Audioteka: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Douglazzz (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Audioteka''' – mobilny serwis z audiobookami realizujący także słuchowiska, w ramach serii ''Superprodukcje''.
[[Plik:Audioteka.png|right|250px]]'''Audioteka''' – mobilny serwis z audiobookami realizujący także słuchowiska, w ramach serii ''Superprodukcje''.


== Superprodukcje ==
== Superprodukcje ==
Linia 51: Linia 51:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|009
| bgcolor="#CCE2FF"|009
| ''[[Niezwyciężony]]''
| ''[[Niezwyciężony (słuchowisko 2013)|Niezwyciężony]]''
| [[Stereotyp Studio|STEREOTYP STUDIO]]
| [[Stereotyp Studio|STEREOTYP STUDIO]]
| 21.03.2013
| 21.03.2013
Linia 311: Linia 311:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|061
| bgcolor="#CCE2FF"|061
| ''[[Powrót z gwiazd]]''
| ''[[Powrót z gwiazd (słuchowisko 2021)|Powrót z gwiazd]]''
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| 10.09.2021
| 10.09.2021
Linia 626: Linia 626:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|124
| bgcolor="#CCE2FF"|124
| ''[[I Wanna Fall]]''
|''[[I Wanna Fall. Bright Side]]''
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]]
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]]
| 18.12.2024
| 18.12.2024
Linia 656: Linia 656:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|130
| bgcolor="#CCE2FF"|130
| ''[[Grom. Wojna runów]]''
| [[Studio PRL|PRL STUDIO]]
| 12.02.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|131
| ''[[W imię Twoje]]''
| ''[[W imię Twoje]]''
| –
| –
| 08.03.2025
| 08.03.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|131
| bgcolor="#CCE2FF"|132
| ''[[Venom (słuchowisko)|Venom]]''
| ''[[Venom (słuchowisko)|Venom]]''
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]]
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]]
| 04.04.2025
| 04.04.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|132
| bgcolor="#CCE2FF"|133
| ''[[Absolutny hit!]]''
| ''[[Absolutny hit!]]''
| –
| –
| 14.04.2025
| 14.04.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|133
| bgcolor="#CCE2FF"|134
| ''[[Love Me, My Dear]]''
| ''[[Love Me, My Dear]]''
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]]
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]]
| 23.05.2025
| 23.05.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|134
| bgcolor="#CCE2FF"|135
| ''[[Jaś Skorobohaty. Tajemnica wyspy skarbów]]''
| ''[[Jaś Skorobohaty. Tajemnica wyspy skarbów]]''
| –
| –
| 27.05.2025
| 27.05.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|135
| bgcolor="#CCE2FF"|136
| ''[[Wieża Jaskółki|Wiedźmin: Wieża Jaskółki]]''
| ''[[Wieża Jaskółki|Wiedźmin: Wieża Jaskółki]]''
