] | ||
** [[Kuba Dyniewicz]] | ** [[Kuba Dyniewicz]] | ||
** [[Maja Kalbarczyk]] | |||
** [[Stanisław Kawecki]] | |||
** [[Maria Kresa]] | |||
** [[Klementyna Lamort de Gail]] | ** [[Klementyna Lamort de Gail]] | ||
** [[Mikołaj Łukasiewicz]] | ** [[Mikołaj Łukasiewicz]] | ||
** Kacper Męcka | ** [[Kacper Męcka]] | ||
* [[Tomasz Obiński]] | |||
** [[Karol Osentowski]] | ** [[Karol Osentowski]] | ||
** Norbert Panert | ** Norbert Panert (1997) | ||
* Magdalena Parda | |||
** [[Agnieszka Rajda]] | ** [[Agnieszka Rajda]] | ||
** [[ | ** [[Jan Sałasiński]] | ||
* '''AW'''<ref name="f" />: | * '''AW'''<ref name="f" />: | ||
** [[Jakub Cendrowski]] | ** [[Jakub Cendrowski]] | ||
** [[Julia Ćwian]] | |||
** [[Angelika Jasińska]] | |||
** [[Żaneta Rus]] | |||
| | | | ||
'''2027''': | '''2027''': | ||
Linia 1717: | Linia 1722: | ||
** [[Jakub Jankiewicz]] | ** [[Jakub Jankiewicz]] | ||
** [[Karol Jankiewicz]] | ** [[Karol Jankiewicz]] | ||
| | |||
'''2028''': | |||
* '''AD'''<ref name="e" />: | |||
** Michał Brzozowski | |||
** Antonina Kozakoszczak | |||
** Michalina Łajtar | |||
** Ernest Rezler | |||
** Maciej Rębacz | |||
** [[Filip Rogowski]] | |||
** [[Jan Scardina]] | |||
** Franciszek Świrski | |||
** [[Julia Totoszko]] | |||
** Julia Trzaskalik | |||
** Olga Wujkowska | |||
* '''AW'''<ref name="f" />: | |||
** Jakub Jaskólski | |||
** Dawid Szwejkowski | |||
| | |||
--> | --> | ||
|} | |} | ||
Linia 3376: | Linia 3399: | ||
* [[Aleksandra Batko]] | * [[Aleksandra Batko]] | ||
* [[Karol Bernacki]] | * [[Karol Bernacki]] | ||
* Agnieszka Bielecka | * [[Agnieszka Bielecka]] | ||
* Bartłomiej Cabaj | * Bartłomiej Cabaj | ||
* Konrad Cichoń | * Konrad Cichoń | ||
Linia 3541: | Linia 3564: | ||
* Marcel Opaliński | * Marcel Opaliński | ||
* Aniela Płudowska | * Aniela Płudowska | ||
* Katarzyna Polewany | * [[Katarzyna Polewany]] | ||
* Michał Przestrzelski | * Michał Przestrzelski | ||
* Aleksandra Sroka | * [[Aleksandra Sroka]] | ||
* Ida Trzcińska | * Ida Trzcińska | ||
* Adam Wietrzyński | * Adam Wietrzyński | ||
* Michał Wójtowicz | * Michał Wójtowicz | ||
* Szymon Wróblewski | * Szymon Wróblewski | ||
* Justyna Zielonka | * Justyna Zielonka | ||
| | | | ||
'''2023''': | '''2023''': | ||
Linia 3572: | Linia 3595: | ||
* [[Zuzanna Romańska]] | * [[Zuzanna Romańska]] | ||
* Krzysztof Róg | * Krzysztof Róg | ||
* Oskar Rybaczek | * [[Oskar Rybaczek]] | ||
* Alicja Semrał | * Alicja Semrał | ||
* Martyna Solska | * Martyna Solska | ||
* Maria Witkowska | * Maria Witkowska | ||
| | |<!-- | ||
'''2024''': | '''2024''': | ||
* Karolina Bednarek | * Karolina Bednarek | ||
Linia 3585: | Linia 3608: | ||
* Bartosz Gomoła | * Bartosz Gomoła | ||
* [[Oskar Jarzombek]] | * [[Oskar Jarzombek]] | ||
