Widzę Głosy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 68 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Widzę Głosy''' (2016-2020, 2022-??) – seria wywiadów z polskimi twórcami [[dubbing]]u. Jej twórczynią jest [[Natalia Litwin]]. | '''Widzę Głosy''' (2016-2020, 2022-??) – seria wywiadów z polskimi twórcami [[dubbing]]u i wersji lektorskich. Jej twórczynią jest [[Natalia Litwin]]. | ||
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października [[2016]] roku na stronie ''Widzę Głosy'' w serwisie Facebook. | Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października [[2016]] roku na stronie ''Widzę Głosy'' w serwisie Facebook. | ||
Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do | Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do 206 na platformie YouTube. | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
| Linia 171: | Linia 170: | ||
* [[Antonina Krylik|Tosia Krylik]] | * [[Antonina Krylik|Tosia Krylik]] | ||
* [[Leon Krylik]] | * [[Leon Krylik]] | ||
* Łucja Krylik | * [[Łucja Krylik]] | ||
* [[Marcin Kudełka]] | * [[Marcin Kudełka]] | ||
* [[Beata Jankowska-Tzimas]] | * [[Beata Jankowska-Tzimas]] | ||
| Linia 570: | Linia 569: | ||
|- | |- | ||
| 06.09.2023 (YT) || WM3 || [[Kacper Kuszewski]]<br />[[Beata Wyrąbkiewicz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=QSbfWSm8Oi0 YouTube] | | 06.09.2023 (YT) || WM3 || [[Kacper Kuszewski]]<br />[[Beata Wyrąbkiewicz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=QSbfWSm8Oi0 YouTube] | ||
|- | |||
| 03.10.2023 (YT) || 164 || [[Grzegorz Wons]] || [https://www.youtube.com/watch?v=btvTOWiJ_48 YouTube] | |||
|- | |||
| 10.10.2023 (YT) || 165 || [[Ewa Kolasińska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=SzV69pWu3M8 YouTube] | |||
|- | |||
| 17.10.2023 (YT) || 166 || [[Ewa Kania]] || [https://www.youtube.com/watch?v=NdJCd5CK8nM YouTube] | |||
|- | |||
| 24.10.2023 (YT) || 167 || [[Ewa Konstancja Bułhak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=ZzyyvyVDpp4 YouTube] | |||
|- | |||
| 31.10.2023 (YT) || 168 || [[Ewa Prus]] || [https://www.youtube.com/watch?v=aNPuPykm_70 YouTube] | |||
|- | |||
| 05.12.2023 (YT) || 169 || [[Marcin Bosak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=4YTyH2Jz9Hk YouTube] | |||
|- | |||
| 12.12.2023 (YT) || 170 || [[Karolina Bacia]] || [https://www.youtube.com/watch?v=9noO1Oz9lB8 YouTube] | |||
|- | |||
| 19.12.2023 (YT) || 171 || [[Tomasz Grochoczyński]] || [https://www.youtube.com/watch?v=05VwOGNdxIs YouTube] | |||
|- | |||
| 26.12.2023 (YT) || WM4 || [[Stanisław Brudny]]<br />[[Jacek Bursztynowicz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=5eEdD9NnRxY YouTube] | |||
|- | |||
| 02.01.2024 (YT) || 172 || [[Barbara Bursztynowicz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=c-CRBTfmq44 YouTube] | |||
|- | |||
| 09.01.2024 (YT) || 173 || [[Szymon Kuśmider]]<br />gościnnie:<br />[[Małgorzata Nakonieczna]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=_dJ_LoKj8s4 YouTube] | |||
|- | |||
| 16.01.2024 (YT) || 174 || [[Karolina Trębacz]]<br />gościnnie:<br />[[Marcin Mroziński|Martin Fitch]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=Jjf8BsYxo7I YouTube] | |||
|- | |||
| 23.01.2024 (YT) || 175 || [[Michał Głowacki]] || [https://www.youtube.com/watch?v=VURgR2foRrw YouTube] | |||
|- | |||
| 30.01.2024 (YT) || 176 || [[Krzysztof Królak|Kris Królak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=cgUrXFJdHvM YouTube] | |||
|- | |||
| 06.02.2024 (YT) || S27 || [[Katarzyna Łaska]]<br />gościnnie:<br />[[Magdalena Wasylik]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=e6GrTb4s3Ns YouTube] | |||
|- | |||
| 13.02.2024 (YT) || WM5 || [[Lidia Sadowa]]<br />[[Grzegorz Kwiecień]] || [https://www.youtube.com/watch?v=ci0Y4W2jmkk YouTube] | |||
|- | |||