| –<!--[[Teatr Polskiego Radia|TEATR POLSKIEGO RADIA]]-->
| –<!--[[Teatr Polskiego Radia|TEATR POLSKIEGO RADIA]]-->
| 01.06.2025
| 01.06.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|136
| bgcolor="#CCE2FF"|137
| ''[[Słup ognia]]''
| ''[[Słup ognia]]''
| [[D-FM Studio|D-FM STUDIO]]
| [[D-FM Studio|D-FM STUDIO]]
| 18.06.2025
| 18.06.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|137
| bgcolor="#CCE2FF"|138
| ''[[Desire]]''
| ''[[Desire]]''
| [[MAKE-IT]]
| [[MAKE-IT]]
| 18.07.2025
| 18.07.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|139
| ''[[Piekło jest puste]]''
| [[SoundStream Studio|SOUNDSTREAM STUDIO]]
| 10.09.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|140
| ''[[I Wanna Fall. Dark Side]]''
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]]
| 26.09.2025
|-
|-
|}
|}
Linia 1044: Linia 1059:
| [[Stereotyp Studio|STEREOTYP STUDIO]]
| [[Stereotyp Studio|STEREOTYP STUDIO]]
| 06.02.2025
| 06.02.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|069
| ''[[Grom. Wojna runów]]''
| [[Studio PRL|PRL STUDIO]]
| 12.02.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|070
| bgcolor="#CCE2FF"|070
Linia 1109: Linia 1119:
| [[Studio Praga|STUDIO PRAGA]]
| [[Studio Praga|STUDIO PRAGA]]
| 11.07.2025
| 11.07.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|082
| ''[[Spisek. Dawno temu w maju]]''
| [[Studio Saturator|STUDIO SATURATOR]]
| 29.07.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|083
| ''[[wojna1942.pl]]''
| [[Studio Praga|STUDIO PRAGA]]
| 07.08.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|084
| ''[[Terapeuta]]''
| [[Studio Nagrywarka|STUDIO NAGRYWARKA]]
| 25.08.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|085
| ''[[Ibiza. Thriller all inclusive]]''
| –
| 04.09.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|086
| ''[[Ocalić prezydenta]]''
| –
| 18.09.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|087
| ''[[Rosarium]]''
| [[On Q Studio|ON Q STUDIO]]
| 30.09.2025
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 12:41, 22 lis 2025

Audioteka – mobilny serwis z audiobookami realizujący także słuchowiska, w ramach serii Superprodukcje.

Superprodukcje

Słuchowiska

Tytuł Studio Premiera
001 Aloha, Scooby-Doo TEATR POLSKIEGO RADIA w WARSZAWIE
002 Scooby-Doo: Klątwa Kleopatry TEATR POLSKIEGO RADIA w WARSZAWIE
003 Scooby-Doo: Piraci, ahoj! TEATR POLSKIEGO RADIA w WARSZAWIE
004 Jestem Tytus de Zoo
005 Wiedźmin: Miecz przeznaczenia TEATR POLSKIEGO RADIA 2011
006 Wiedźmin: Ostatnie życzenie TEATR POLSKIEGO RADIA 2011
007 Gra o tron SOUND TROPEZ 14.04.2012
008 Blade Runner: Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? STEREOTYP STUDIO 28.11.2012