* Agnieszka Kijewska | * [[Agnieszka Kijewska]] | ||
* Wiktoria Krążek | * Wiktoria Krążek | ||
* [[Julia Latosińska]] | * [[Julia Latosińska]] | ||
* Filip Lipiecki | * [[Filip Lipiecki]] | ||
* Aleksandra Marcinkowska | * Aleksandra Marcinkowska | ||
* Marta Piętka | * Marta Piętka | ||
Linia 4329: | Linia 4352: | ||
* Bartosz Surówka | * Bartosz Surówka | ||
* [[Magdalena Taranta]] | * [[Magdalena Taranta]] | ||
* Magdalena Tarnawska | * Magdalena Tarnawska | ||
| | | | ||
'''2023''': | '''2023''': | ||
* Anna Chorostecka | * Anna Chorostecka | ||
* Martyna Czarnecka | * Martyna Czarnecka | ||
* Agata Dudacy | * [[Agata Dudacy]] | ||
* Mateusz Dymidziuk | * Mateusz Dymidziuk | ||
* Filip Gołąb | * Filip Gołąb | ||
* Agata Grzymała | * [[Agata Grzymała]] | ||
* Mikołaj Hajduk | * Mikołaj Hajduk | ||
* Natalia Iwańska | * Natalia Iwańska | ||
Linia 4350: | Linia 4373: | ||
* Agata Pieszko | * Agata Pieszko | ||
* Paula Stępczyńska | * Paula Stępczyńska | ||
* Łukasz Twardowski--> | * Łukasz Twardowski | ||
|<!-- | |||
'''2024''': | |||
* Maciej Baka | |||
* Dominik Buksa | |||
* [[Ada Chełmińska]] | |||
* Patrycja Dąbrowska | |||
* Mateusz Goławski | |||
* Maja Kowalska | |||
* Julia Krysiak | |||
* Patryk Krzak | |||
* Kacper Kurcius | |||
* Krzysztof Lorek | |||
* Marta Malinowska | |||
* Paul Matura | |||
* Marta Mańka | |||
* Jakub Mielewczyk | |||
* Monika Mikołajczak | |||
* Jakub Oderski | |||
* Kamila Romaniuk | |||
* Cezary Waleczek | |||
* Nataniel Zoń--> | |||
|} | |} | ||
Linia 4396: | Linia 4440: | ||
* [[Małgorzata Jakubiec]] | * [[Małgorzata Jakubiec]] | ||
* Barbara Kobrzyńska | * Barbara Kobrzyńska | ||
* | * [[Maja Komorowska]] | ||
* Zdzisław Kordecki | * Zdzisław Kordecki | ||
* Helena Kuć | * Helena Kuć | ||
Linia 5179: | Linia 5223: | ||
| | | | ||
'''2016''': | '''2016''': | ||
* Anna Andrzejewska | * [[Anna Andrzejewska]] | ||
* Klaudia Cygoń | * Klaudia Cygoń | ||
* Malwina Czekaj | * Malwina Czekaj | ||
Linia 5202: | Linia 5246: | ||
* Piotr Czekalski | * Piotr Czekalski | ||
* Agata Dura | * Agata Dura | ||
* Paweł Janyst | * [[Paweł Janyst]] | ||
* Piotr Jędrasik | * Piotr Jędrasik | ||
* Nikos Kotowicz | * Nikos Kotowicz | ||
Linia 5293: | Linia 5337: | ||
* Piotr Starczak | * Piotr Starczak | ||
* Patrycja Szindler | * Patrycja Szindler | ||
* Jakub Szlachetka | * [[Jakub Szlachetka]] | ||
* Stanisław Szufrajda | * Stanisław Szufrajda | ||
* [[Daniel Zawada]] | * [[Daniel Zawada]] | ||
Linia 5312: | Linia 5356: | ||
* Adriana Paprocka | * Adriana Paprocka | ||
* Joanna Pilska | * Joanna Pilska | ||
* Michał Rybak | * Michał Rybak | ||
| | | | ||
'''2023''': | '''2023''': | ||
* Aleksandra Błażejczyk | * [[Aleksandra Błażejczyk]] | ||
