Bomba Film: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| Linia 81: | Linia 81: | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 11.10.2024 | | 11.10.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|015 | |||
| ''[[Opowieści Franka]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 01.11.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:27, 15 maj 2025

Bomba Film Sp. z o.o. – działający od 2015 roku dystrybutor filmów kinowych.
Spółka zleca dubbing Studiu Nagrań Dora oraz Studiu PDK.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa/VOD |
|---|---|---|---|
| 001 | Wicher. Przyjazd Ari | STUDIO NAGRAŃ DORA | 25.10.2019 |
| 002 | Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół | STUDIO PDK | 07.03.2022 |
| 003 | Vinski i pył niewidzialności | STUDIO NAGRAŃ DORA | 21.10.2022 |
| 004 | Świąteczny cud | STUDIO PUBLISHING | 18.11.2022 |
| 005 | Serce motyla | STUDIO NAGRAŃ DORA | 08.09.2023 |
| 006 | Ania z Zielonego Wzgórza | STUDIO NAGRAŃ DORA | 03.11.2023 |
| 007 | Jak zostać Świętym Mikołajem 3 | STUDIO NAGRAŃ DORA | 18.11.2023 |
| 008 | Dancing Queen | STUDIO NAGRAŃ DORA | 26.11.2023 |
| 009 | Lars jest LOL | MASTERGROOVE STUDIOS | 24.05.2024 |
| 010 | Moja Gwiazdka | STUDIO NAGRAŃ DORA | 22.03.2024 |
| 011 | Młodzi detektywi i zagadka nosorożca | STUDIO NAGRAŃ DORA | 19.07.2024 |
| 012 | Kacper i Emma. Tajemnica Atlantydy | STUDIO NAGRAŃ DORA | 13.09.2024 |
| 013 | Dzikie serce | MASTERGROOVE STUDIOS | 27.09.2024 |
| 014 | Game On | STUDIO NAGRAŃ DORA | 11.10.2024 |
| 015 | Opowieści Franka | STUDIO NAGRAŃ DORA | 01.11.2024 |
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa/VOD |
|---|---|---|---|
| 001 | Wielka podróż Cyrkielki | STUDIO NAGRAŃ DORA | 06.07.2019 |
| 002 | Wielki zły lis i inne opowieści[1] | STUDIO NAGRAŃ DORA | 2020 |
| 003 | Magiczne muzeum | STUDIO PDK / STUDIO SKIT | 24.10.2020 |
| 004 | Miś Bamse na wulkanie | STUDIO NAGRAŃ DORA | 16.09.2022 |
| 005 | Podróż do Krainy Jutra | STUDIO NAGRAŃ DORA | 19.04.2024 |
- ↑ film pierwotnie dystrybuowany w kinach w wersji lektorskiej, wersja z dubbingiem dostępna na CDA Premium