009 Niezwyciężony STEREOTYP STUDIO 21.03.2013
010 Karaluchy DREAMSOUND 22.05.2013
011 Café pod Minogą FILM FACTORY STUDIO 05.03.2014
012 Ojciec chrzestny DREAMSOUND 05.04.2014
013 Wiedźmin: Coś się kończy, coś się zaczyna TEATR POLSKIEGO RADIA 16.10.2014
014 Wiedźmin: Sezon burz TEATR POLSKIEGO RADIA 06.12.2014
015 Wiedźmin: Krew elfów TEATR POLSKIEGO RADIA 16.12.2014
016 Wiedźmin: Czas pogardy TEATR POLSKIEGO RADIA 28.09.2015
017 Alchemik FILM FACTORY STUDIO 30.11.2015
018 Lśnienie TEATR POLSKIEGO RADIA 21.04.2016
019 Król Lear TEATR POLSKIEGO RADIA 04.05.2016
020 Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście FILM FACTORY STUDIO 14.06.2016
021 2001: Odyseja kosmiczna STEREOTYP STUDIO 14.12.2016
022 2010: Odyseja kosmiczna STEREOTYP STUDIO 07.03.2017
023 Solaris STEREOTYP STUDIO 14.06.2017
024 Virion. Wyrocznia TEATR POLSKIEGO RADIA 11.10.2017
025 Wiedźmin: Chrzest ognia TEATR POLSKIEGO RADIA 14.02.2018
026 Sherlock Holmes – Odcienie czerni STUDIO TORT 21.03.2018
027 Mietczyński i G.F. Darwin dramatyzują: Zemsta STEREOTYP STUDIO 06.04.2018
028 451° Fahrenheita STEREOTYP STUDIO 16.05.2018
029 Seksmisja FILM FACTORY STUDIO 07.06.2018
030 Zamęt TEATR POLSKIEGO RADIA 27.06.2018
031 Mietczyński i G.F. Darwin dramatyzują: Skąpiec STEREOTYP STUDIO 07.2018
032 Mietczyński i G.F. Darwin dramatyzują: Balladyna STEREOTYP STUDIO 20.09.2018
033 Dary bogów STUDIO TORT 25.09.2018
034 Mietczyński i G.F. Darwin dramatyzują: Antygona STEREOTYP STUDIO 11.2018
035 Misja: Niepodległość STEREOTYP STUDIO 09.11.2018
036 Wiejska Legenda SOUNDSITIVE STUDIO 04.12.2018
037 Dwa Jeden Zero STEREOTYP STUDIO 11.01.2019
038 Mietczyński i G.F. Darwin dramatyzują: Moralność pani Dulskiej STEREOTYP STUDIO 25.01.2019
039 Popiel. Syn popiołów PLATIGE IMAGE 20.03.2019
040 Mietczyński i G.F. Darwin dramatyzują: Romeo i Julia STEREOTYP STUDIO 01.05.2019
041 Pies Baskerville’ów. Dziwne przygody Sherlocka Holmesa 14.06.2019
042 Mietczyński i G.F. Darwin dramatyzują: Szewcy STEREOTYP STUDIO 18.09.2019
043 Czarne źródło STUDIO TORT 12.07.2019
044 Anima STEREOTYP STUDIO 24.09.2019
045 Cały Kazio 15.11.2019
046 Mistrz i Małgorzata STEREOTYP STUDIO 19.11.2019
047 Małe zbrodnie małżeńskie FILM FACTORY STUDIO 2020
048 Pani K.: Opowieść (anty)Wigilijna 10.01.2020
049 Słomiany świat POLSKIE RADIO KATOWICE 16.01.2020
050 Zwierciadło piekieł STEREOTYP STUDIO 23.03.2020
051 O Unijanku – dzielnym chłopcu, który Rzeczpospolitej poznawał kultury 2021
052 Ping i Pong – spotkanie z Albatrosem STUDIO TORT 2021
053 Ping i Pong – szczęśliwe prosiaczki STUDIO TORT 2021
054 Halo! Tu kosmos do sztuki! Pałac Kultury i Nauki SOUNDSITIVE STUDIO 28.01.2021
055 Bóg mordu FILM FACTORY STUDIO 15.03.2021