* Piotr Błędowski | * Piotr Błędowski | ||
* Magda Bolkowska | * Magda Bolkowska | ||
Linia 5335: | Linia 5379: | ||
* Patrycja Skrzypczak | * Patrycja Skrzypczak | ||
* Zuzanna Wiatr | * Zuzanna Wiatr | ||
|<!-- | |||
'''2024''': | |||
* Anna Bertman | |||
* Aleksandra Brożyna | |||
* Magdalena Anna Dudek | |||
* Katarzyna Gawenda | |||
* Gabriela Gola | |||
* Nina Janiak | |||
* Aleksandra Kołtuniak | |||
* Kacper Lorens | |||
* Kornelia Niziołek | |||
* Karolina Pawlak | |||
* Michał Remiszewski | |||
* Szymon Stęchły | |||
* Maciej Szczepanik | |||
* Gabriela Szymczak | |||
* Katarzyna Lewandowska | |||
* Ewa Sadowska | |||
* Adrian Wiśniewski | |||
* [[Ewa Wyględowska]] | |||
* Bartłomiej Zdeb | |||
|--> | |--> | ||
|} | |} | ||
Linia 6107: | Linia 6172: | ||
* [[Krzysztof Ibisz]] | * [[Krzysztof Ibisz]] | ||
* Marek Kasprzyk | * Marek Kasprzyk | ||
* | * [[Joanna Kurowska]] | ||
* [[Piotr Seweryński]] | * [[Piotr Seweryński]] | ||
* Katarzyna Węglicka | * Katarzyna Węglicka | ||
Linia 6203: | Linia 6268: | ||
* [[Marta Alaborska]] | * [[Marta Alaborska]] | ||
* [[Anna Bielańska]] | * [[Anna Bielańska]] | ||
* Ewa | * [[Ewa Makomaska]] | ||
* [[Jolanta Jackowska-Czop]] | * [[Jolanta Jackowska-Czop]] | ||
* [[Michał Jarmicki]] | * [[Michał Jarmicki]] | ||
Linia 6505: | Linia 6570: | ||
* Anna Wojnarowska | * Anna Wojnarowska | ||
* [[Leszek Żukowski]] | * [[Leszek Żukowski]] | ||
* Joanna Życzkowska]] | * [[Joanna Życzkowska]] | ||
| | | | ||
'''2009''': | '''2009''': | ||
Linia 6574: | Linia 6639: | ||
* [[Piotr Witkowski]] | * [[Piotr Witkowski]] | ||
* Magdalena Woźniak | * Magdalena Woźniak | ||
* Martyna Zaremba | * [[Martyna Zaremba]] | ||
* Mateusz Znaniecki | * [[Mateusz Znaniecki]] | ||
| | | | ||
'''2013''': | '''2013''': | ||
Linia 6810: | Linia 6875: | ||
* [[Bogumiła Trzeciakowska]] | * [[Bogumiła Trzeciakowska]] | ||
* [[Oliwer Witek]] | * [[Oliwer Witek]] | ||
| | | | ||
'''2023'': | '''2023'': | ||
* [[Oliwia Adamowicz]] | * [[Oliwia Adamowicz]] | ||
* Maria Adamska | * Maria Adamska | ||
* Aleksandra Bernatek | * Aleksandra Bernatek | ||
* Bartłomiej Dargiewicz | * [[Bartłomiej Dargiewicz]] | ||
* Wiktor Dębski | * [[Wiktor Dębski]] | ||
* Agata Dziąbor | * Agata Dziąbor | ||
* Filip Garmulewicz | * [[Filip Garmulewicz]] | ||
* [[Karolina Kowalska (ur. 1999)|Karolina Kowalska]] | * [[Karolina Kowalska (ur. 1999)|Karolina Kowalska]] | ||
* Anna Kraszewska | * Anna Kraszewska | ||
* [[Karol Lelek]] | * [[Karol Lelek]] | ||
* Emilia Lewandowska | * [[Emilia Lewandowska]] | ||
* [[Marcin Lipski]] | * [[Marcin Lipski]] | ||
* [[Hubert Miłkowski]] | * [[Hubert Miłkowski]] | ||
* Kirył Pietruczuk | * [[Kirył Pietruczuk]] | ||
* [[Dominika Probachta]] | * [[Dominika Probachta]] | ||
