Legenda Tarzana: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
Marti (dyskusja | edycje)
m poprawki
Linia 53: Linia 53:
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''  
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.09.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.09.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Tarzan and the Race Against Time''
| ''Tarzan and the Trading Post''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.09.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.09.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Tarzan and the Trading Post''
| ''Tarzan and the Race Against Time''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.10.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.09.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Tarzan and the Lost Cub''
| ''Tarzan and the Volcanic Diamond Mine''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.01.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.10.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Tarzan and the Lost City of Opar''
| ''Tarzan and the Hidden World''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.10.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Tarzan and the The Fugitives''
| ''Tarzan and the Lost Cub''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.11.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Tarzan and the Rogue Elephant''
| ''Tarzan and the The Fugitives''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.10.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| rowspan=2 |''Tarzan and the Poisoned River''
| ''Tarzan and the Flying Ace''
|-
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.01.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.11.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Tarzan and the Rogue Elephant''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.11.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Tarzan and the Enemy Within''
| ''Tarzan and the Fountain''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.11.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.11.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Tarzan and the Fountain''
| ''Tarzan and the Giant Beetles''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.10.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.11.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Tarzan and the Hidden World''
| ''Tarzan and the Protege''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.01.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Tarzan and the Rift''
| rowspan=2 |''Tarzan and the Poisoned River''
|-
|-
| colspan=3 |
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.01.2004
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.11.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Tarzan and the Giant Beetles''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.11.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Tarzan and the Jungle Madness''
| ''Tarzan and the Enemy Within''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.11.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.12.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Tarzan and the Protege''
| ''Tarzan and the Jungle Madness''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.01.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.12.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Tarzan and the Leopard Men Rebellion''
| ''Tarzan and the Challenger''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.12.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.01.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''Tarzan and the Rough Rider''
| ''Tarzan and the Leopard Men Rebellion''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.05.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.12.2003
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Tarzan and the Seeds of Destruction''
| ''Tarzan and the Rough Rider''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.03.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.01.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Tarzan and the Silver Ape''
| ''Tarzan and the Lost City of Opar''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.12.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.01.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Tarzan and the Challenger''
| ''Tarzan and the Rift''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.04.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.01.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|21
| bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''Tarzan and the Outbreak''
| ''Tarzan and the All-Seeing Elephant''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.02.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.02.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''Tarzan and the Silver Screen''
| ''Tarzan and the Return of La''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.03.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.02.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''Tarzan and the Beast From Below''
| ''Tarzan and the Silver Screen''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.01.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.02.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| bgcolor="#DFEEEF"|24
|| ''Tarzan and the All-Seeing Elephant''
| ''Tarzan and One Punch Mullargan''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.03.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''Tarzan and the New Wave''
| ''Tarzan and the Silver Ape''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.03.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| ''Tarzan and the Lost Treasure''
| ''Tarzan and the Beast From Below''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.02.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.03.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|27
| bgcolor="#DFEEEF"|27
| ''Tarzan and the Return of La''
| ''Tarzan and the Prison Break''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.02.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.03.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|28
| bgcolor="#DFEEEF"|28
| ''Tarzan and One Punch Mullargan''
| ''Tarzan and the Caged Fury''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.05.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.04.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|29
| bgcolor="#DFEEEF"|29
| ''Tarzan and the Missing Link''
| ''Tarzan and the British Invasion''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.03.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.04.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|30
| bgcolor="#DFEEEF"|30
| ''Tarzan and the Prison Break''
| ''Tarzan and the Eagle’s Feather''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.04.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.04.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|31
| bgcolor="#DFEEEF"|31
| ''Tarzan and the Eagle’s Feather''
| ''Tarzan and the Outbreak''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|32
| bgcolor="#DFEEEF"|32
| ''Tarzan and the Face from the Past''
| ''Tarzan and the New Wave''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.03.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.05.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|33
| bgcolor="#DFEEEF"|33
| ''Tarzan and the Caged Fury''
| ''Tarzan and the Seeds of Destruction''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.05.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.05.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|34
| bgcolor="#DFEEEF"|34
| ''Tarzan and the Gauntlet of Vengeance''
| ''Tarzan and the Missing Link''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 270: Linia 270:
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.04.2004
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.05.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|37
| bgcolor="#DFEEEF"|37
| ''Tarzan and the British Invasion''
| ''Tarzan and the Gauntlet of Vengeance''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.09.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|38
| bgcolor="#DFEEEF"|38
| ''Tarzan and the Volcanic Diamond Mine''
| ''Tarzan and the Face from the Past''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.10.2003
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2004
| bgcolor="#DFEEEF"|39
| bgcolor="#DFEEEF"|39
| ''Tarzan and the Flying Ace''
| ''Tarzan and the Lost Treasure''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 |
Linia 294: Linia 294:


== Linki zewnętrzne ==
== Linki zewnętrzne ==
* {{Wikipedia|Legenda Tarzana}}
* {{Wikipedia}}
* {{filmweb|film|96166}}


[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 16:46, 3 mar 2012

Legenda Tarzana (org. The Legend of Tarzan, 2001-2003) – amerykański serial animowany emitowany w Polsce na kanale TVP1, Disney Channel i Disney XD (premiera: 3 marca 2012 roku). Premiera serialu w Polsce odbyła się 13 września 2003 na kanale TVP1.

Fabuła

Akcja serialu zaczyna się bezpośrednio po zakończeniu przygód z filmu animowanego, który powstał w 1999 roku. Tarzan nadal żyje w dżungli razem ze swoimi przyjaciółmi, zwierzętami. Jako król dżungli jest za nią odpowiedzialny, dlatego stara się chronić przyrodę i walczyć z tymi, którzy próbują ją zniszczyć. Tarzan również uczy się wiele o ludziach, a jego nauczycielką jest Jane.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-121899

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Joanna Wizmur
Dialogi polskie: Bartosz Wierzbięta
W wersji polskiej udział wzięli:

i inni

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
13.09.2003 01 Tarzan and the Trading Post
20.09.2003 02 Tarzan and the Race Against Time
27.09.2003 03 Tarzan and the Volcanic Diamond Mine
04.10.2003 04 Tarzan and the Hidden World
11.10.2003 05 Tarzan and the Lost Cub
18.10.2003 06 Tarzan and the The Fugitives
25.10.2003 07 Tarzan and the Flying Ace
01.11.2003 08 Tarzan and the Rogue Elephant
08.11.2003 09 Tarzan and the Fountain
15.11.2003 10 Tarzan and the Giant Beetles
22.11.2003 11 Tarzan and the Protege
29.11.2003 12 Tarzan and the Poisoned River
10.01.2004 13
13.12.2003 14 Tarzan and the Enemy Within
20.12.2003 15 Tarzan and the Jungle Madness
27.12.2003 16 Tarzan and the Challenger
03.01.2004 17 Tarzan and the Leopard Men Rebellion
06.12.2003 18 Tarzan and the Rough Rider
17.01.2004 19 Tarzan and the Lost City of Opar
24.01.2004 20 Tarzan and the Rift
31.01.2004 21 Tarzan and the All-Seeing Elephant
07.02.2004 22 Tarzan and the Return of La
14.02.2004 23 Tarzan and the Silver Screen
28.02.2004 24 Tarzan and One Punch Mullargan
06.03.2004 25 Tarzan and the Silver Ape
13.03.2004 26 Tarzan and the Beast From Below
20.03.2004 27 Tarzan and the Prison Break
27.03.2004 28 Tarzan and the Caged Fury
03.04.2004 29 Tarzan and the British Invasion
10.04.2004 30 Tarzan and the Eagle’s Feather
17.04.2004 31 Tarzan and the Outbreak
24.04.2004 32 Tarzan and the New Wave
01.05.2004 33 Tarzan and the Seeds of Destruction
08.05.2004 34 Tarzan and the Missing Link
15.05.2004 35 Tarzan and the Mysterious Visitor
22.05.2004 36 Tarzan and Tublat’s Revenge
29.05.2004 37 Tarzan and the Gauntlet of Vengeance
05.06.2004 38 Tarzan and the Face from the Past
12.06.2004 39 Tarzan and the Lost Treasure

Zobacz również

Linki zewnętrzne