056 Przygody Alicji w Krainie Czarów FILM FACTORY STUDIO 01.06.2021
057 Medium 21.06.2021
058 2061: Odyseja kosmiczna STEREOTYP STUDIO 23.06.2021
059 Jaskółeczka FILM FACTORY STUDIO 06.07.2021
060 Bajka o małym złomiarzu 08.2021
061 Powrót z gwiazd FILM FACTORY STUDIO 10.09.2021
062 3001: Odyseja kosmiczna. Finał STEREOTYP STUDIO 28.09.2021
063 Manitou STUDIO D-FM 19.11.2021
064 Cicho, cichutko 24.11.2021
065 Charlie i fabryka czekolady FILM FACTORY STUDIO 17.12.2021
066 Góra w chmurach DREZINA RECORDS 2022
067 Ja stawiam 2022
068 Miejska dżungla 2022
069 Radio Coś Tam Coś Tam 2022
070 Studium w szkarłacie: Dziwne przygody Sherlocka Holmesa 2022
071 Widmo SWWZ SOUNDSITIVE STUDIO 2022
072 Szatan z siódmej klasy MARKOWE STUDIO 17.03.2022
073 O biało-czerwonej skarpetce i o skarpetce niebiesko-żółtej, a także o wrednych czerwonych rękawiczkach 27.05.2022
074 Byk 10.06.2022
075 Odprawa posłów greckich 17.06.2022
076 Bracia Karamazow POLSKIE RADIO KATOWICE 28.06.2022
077 Bowie w Warszawie FILM FACTORY STUDIO 14.09.2022
078 Wspólnota mieszkaniowa STUDIO D-FM 22.09.2022
079 Wichrowe Wzgórza FILM FACTORY STUDIO 21.10.2022
080 Stacja arktyczna Zebra STEREOTYP STUDIO 04.11.2022
081 Dziady, część III 12.11.2022
082 Rybko Złota STUDIO BIG BEAT PRODUCTION 16.11.2022
083 Wodnik SOUNDPROVE STUDIO / FILM FACTORY STUDIO 30.11.2022
084 Stół z powyłamywanymi nogami FILM FACTORY STUDIO 2023
085 Makbet YAMA STUDIO 12.01.2023
086 Chłopak w sukience DREZINA RECORDS 13.01.2023
087 Wilk. Szczęśliwe zakończenie 14.02.2023
088 Wilk. Szkoła życia 14.02.2023
089 Dębowa Góra STUDIO TORT 16.02.2023
090 Ja, inkwizytor. Dziennik czasu zarazy FILM FACTORY STUDIO 22.02.2023
091 W Borówkowie D-FM STUDIO 03.2023
092 Agent STUDIO D-FM 10.03.2023
093 Medium 2 03.04.2023
094 Kurzol. Gdzie się podział sen? STUDIO TAKTO 19.04.2023
095 Ogniem i mieczem STEREOTYP STUDIO / POLSKIE RADIO KATOWICE 20.04.2023
096 Ostatnie takie wakacje STUDIO TORT 05.2023
097 Marysia ma Rysia 29.05.2023
098 Figiel STUDIO TORT 19.10.2023
099 Dzienniki gwiazdowe STEREOTYP STUDIO 23.11.2023
100 Wykluczona PICK A VOICE 01.12.2023
101 Złodziej 28.01.2021
102 Jak obalić człowieka D-FM STUDIO 2024
103 Zagubiona w lesie 2024
104 Złote jajo 2024
105 Wszystko na Maksa FILM FACTORY STUDIO 01.2024
106 Operacja Mir MAKE-IT 24.01.2024
107 Konrad Wallenrod YAMA STUDIO 10.02.2024
108 (Nie)zapomniana historia STUDIO PRL 26.02.2024
109 Kto przystanął ostatni STUDIO PRL 26.02.2024
110 O strasznym Helenku STUDIO PRL 26.02.2024
111 Pani Zamalutka STUDIO PRL 26.02.2024
112 Żaba nie Śmieszka STUDIO PRL 26.02.2024
113 Jak zostać sobą, czyli totalnie liryczne przygody Nowaków STUDIO MEGAFON / FILM FACTORY STUDIO 29.02.2024