* Olga Rayska | * Olga Rayska | ||
Linia 6832: | Linia 6897: | ||
* [[Hubert Sycz]] | * [[Hubert Sycz]] | ||
* [[Marcin Walkowski]] | * [[Marcin Walkowski]] | ||
| | |<!-- | ||
'''2024'': | '''2024'': | ||
* Marcin Cieślikowski | * [[Marcin Cieślikowski]] | ||
* Kordian Dubkowski | * [[Kordian Dubkowski]] | ||
* Paweł Gabor | * [[Paweł Gabor]] | ||
* Jakub Gąsior | * [[Jakub Gąsior]] | ||
* Julian Knaf | * Julian Knaf | ||
* Aniela Kowalska | * Aniela Kowalska | ||
* Maksymilian Król | * [[Maksymilian Król]] | ||
* [[Wiktoria Kruszczyńska]] | * [[Wiktoria Kruszczyńska]] | ||
* Maria Kuśmierska | * Maria Kuśmierska | ||
Linia 6846: | Linia 6911: | ||
* Julia Mika | * Julia Mika | ||
* Oskar Organista | * Oskar Organista | ||
* Aleksandra Piotrowska | * [[Aleksandra Piotrowska (aktorka)|Aleksandra Piotrowska]] | ||
* Małgorzata Polak | * Małgorzata Polak | ||
* Magdalena Poręba | * Magdalena Poręba | ||
* Patrycja Sikora | * [[Patrycja Sikora]] | ||
* Dominika Suchecka | * [[Dominika Suchecka]] | ||
* Wiktoria Supryn | * Wiktoria Supryn | ||
* Krzysztof Surówka | * [[Krzysztof Surówka]] | ||
* Sebastian Szabliński | * [[Sebastian Szabliński]] | ||
* Maria Świłpa | * Maria Świłpa | ||
* Maciej Walter | * [[Maciej Walter]] | ||
* Maria Wawreniuk | * Maria Wawreniuk | ||
* Jakub Winnicki | * [[Jakub Winnicki]] | ||
* Maciej Wysocki--> | * [[Maciej Wysocki (ur. 1995)|Maciej Wysocki]] | ||
|} | |||
{| width=100% cellpadding="5px" | |||
|- valign=top | |||
| | |||
'''2025''': | |||
* Weronika Błaszczyk | |||
* Jakub Cempla-Santarosa | |||
* [[Maria Chojnacka]] | |||
* [[Dorota Goljasz]] | |||
* [[Zofia Gołaj]] | |||
* [[Maksymilian Hojka]] | |||
* Paweł Hurnik | |||
* [[Jan Jakubik]] | |||
* [[Jakub Kondrat]] | |||
* [[Konrad Krupiński]] | |||
* [[Artur Kujawa]] | |||
* [[Ewa Stańczyk]] | |||
* [[Szantal Strzelińska]] | |||
* Zofia Świątkiewicz | |||
* Zofia Tkaczyńska | |||
* [[Antoni Włosowicz]] | |||
* Kacper Zalewski | |||
| | |||
'''2026''': | |||
* [[Gabriela Arak]] | |||
* Waldo Bastida (11.02.2000) | |||
* Maciej Bisiorek (2002) | |||
* Dawid Dąbrowski (2002) | |||
* Michalina Dworzaczek (2002) | |||
* Zuzanna Kłos (2001) | |||
* Klaudia Kuźmińska (2002) | |||
* [[Sara Lityńska]] | |||
* Mikołaj Lubera (2001) | |||
* Zuzanna Markowska (2000) | |||
* Julian Nowicki (2002) | |||
* Magdalena Sękiewicz (28.10.1999) | |||
* Filip Wawrecki (2001) | |||
* Julia Wojnowska (2001) | |||
* Matylda Wojsznis (2001) | |||
* Zofia Wysocka | |||
* Dorian Zypper (1997) | |||
* Ines Żuk (2002) | |||
| | |||
'''2027''': | |||
* Szymon Andrzejewski | |||
* Marcel Barra | |||
* Helena Grabicka | |||
* Bartłomiej Kotwica | |||
* Kamil Kowalski | |||
* Jędrzej Matwijów | |||