| 27.02.2024 (YT) || S28 || [[Olga Bończyk]]<br />gościnnie:<br />[[Jacek Bończyk]]<br />[[Joanna Węgrzynowska-Cybińska|Joanna Węgrzynowska]]<br />[[Beata Wyrąbkiewicz]]<br />[[Dariusz Odija]]<br />[[Jacek Bończyk]]<br />[[Wojciech Paszkowski]]<br />[[Marcin Kudełka]]<br />[[Beata Jankowska-Tzimas]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=7QOsWjI4i0g YouTube] | |||
|- | |||
| 05.03.2024 (YT) || 177 || [[Mateusz Kwiecień]] || [https://www.youtube.com/watch?v=3rEFH3tCShc YouTube] | |||
|- | |||
| 12.03.2024 (YT) || 178 || [[Ewa Złotowska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=n3UuioQKaCU YouTube] | |||
|- | |||
| 19.03.2024 (YT) || S29 || [[Magdalena Wasylik]]<br />gościnnie:<br />[[Sebastian Machalski]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=atX8FeojlpM YouTube] | |||
|- | |||
| 26.03.2024 (YT) || 179 || [[Paweł Wawrzecki]] || [https://www.youtube.com/watch?v=oNHXOonXzyw YouTube] | |||
|- | |||
| 02.04.2024 (YT) || 180 || [[Adam Ferency]] || [https://www.youtube.com/watch?v=4ZhH8jQT8Vw YouTube] | |||
|- | |||
| 09.04.2024 (YT) || 181 || [[Michał Podsiadło]] || [https://www.youtube.com/watch?v=PZWbrSKp07I YouTube] | |||
|- | |||
| 16.04.2024 (YT) || 182 || [[Natalia Jankiewicz]]<br />gościnnie:<br />[[Tomasz Borkowski]]<br />[[Zofia Nowakowska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=JyKwdXIU3Lg YouTube] | |||
|- | |||
| 23.04.2024 (YT) || 183 || [[Mateusz Weber]] || [https://www.youtube.com/watch?v=lvUtzBI_sE8 YouTube] | |||
|- | |||
| 30.04.2024 (YT) || 184 || [[Wiktoria Gorodeckaja]] || [https://www.youtube.com/watch?v=SN-g07GKELM YouTube] | |||
|- | |||
| 21.05.2024 (YT) || 185 || [[Małgorzata Nakonieczna]]<br />gościnnie:<br />[[Marcin Franc]]<br />[[Maciej Stuhr]]<br />[[Szymon Kuśmider]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=xWtu4Bb5V4s YouTube] | |||
|- | |||
| 28.05.2024 (YT) || WM6 || [[Mateusz Narloch]]<br />[[Justyna Bojczuk]] || [https://www.youtube.com/watch?v=ADNQQ6mwbpc YouTube] | |||
|- | |||
| 04.06.2024 (YT) || 186 || [[Halina Chrobak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=5M05puRuzJM YouTube] | |||
|- | |||
| 11.06.2024 (YT) || 187 || [[Przemysław Bluszcz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=qnTcfVFUamk YouTube] | |||
|- | |||
| 18.06.2024 (YT) || 188 || [[Wojciech Żołądkowicz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=4JrvdpfQMgM YouTube] | |||
|- | |||
| 25.06.2024 (YT) || 189 || [[Bartosz Opania]] || [https://www.youtube.com/watch?v=YyJWzKV2lEY YouTube] | |||
|- | |||
| 10.07.2024 (YT) || S30 || [[Agnieszka Mrozińska]]<br />gościnnie:<br />[[Kajetan Lewandowski]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=IHS8zDSZ9oM YouTube] | |||
|- | |||
| 17.07.2024 (YT) || S31 || [[Tomasz Borkowski]]<br />gościnnie:<br />[[Natalia Jankiewicz]]<br />[[Agnieszka Mrozińska]]<br />[[Michał Skarżyński]] || [https://www.youtube.com/watch?v=qUKist-YmjQ YouTube] | |||
|- | |||
| 06.08.2024 (YT) || 190 || [[Monika Węgiel-Jarocińska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=E2tL0AqWQ0k YouTube] | |||
|- | |||
| 27.08.2024 (YT) || 191 || [[Adam Pluciński]] || [https://www.youtube.com/watch?v=o-uMYwXYcLA YouTube] | |||
|- | |||
| 11.09.2024 (YT) || 192 || [[Krzysztof Dracz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=du26CWqkX4U YouTube] | |||
|- | |||
| 02.10.2024 (YT) || 193 || [[Michał Piela]]<br />gościnnie:<br />[[Maciej Stuhr]] || [https://www.youtube.com/watch?v=MGDDDwfw3bY YouTube] | |||
|- | |||
| 15.10.2024 (YT) || 194 || [[Jan Peszek]] || [https://www.youtube.com/watch?v=cyWdCNioxoA YouTube] | |||
|- | |||
| 22.10.2024 (YT) || 195 || [[Igor Kwiatkowski]] || [https://www.youtube.com/watch?v=vD2fhHhoBEQ YouTube] | |||
|- | |||
| 29.10.2024 (YT) || 196 || [[Piotr Makowski]] || [https://www.youtube.com/watch?v=i7uYvqfAPDc YouTube] | |||
|- | |||