114 Sherlock Holmes i studium w szkarłacie STUDIO 4P ACOUSTIC 15.03.2024
115 Privisa PRL STUDIO 31.05.2024
116 Przełęcz złamanego serca STEREOTYP STUDIO 01.07.2024
117 Kordian YAMA STUDIO 30.07.2024
118 Trup do kwadratu 08.10.2024
119 ZAŚWIATY czyli komedia z wyższych sfer 15.11.2024
120 Kodeks umysłu PICK A VOICE 20.11.2024
121 Jaś Skorobohaty. Na ratunek tacie 05.12.2024
122 Pajączek z Betlejem 06.12.2024
123 Przygody Sherlocka Holmesa. Część I STUDIO 4P ACOUSTIC 12.12.2024
124 I Wanna Fall. Bright Side MARKOWE STUDIO 18.12.2024
125 Koszmarzaste potwory, potworzaste strachy 2025
126 Michael MARKOWE STUDIO 15.01.2025
127 Bezkarny PICK A VOICE 29.01.2025
128 Possessed MARKOWE STUDIO 07.02.2025
129 Anastazja, czyli mężczyźni na krawędzi 12.02.2025
130 Grom. Wojna runów PRL STUDIO 12.02.2025
131 W imię Twoje 08.03.2025
132 Venom MARKOWE STUDIO 04.04.2025
133 Absolutny hit! 14.04.2025
134 Love Me, My Dear MARKOWE STUDIO 23.05.2025
135 Jaś Skorobohaty. Tajemnica wyspy skarbów 27.05.2025
136 Wiedźmin: Wieża Jaskółki 01.06.2025
137 Słup ognia D-FM STUDIO 18.06.2025
138 Desire MAKE-IT 18.07.2025
139 Piekło jest puste SOUNDSTREAM STUDIO 10.09.2025
140 I Wanna Fall. Dark Side MARKOWE STUDIO 26.09.2025

Audioseriale

Tytuł Studio Premiera
001 Święty chaos DREAMSOUND 14.10.2013
002 Sierżant Cuff STEREOTYP STUDIO 02.02.2018
003 Filary Ziemi STEREOTYP STUDIO 26.11.2018
004 Sierżant Cuff 2 STEREOTYP STUDIO 23.01.2019
005 Recepcja STEREOTYP STUDIO 29.01.2020
006 Upadek gigantów STUDIO D-FM / FILM FACTORY STUDIO 25.04.2020
007 Lot 202 STEREOTYP STUDIO 20.05.2020
008 Osiedle RZNiW STEREOTYP STUDIO 15.07.2020
009 Łamacz szyfrów STEREOTYP STUDIO 12.08.2020
010 Czynnik turyński FILM FACTORY STUDIO 26.08.2020
011 Sierżant Cuff 3 STEREOTYP STUDIO 23.09.2020
012 Jestem kim chcesz STEREOTYP STUDIO 02.11.2020
013 Lodowa Przełęcz 10.11.2020
014 Galaktyka STEREOTYP STUDIO 27.11.2020
015 Czego oczy nie widzą FILM FACTORY STUDIO 14.12.2020
016 Zbrodnia i kara TEATR POLSKIEGO RADIA 07.01.2021
017 Z Kleksem przez Białołękę 06.02.2021
018 Dorwać gangstera FILM FACTORY STUDIO 18.02.2021
019 Miła robótka: Polskie świerszczyki, harlekiny i porno z satelity STUDIO D-FM 26.02.2021
020 Skowyt STEREOTYP STUDIO 05.03.2021
021 Księżyc w lustrze FILM FACTORY STUDIO 30.04.2021
022 Kontrola FILM FACTORY STUDIO 21.05.2021
023 W Krainie Wysokich Traw 01.06.2021
024 Kryptonim: Wiklef STEREOTYP STUDIO 03.07.2021
025 Ostatnie pożegnanie FILM FACTORY STUDIO 21.07.2021
026 Cyberhost STUDIO TORT 29.10.2021
027 Recepcja 2 STEREOTYP STUDIO 09.12.2021
028 Czego oczy nie widzą 2 FILM FACTORY STUDIO 22.12.2021
029 Sen o wolnym świecie FILM FACTORY STUDIO 19.01.2022
030 Burchot STUDIO TORT 22.02.2022
031 Symbioza STEREOTYP STUDIO 06.04.2022