* Marcin Mazurek | |||
* Dominik Nikitorowicz | |||
* Anna Pentz | |||
* Adrian Pietruszewski | |||
* Krzysztof Świłpa | |||
* Kamila Tytło | |||
* Alicja Wieniawa-Narkiewicz | |||
* Krystyna Zajkowska | |||
|}--> | |||
|} | |} | ||
Linia 7154: | Linia 7278: | ||
* [[Cezary Studniak]] | * [[Cezary Studniak]] | ||
* [[Paweł Strymiński]] | * [[Paweł Strymiński]] | ||
* Tomasz Więcek | * [[Tomasz Więcek]] | ||
* Anna Zdanowicz | * Anna Zdanowicz | ||
| | | | ||
Linia 7532: | Linia 7656: | ||
* Maksymilian Pluto-Prądzyński | * Maksymilian Pluto-Prądzyński | ||
* Mateusz Sawiel | * Mateusz Sawiel | ||
| | |<!-- | ||
'''2024''': | |||
* [[Stefan Andruszko]] | |||
* [[Paula Brzóska]] | |||
* Julia Dmochowska | |||
* Tomasz Dziak | |||
* Sasza Hairulin | |||
* Bartłomiej Kardyś | |||
* Julia Olejarczyk | |||
* Misia Otczyk | |||
* [[Mikołaj Pancerz]] | |||
* Nikola Piechota | |||
* Szymon Reszka | |||
* Marta Schmidt | |||
* Robert Steinka | |||
* Julia Stężewska | |||
* [[Karol Soboczyński]] | |||
* Natalia Weselak | |||
* [[Wiktoria Zaleska]] | |||
|--> | |||
|} | |} | ||
== AT Białystok == | == AT Białystok == | ||
Linia 7842: | Linia 7985: | ||
* Aleksandra Machała | * Aleksandra Machała | ||
* Aleksandra Sapiaska | * Aleksandra Sapiaska | ||
* Marcin Tomkiel | * Marcin Tomkiel | ||
| | | | ||
'''2023''': | '''2023''': | ||
Linia 7856: | Linia 7999: | ||
* Michał Świderski | * Michał Świderski | ||
* Sylwia Wiensko | * Sylwia Wiensko | ||
| | |<!-- | ||
'''2024''': | '''2024''': | ||
* Martyna Braca | * Martyna Braca | ||
Linia 7868: | Linia 8011: | ||
* Maciej Jabłonowski | * Maciej Jabłonowski | ||
* Mateusz Litwin | * Mateusz Litwin | ||
* Marta Moś | * [[Marta Moś]] | ||
* Agata Nierzwicka | * Agata Nierzwicka | ||
* [[Ewelina Oleś]] | * [[Ewelina Oleś]] | ||
Linia 7886: | Linia 8029: | ||
* Stanisław Michalski | * Stanisław Michalski | ||
* Adam Poboży | * Adam Poboży | ||
* Zofia Tkocz | * [[Zofia Tkocz]] | ||
* Natalia Walaszczyk | * Natalia Walaszczyk | ||
* Laura Walczak | * Laura Walczak | ||
* Angelika Włoch | * Angelika Włoch | ||
* Julia Żak | * [[Julia Żak]] | ||
| | |||
'''2026''': | |||
* [[Marina Bazdyrieva]] | |||
* [[Bartłomiej Bazyluk]] | |||
* [[Maria Czok]] | |||
* Iga Denst | |||
* [[Kristina Dereviaha]] | |||
* [[Łukasz Dybek]] | |||
* Julia Fidelus | |||
* [[Karolina Konicka]] | |||
* [[Weronika Kozłowska]] | |||
* [[Michalina Krzemianowska]] | |||
* Polina Kuzhelieva | |||
* [[Łucja Helena Mucha]] | |||
* Rafał Przytocki | |||
* [[Sabina Szetela]] | |||
* Mateusz Wyżliński | |||
* [[Magdalena Zubrycka]] | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
Linia 8178: | Linia 8339: | ||
| | | | ||
'''2021''': | '''2021''': | ||
* Bartosz Bednarczyk | * [[Bartosz Bednarczyk]] | ||
