Opowieści kucyków: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
DXton (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 31: Linia 31:
'''oraz''':
'''oraz''':
* [[Agata Gawrońska-Bauman|Agata Gawrońska]] – '''Teddy'''
* [[Agata Gawrońska-Bauman|Agata Gawrońska]] – '''Teddy'''
* [[Cezary Kwieciński]] – '''Corny'''
* [[Cezary Kwieciński]] – '''Kolba'''
* [[Brygida Turowska-Szymczak|Brygida Turowska]] – '''Harpun'''
* [[Brygida Turowska]] –  
** '''Harpun''',
** '''Rydzuś'''
* [[Joanna Wizmur]] – '''As'''
* [[Joanna Wizmur]] – '''As'''
* [[Janusz Wituch]]
* [[Janusz Wituch]] – '''Tata Karmel'''
* [[Tomasz Bednarek]]
* [[Tomasz Bednarek]] – '''Czaruś'''
* [[Iwona Rulewicz]] – '''Mgiełka'''
* [[Monika Wierzbicka]] – '''Amber'''<!--
* [[Kinga Tabor-Szymaniak|Kinga Tabor]] – '''Mama Karmel'''
* [[Michał Kowalski]] – '''Szpagat'''-->
* [[Jacek Czyż]]
* [[Jacek Czyż]]
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]
* [[Małgorzata Drozd]]
* [[Wojciech Paszkowski]]
* [[Wojciech Paszkowski]]
i inni
i inni
'''Wykonanie piosenek''': [[Olga Bończyk]] i inni


'''Lektor''': [[Maciej Czapski]]
'''Lektor''': [[Maciej Czapski]]


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="6%"|N/o
!width="47%"|Polski tytuł
!width="47%"|Angielski tytuł
|-
| colspan=3 |
|-
|-
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
!width="10%"|
!width="45%"|Tytuł polski
!width="45%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 01
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Piżama party''
| ''Piżama party''
| ''Slumber Party''
| ''Slumber Party''
Linia 64: Linia 67:
| ''Too Sick to Notice''
| ''Too Sick to Notice''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 02
| ''Konkurs kuc-rocka''
| ''Konkurs kuc-rocka''
| ''The Battle of the Bands''
| ''The Battle of the Bands''
Linia 73: Linia 74:
| ''And The Winner Is…''
| ''And The Winner Is…''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 03
| ''
| ''
| ''Stand By Me''
| ''Stand By Me''
Linia 82: Linia 81:
| ''The Tea Party''
| ''The Tea Party''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 04
| ''Bal kostiumowy''
| ''Bal kostiumowy''
| ''The Masquerade''
| ''The Masquerade''
Linia 91: Linia 88:
| ''Out of Luck''
| ''Out of Luck''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 05
| ''Szkolne przedstawienie''
| ''Szkolne przedstawienie''
| ''The Play’s the Thing''
| ''The Play’s the Thing''
Linia 100: Linia 95:
| ''Shop Talk''
| ''Shop Talk''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 06
| ''
| ''
| ''The Impractical Joker''
| ''The Impractical Joker''
Linia 109: Linia 102:
| ''The Great Lemonade Stand Wars''
| ''The Great Lemonade Stand Wars''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 07
| ''Blues o błękitnej wstążeczce''
| ''Blues o błękitnej wstążeczce''
| ''Blue Ribbon Blues''
| ''Blue Ribbon Blues''
Linia 118: Linia 109:
| ''Roll around the Clocks''
| ''Roll around the Clocks''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 08
| ''
| ''
| ''Princess Problems''
| ''Princess Problems''
Linia 127: Linia 116:
| ''An Apple for Starlight''
| ''An Apple for Starlight''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 09
| ''
| ''
| ''Up, up and Away''
| ''Up, up and Away''
Linia 136: Linia 123:
| ''Sister of the Bride''
| ''Sister of the Bride''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 10
| ''
| ''
| ''Birds of a Feather''
| ''Birds of a Feather''
Linia 145: Linia 130:
| ''Send in the Clown''
| ''Send in the Clown''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 11
| ''
| ''
| ''Happy Birthday Sweetheart''
| ''Happy Birthday Sweetheart''
Linia 154: Linia 137:
| ''Gribet''
| ''Gribet''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 12
| ''
| ''
| ''Bon Bon’s Diary''
| ''Bon Bon’s Diary''
Linia 163: Linia 144:
| ''Just for Kicks''
| ''Just for Kicks''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF" | 13
| ''Kucyki z wysp tropikalnych''
| ''Kucyki z wysp tropikalnych''
| ''Ponies in Paradise''
| ''Ponies in Paradise''
Linia 172: Linia 151:
| ''Who’s Responsible''
| ''Who’s Responsible''
|-
|-
| colspan=3 |
|}
|}



Aktualna wersja na dzień 23:40, 8 gru 2025

Tytuł Opowieści kucyków
Tytuł oryginalny My Little Pony Tales
Gatunek animacja, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna TVN
Lata produkcji 1992
Data premiery dubbingu 17 stycznia 1998
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 13 z 13

Opowieści kucyków (ang. My Little Pony Tales) – amerykański serial animowany z 1992 roku emitowany w Polsce na kanale TVN, kontynuacja serialu Mój mały kucyk.

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM na zlecenie TVN
Reżyser: Miriam Aleksandrowicz
Dialogi: Dorota Filipek-Załęska
Teksty piosenek: Andrzej Brzeski
Dźwięk: Monika Szuszkiewicz
Montaż: Krzysztof Podolski
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Wiśniowska
Wystąpili:

oraz:

i inni

Wykonanie piosenek: Olga Bończyk i inni

Lektor: Maciej Czapski

Spis odcinków

Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
01 Piżama party Slumber Party
Too Sick to Notice
02 Konkurs kuc-rocka The Battle of the Bands
Naszym zwycięzcą jest… And The Winner Is…
03 Stand By Me
Herbatka u kucynek The Tea Party
04 Bal kostiumowy The Masquerade
Imbryczek szczęścia Out of Luck
05 Szkolne przedstawienie The Play’s the Thing
Ploteczki Shop Talk
06 The Impractical Joker
The Great Lemonade Stand Wars
07 Blues o błękitnej wstążeczce Blue Ribbon Blues
Rock and roll na wrotkach Roll around the Clocks
08 Princess Problems
Jabłuszko dla Gwiazdki An Apple for Starlight
09 Up, up and Away
Sister of the Bride
10 Birds of a Feather
Trema Arlekina Send in the Clown
11 Happy Birthday Sweetheart
Gribet
12 Bon Bon’s Diary
Just for Kicks
13 Kucyki z wysp tropikalnych Ponies in Paradise
Kto za to odpowiada? Who’s Responsible

Linki zewnętrzne

My Little Pony
Generacja 5
Seriale My Little Pony: Opowiedz swoją historięZmieniaj świat
Filmy Nowe pokolenie
Gry Przygoda w Zatoce Grzyw
Generacja 4
Seriale Przyjaźń to magia (Tęczowa wyprawa) • Opowieści z Canterlot HighEquestria GirlsPony Life
Filmy Equestria GirlsRainbow RocksIgrzyska PrzyjaźniLegenda EverfreeMy Little Pony: Film
Gry Friendship Celebration
Generacje 1-3.5
Seriale Kucyki i przyjaciele / Mój mały kucykOpowieści kucykówPoznajcie kucyki
Filmy Mój mały kucykJak dobrze mieć przyjaciółTańcząc w chmurachGwiazdka spełnionych życzeń / Przygoda Twinkle Wish