032 Świat bez końca STUDIO D-FM / TEATR POLSKIEGO RADIA / STEREOTYP STUDIO 14.04.2022
033 Jedno słowo FILM FACTORY STUDIO 30.05.2022
034 Anima 2: Powrót STEREOTYP STUDIO 23.06.2022
035 Opowieści z Białej Doliny D-FM STUDIO 15.07.2022
036 Virga STUDIO TORT 26.07.2022
037 Dorwać gangstera 2 FILM FACTORY STUDIO / STEREOTYP STUDIO 12.08.2022
038 Siekierki, czyli działkowy przewrót pałacowy STUDIO D-FM 24.08.2022
039 Bomba banda 16.09.2022
040 Słyszę głosy STUDIO TORT 14.12.2022
041 Fantom STUDIO PRL 01.03.2023
042 Langer MAKE-IT 26.04.2023
043 Error PRL STUDIO 31.05.2023
044 Chmuroręki i Ogniousty DIGITAL BEAST STUDIOS / STEREOTYP STUDIO 01.06.2023
045 Zima świata STEREOTYP STUDIO / STUDIO D-FM / FILM FACTORY STUDIO 29.06.2023
046 Sprawiedliwy inaczej STUDIO TORT 07.07.2023
047 Oni tu są D-FM STUDIO 31.07.2023
048 Spalona ziemia W DOBRYM TONIE / WERMIK 30.08.2023
049 Upadek narodu STEREOTYP STUDIO 22.09.2023
050 Nexa STUDIO PRL 17.11.2023
051 Mój przyjaciel robot DIGITAL BEAST STUDIOS / STUDIO PRAGA 30.11.2023
052 Narutowicz STUDIO PRL 15.12.2023
053 Rodzina od kuchni STUDIO TORT 22.01.2024
054 Sprawa Rusałki STEREOTYP STUDIO 15.02.2024
055 Letarg DIGITAL BEAST STUDIOS / STUDIO PRAGA / STEREOTYP STUDIO 27.02.2024
056 Paderborn STUDIO PRL 27.03.2024
057 Symbioza 2 RAPID PANDA PRODUCTIONS 23.04.2024
058 Głębia STUDIO TORT / TEATR POLSKIEGO RADIA 27.05.2024
059 Ostatnie pożegnanie. Wielka mistyfikacja DIGITAL BEAST STUDIOS / STUDIO TORT 26.07.2024
060 Nieświęta trójca FILM FACTORY STUDIO / STUDIO TORT 19.08.2024
061 Wojna1939.pl PRL STUDIO 01.09.2024
062 Ekskluzywny Klub Sportowy D-FM STUDIO 03.10.2024
063 Toń FILM FACTORY STUDIO 15.11.2024
064 Czterdzieści i cztery D-FM STUDIO 29.11.2024
065 Śleboda FILM FACTORY STUDIO / STUDIO MEGAFON 11.12.2024
066 Foliarze STUDIO SATURATOR 27.12.2024
067 Indygo STUDIO PRAGA 16.01.2025
068 Sierżant Cuff 4 STEREOTYP STUDIO 06.02.2025
070 Skażona krew STUDIO TORT 28.02.2025
071 Wyspa PRL STUDIO 07.03.2025
072 Ozyrys MAKE-IT 12.03.2025
073 SuperNova ON Q STUDIO 04.04.2025
074 Szacki. Część 1: Uwikłanie MAKE-IT 16.04.2025
075 Rewanż ON Q STUDIO 29.04.2025
076 Szacki. Część 2: Ziarno prawdy MAKE-IT 05.05.2025
077 Szacki. Część 3: Gniew MAKE-IT 05.05.2025
078 Mazurski przekręt STUDIO PRAGA 22.05.2025
079 Jestem Czarna STUDIO SATURATOR 30.05.2025
080 Tatry. #CoSięStałoZAnnąKos MAKE-IT 26.06.2025
081 Wampirze elity STUDIO PRAGA 11.07.2025
082 Spisek. Dawno temu w maju STUDIO SATURATOR 29.07.2025
083 wojna1942.pl STUDIO PRAGA 07.08.2025
084 Terapeuta STUDIO NAGRYWARKA 25.08.2025
085 Ibiza. Thriller all inclusive 04.09.2025
086 Ocalić prezydenta 18.09.2025
087 Rosarium ON Q STUDIO 30.09.2025

Linki zewnętrzne