* Paweł Bilski | * Paweł Bilski | ||
* Antonina Cydzik | * Antonina Cydzik | ||
Linia 8187: | Linia 8348: | ||
| | | | ||
'''2022''': | '''2022''': | ||
* Dominik Bożyk | * [[Dominik Bożyk]] | ||
* Gabriela Chęclewska | * Gabriela Chęclewska | ||
* Weronika Milewska | * Weronika Milewska | ||
Linia 8197: | Linia 8358: | ||
* Barbara Weiss | * Barbara Weiss | ||
* Yuliya Zhaglina | * Yuliya Zhaglina | ||
| | | | ||
'''2023''': | '''2023''': | ||
* Julia Gadzina | * Julia Gadzina | ||
Linia 8207: | Linia 8368: | ||
* Cecylia Wadas | * Cecylia Wadas | ||
* Sandra Załęgowska | * Sandra Załęgowska | ||
|--> | |<!-- | ||
'''2024''': | |||
* Karina Badura | |||
* Zuzanna Filipkowska | |||
* Magdalena Jarek | |||
* Aneta Krupa | |||
* Patryk Lewandowski | |||
* Paulina Lubowiecka | |||
* Mariacristina Mallardo | |||
* Adam Piotrowski | |||
* Karolina Wrzuś --> | |||
|} | |} |
Wersja z 01:58, 6 maj 2024
Spis zawiera:
- AT Warszawa: znane i odszukane w internecie roczniki; linkowanie do linkowanych już na dubbingpedii aktorów; sprawdzenie aktorów, nielinkowanych przez dubbingpedię, w katalogu sluchowiska.ugu.pl; wymaga sprawdzenia aktorów nielinkowanych w obsadach dubbingów z lat 1980-1989
- AST Kraków: roczniki 1947-1950, 1952-2010, 2012-2017 wedle listy absolwentów udostępnionej przez AST, roczniki 2018-2020 sporządzone na podstawie list dyplomowych, potwierdzone na filmpolski.pl; linkowanie do linkowanych już na dubbingpedii aktorów; wymaga sprawdzenia aktorów nielinkowanych w obsadach dubbingów z lat 1980-1989 oraz w katalogu sluchowiska.ugu.pl z lat 2010-2020
- AST Wrocław (WA): roczniki 1983-2010, 2012-2017 wedle listy absolwentów udostępnionej przez AST, roczniki 2019-2020, 2022 sporządzone na podstawie list dyplomowych, potwierdzone na filmpolski.pl; wymaga sprawdzenia aktorów bez linkowania, ponieważ zapewne ktoś kto linki powinien mieć, ich nie ma; sprawdzenia aktorów nielinkowanych w obsadach dubbingów z lat 1980-1989 oraz w katalogu sluchowiska.ugu.pl
- AST Wrocław (WL)
- PWSFTviT Łódź: roczniki 2015-2021 wedle teatrstudyjny.lodz.pl, potwierdzone na filmpolski.pl
- Studium Gdynia: roczniki 1980-1991, 1993-2020 wedle listy absolwentów udostępnionej przez Studium; wymaga sprawdzenia aktorów bez linkowania, ponieważ zapewne ktoś kto linki powinien mieć, ich nie ma; sprawdzenia aktorów nielinkowanych w obsadach dubbingów z lat 1980-1989 oraz w katalogu sluchowiska.ugu.pl
- AT Białystok
AT Warszawa
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie – publiczna szkoła wyższa utworzona w 1946 w Łodzi w miejsce Państwowego Instytutu Sztuki Teatralnej, w 1949 przeniesiona do Warszawy. Od 1955 mieści się w dawnej siedzibie Collegium Nobilium pijarów w Warszawie.