| 13.11.2024 (YT) || 197 || [[Lucyna Malec]]<br />gościnnie:<br />[[Wojciech Paszkowski]] || [https://www.youtube.com/watch?v=NgTL0V8I1B0 YouTube] | |||
|- | |||
| 25.11.2024 (YT) || WM7 || [[Weronika Bochat-Piotrowska]]<br />[[Igor Kwiatkowski]] || [https://www.youtube.com/watch?v=ubKh2LDr1IY YouTube] | |||
|- | |||
| 10.12.2024 (YT) || 198 || [[Robert Jarociński]] || [https://www.youtube.com/watch?v=Y8FG_ZVbsmc YouTube] | |||
|- | |||
| 17.12.2024 (YT) || 199 || [[Leszek Zduń]] || [https://www.youtube.com/watch?v=3eof2JPACvs YouTube] | |||
|- | |||
| 30.12.2024 (YT) || 200 || [[Zbigniew Konopka]]<br />gościnnie:<br />[[Agnieszka Kudelska]]<br />[[Krzysztof Tyniec]] || [https://www.youtube.com/watch?v=pn7vqHcOYPo YouTube] | |||
|- | |||
| 15.01.2025 (YT) || S32 || colspan="1" class="toccolours mw-collapsible mw-collapsed"|<div style="-moz-column-count:1; -webkit-column-count:2; column-count:2; ";> | |||
* [[Weronika Bochat-Piotrowska|Weronika Bochat]] | |||
* [[Justyna Bojczuk]] | |||
* [[Julia Hertmanowska]] | |||
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] | |||
* [[Magdalena Krylik]] | |||
* [[Adam Krylik]] | |||
* [[Agnieszka Mrozińska]] | |||
* [[Mateusz Narloch]] | |||
* [[Monika Pikuła]] | |||
* [[Łukasz Talik]] | |||
* [[Anna Wodzyńska]] | |||
</div> | |||
|| [https://www.youtube.com/watch?v=gYiDTnqiMVM YouTube teledysk] | |||
|- | |||
| 25.02.2025 (YT) || WM8 || [[Jarosław Boberek]]<br />[[Janusz Wituch]] || [https://www.youtube.com/watch?v=9T_9E1XqXX0 YouTube] | |||
|- | |||
| 04.03.2025 (YT) || S33 || [[Beata Wyrąbkiewicz]]<br />gościnnie:<br />[[Olga Bończyk]]<br />[[Joanna Węgrzynowska-Cybińska|Joanna Węgrzynowska]]<br />[[Monika Pikuła]]<br />[[Tomasz Steciuk]]<br />[[Magdalena Krylik]] || [https://www.youtube.com/watch?v=aa_Vzg7H_LI YouTube] | |||
|- | |||
| 20.03.2025 (YT) || 201 || [[Julia Chatys]] || [https://www.youtube.com/watch?v=0FwUVyDijG0 YouTube] | |||
|- | |||
| 27.03.2025 (YT) || 202 || [[Agnieszka Matysiak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=HNQ8rxozTbw YouTube] | |||
|- | |||
| 01.04.2025 (YT) || 203 || [[Małgorzata Kozłowska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=BcXCtO0UtnI YouTube] | |||
|- | |||
| 08.04.2025 (YT) || WM9 || [[Jacek Kopczyński]]<br />[[Paweł Szczesny]] || [https://www.youtube.com/watch?v=jKkYvmQ_Xlw YouTube] | |||
|- | |||
| 15.04.2025 (YT) || WW1 || [[Marek Robaczewski]] || [https://www.youtube.com/watch?v=qc4MXZAVbqs YouTube] | |||
|- | |||
| 20.05.2025 (YT) || 204 || [[Maciej Gudowski]] || [https://www.youtube.com/watch?v=hoGsV2WGlPA YouTube] | |||
|- | |||
| 27.05.2025 (YT) || 205 || [[Łukasz Talik]]<br />gościnnie:<br />[[Agnieszka Mrozińska]]<br />[[Joanna Pach-Żbikowska]]<br />[[Artur Pontek]]<br />[[Kajetan Lewandowski|Kajtek Lewandowski]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=EPGp0vvMdmw YouTube] | |||
|- | |||
| 15.07.2025 (YT) || 206 || [[Adam Cywka]] || [https://www.youtube.com/watch?v=3KXIKR9oMDI YouTube] | |||
|- | |||
| 29.07.2025 (YT) || WM10 || [[Bartosz Wesołowski]]<br />[[Mateusz Narloch]] || [https://www.youtube.com/watch?v=oObXSObfbzw YouTube] | |||
|- | |||
| 02.09.2025 (YT) || 207 || [[Beata Jewiarz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=gqj-rDyKzg8 YouTube] | |||
|- | |||
| 02.12.2025 (YT) || S34 || [[Jakub Szydłowski]]<br />gościnnie:<br />[[Wojciech Paszkowski]] || [https://www.youtube.com/watch?v=5bCfz1cBCpc YouTube] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 19:15, 2 gru 2025
Widzę Głosy (2016-2020, 2022-??) – seria wywiadów z polskimi twórcami dubbingu i wersji lektorskich. Jej twórczynią jest Natalia Litwin.
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października 2016 roku na stronie Widzę Głosy w serwisie Facebook.
Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do 206 na platformie YouTube.
