Użytkownik:MinisterDubu/Missingi: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 55: | Linia 55: | ||
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe | !Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe | ||
|- | |- | ||
|''[[Chip w krainie atomów]]''||Crem||Film|| || | |''[[Chip w krainie atomów]]''||Crem||Film||<!--2 kwestie-->|| | ||
|- | |- | ||
|''[[Ciekawski George (serial animowany)|Ciekawski George]]''||Pan w żółtym kapeluszu (Ted)||Czołówka (seria XI)||0:15-0:16||Błąd naprawiony po kilku pierwszych odcinkach. | |''[[Ciekawski George (serial animowany)|Ciekawski George]]''||Pan w żółtym kapeluszu (Ted)||Czołówka (seria XI)||0:15-0:16||Błąd naprawiony po kilku pierwszych odcinkach. | ||
|- | |||
|''[[Gombby na Zielonej Wyspie]]''||Celestynka||17||<!--2 kwestie-->|| | |||
|- | |- | ||
|''[[Kajtuś]]''||Doris||Czołówka (seria VI)|| || | |''[[Kajtuś]]''||Doris||Czołówka (seria VI)|| || | ||
Wersja z 07:33, 30 kwi 2021
Master Film
| Tytuł | Postać | Odcinek | Scena (orientacyjna czasówka) | Uwagi dodatkowe |
|---|---|---|---|---|
| SpongeBob Kanciastoporty | Sandy | 11a | ||
| SpongeBob Kanciastoporty | Man Ray | 219b | ||
| SpongeBob Kanciastoporty | Skalmar Obłynos | 224a | Dotyczy jedynie narracji w sekwencji czarno-białej. | |
| Henio Dzióbek | Henio Dzióbek | 11a | ||
| Ben 10 | Gwen Tennyson | 21 | ||
| Scooby-Doo i... zgadnij kto? | Scooby-Doo | |||
| Barbapapa i jego rodzinka |
Sonica
| Tytuł | Postać | Odcinek | Scena (orientacyjna czasówka) | Uwagi dodatkowe |
|---|---|---|---|---|
| Mój kumpel z wuefu jest małpą | Lupe | 28 | ||
| Zwyczajny serial | Syn | 128-129 | ||
| Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz | Dorotka | |||
| ThunderCats Roar! |
SDI•IYUNO
| Tytuł | Postać | Odcinek | Scena (orientacyjna czasówka) | Uwagi dodatkowe |
|---|---|---|---|---|
| DC Super Hero Girls | ||||
| Fineasz i Ferb | Fineasz Flynn | 60 | ||
| Jej Wysokość Zosia | Zosia | 17 | Błąd naprawiony po pierwszych emisjach. | |
| Młodzi Tytani: Akcja! | ||||
| Pokémon: Diament i Perła | Meowth, Ash, Jessie | 21 | 0:08-0:16 | |
| Steven Universe | Perydot | 100 | 01:07-01:10 | Missing załatany tekstem Ametyst sprzed 10 sekund. |
| Szopy pracze | Świnka #2 | 18 | 0:02-0:05 |
Mediavox
| Tytuł | Postać | Odcinek | Scena (orientacyjna czasówka) | Uwagi dodatkowe |
|---|---|---|---|---|
| Chip w krainie atomów | Crem | Film | ||
| Ciekawski George | Pan w żółtym kapeluszu (Ted) | Czołówka (seria XI) | 0:15-0:16 | Błąd naprawiony po kilku pierwszych odcinkach. |
| Gombby na Zielonej Wyspie | Celestynka | 17 | ||
| Kajtuś | Doris | Czołówka (seria VI) | ||
| Taina i Strażnicy Amazonii | Pepe |
Inne
| Tytuł | Postać | Odcinek | Scena (orientacyjna czasówka) | Uwagi dodatkowe |
|---|---|---|---|---|
| Pokémon: Giratina i Strażnik Nieba | Jessie | |||
| The Seven Deadly Sins | Pies | |||
| Yin Yang Yo! | Yin | |||
| Wilki morskie | Pat | 2 | 11:41 |
Start
[TUTAJ]