Wcześniejsze nazwy:
- Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Warszawie (1946-1955)
- Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (1955-1996)
1950-1959
1960-1969
1965:
|
1966:
|
1967:
|
1968: |
1969: |
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009
2010-2019
2020-2029
AST Kraków (WA)
Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie – publiczna szkoła wyższa utworzona z połączenia trzech autonomicznych studiów aktorskich w 1946 roku w Krakowie.
Wcześniejsze nazwy:
- Państwowa Szkoła Dramatyczna (1946-1949)
- Państwowa Wyższa Szkoła Aktorska (1949-1955)
- Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie (1955-2017)
1947-1949
1947:
|
1948:
|
1949:
|
1950-1959
1950:
|
1952:
|
1953:
|
1954:
|
1955:
|
1956:
|
1957:
|
1958:
|
1959:
|
1960-1969
1960:
|
1961:
|
1962:
|
1963:
|
1964:
|
1970-1979
1970:
|
1971:
|
1972:
|
1973:
|
1974:
|
1980-1989
1980:
|
1981:
|
1982:
|
1983:
|
1984:
|
1990-1999
1990:
|
1991:
|
1992:
|
1993:
|
1994:
|
2000-2009
2000:
|
2001:
|
2002:
|
2003:
|
2004:
|
2010-2019
2010:
|
2012:
|
2013:
|
2014:
|
2015:
|
2016:
|
2017:
|
2018:
|
2019:
|
2020-2029
2020:
|
2021:
|
2022:
|
2023:
|
AST Wrocław (WA)
Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu – publiczna szkoła wyższa, będąca filią krakowskiej AST.
Wcześniejsze nazwy:
- Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie filia we Wrocławiu (19??-2017)
1983-1989
1983:
|
1984:
|
1985:
|
1986:
|
1987:
|
1988:
|
1989:
|
1990-1999
1990:
|
1991:
|
1992: |
1993:
|
1994:
|
1995:
|
1996:
|
1997:
|
1998:
|
1999:
|
2000-2009
2000:
|
2001:
|
2002:
|
2003:
|
2004:
|
2005:
|
2006:
|
2007:
|
2008:
|
2009:
|
2010-2019
2010:
|
2012:
|
2013:
|
2014:
|
2015:
|
2016:
|
2017:
|
2019:
|
2020-2029
2020:
|
2021:
|
2022:
|
2023:
|
AST Wrocław (WL)
W latach 1954-1964 Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie kształciła również aktorów na Oddziale Lalkarskim w Krakowie. W nowym kształcie specjalizacja lalkarska została reaktywowana w 1972 roku jako samodzielny Wydział Lalkarski z siedzibą we Wrocławiu.
1954-1959
1958:
|
1959:
|
1960-1964
1960:
|
1961:
|
1962:
|
1972-1979
1976:
|
1977:
|
1978:
|
1979:
|
1980-1989
1980:
|
1981:
|
1982:
|
1983:
|
1984:
|
1985:
|
1986:
|
1987:
|
1988:
|
1989:
|
1990-1999
1990:
|
1991:
|
1992:
|
1993:
|
1994:
|
1995:
|
1996:
|
1997:
|
1998:
|
1999:
|
2000-2009
2000:
|
2001:
|
2002:
|
2003:
|
2004:
|
2005:
|
2006:
|
2007:
|
2008:
|
2009:
|
2010-2019
2010:
|
2012:
|
2013:
|
2014:
|
2015:
|
2016:
|
2017:
|
2018:
|
2019:
|
2020-2029
2020:
|
2021:
|
2022:
|
2023:
|
PWSFTviT Łódź
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi – publiczna szkoła wyższa utworzona w 1948 jako PWSF, obecny kształt uzyskała po połączeniu PWSF z Państwową Wyższą Szkołą Aktorską.
Wcześniejsze nazwy:
- Państwowa Wyższa Szkoła Aktorska (1949-1953 + PWSF, ale aktorzy tylko w PWSA)
- Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi (1954-1958)
1950-1959
1952:
|
1953:
|
1954:
|
1955:
|
1956:
|
1957:
|
1958:
|
1959:
|
1960-1969
1960:
|
1961:
|
1962:
|
1963:
|
1964:
|
1965:
|
1966:
|
1967:
|
1968:
|
1969:
|
1970-1979
1970:
|
1971:
|
1972:
|
1973:
|
1974:
|
1975:
|
1976:
|
1977:
|
1978:
|
1979:
|
1980-1989
1980:
|
1981:
|
1982:
|
1983:
|
1984:
|
1985:
|
1986:
|
1987:
|
1988:
|
1989:
|
1990-1999
1990:
|
1991:
|
1992:
|
1993:
|
1994: |
1995:
|
1996:
|
1997:
|
1998:
|
1999:
|
2000-2009
2000:
|
2001:
|
2002:
|
2003:
|
2004:
|
2005:
|
2006:
|
2007:
|
2008:
|
2009:
|
2010-2019
2020-2029
Studium Gdynia
1970-1979
1970:
|
1974:
|
1975:
|
1976:
|
1977:
|
1978:
|
1979:
|
1980-1989
1980:
|
1981:
|
1982:
|
1983:
|
1984:
|
1985:
|
1986:
|
1987:
|
1988:
|
1989:
|
1990-1999
1990:
|
1991:
|
1993:
|
1994:
|
1995:
|
1996: |
1997:
|
1998:
|
1999:
|
2000-2009
2000:
|
2001:
|
2002:
|
2003:
|
2004:
|
2005:
|
2006:
|
2007:
|
2008:
|
2009:
|
2010-2019
2010:
|
2011:
|
2012:
|
2013:
|
2014:
|
2015:
|
2016:
|
2017:
|
2018:
|
2019:
|
2020-2029
2020:
|
2021:
|
2022:
|
2023:
|
AT Białystok
1978-1979
1978:
|
1980-1989
1980:
|
1981:
|
1984:
|
1985:
|
1988:
|
1989:
|
1990-1999
1990: |
1991:
|
1992:
|
1993:
|
1994:
|
1995:
|
1998:
|
2000-2009
2001:
|
2004:
|
2005:
|
2007:
|
2010-2019
2010:
|
2012:
|
2013:
|
2014:
|
2015:
|
2016:
|
2017:
|
2018:
|
2019: |
2020-2029
2020:
|
2021:
|
2022:
|
2023:
|
Studium Olsztyn
1993-1999
1993:
|
1994:
|
1995:
|
1996:
|
1997:
|
1998:
|
1999:
|
2000-2009
2000:
|
2001:
|
2002:
|
2003:
|
2004:
|
2005:
|
2006:
|
2007:
|
2008:
|
2009:
|
2010-2019
2010:
|
2011:
|
2012:
|
2014:
|
2015:
|
2016:
|
2017:
|
2018:
|
2019:
|
2020-2029
2020:
|
2021:
|
2022:
|
2023:
|