Rocket Power: Różnice pomiędzy wersjami
m nowy artykuł |
|||
| Linia 431: | Linia 431: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''The Lingos'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Shack Attack'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 440: | Linia 440: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''To Be Otto Not to Be'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Reggie Regina'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 449: | Linia 449: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Reggie’s Pen is Mightier…'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Kayaks Amok'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Tito Sitting'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''There’s Something About Breezy'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 467: | Linia 467: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Beach Boyz & a Girl'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''X-Treme Ideas'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Less Than Full Otto'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Card Sharked'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Home Sweet Home Sweet Home Sweet Home…'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''What a Tangled Web We Ski?'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 494: | Linia 494: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Enter the Hawk-Trix'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Vert vs. Street'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 503: | Linia 503: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Twister’s Hat'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Tito-Thon'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 512: | Linia 512: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Rad Rover Come Over'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Extreme Nerd'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Cinco De Twisto'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Saving Lt. Ryan'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 530: | Linia 530: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|52 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|52 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Summer Breezy'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Sammy’s Fortune'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 539: | Linia 539: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|53 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|53 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Major Scrummage'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Snow Bounders'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 548: | Linia 548: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|54 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|54 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Merv Links to Otto'' | ||
|- | |- | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Big Air'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|55 | ||
| '' | |||
| ''Missile Crisis'' | |||
|- | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Falsley Alarmed'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|56 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Twisting Places'' | ||
|- | |||
| '' | |||
| ''Power Play'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|57 | ||
| '' | |||
| ''Sim Sammy'' | |||
|- | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Otto Hangs 11 (Happy 11th Birthday, Otto!)'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEEEF"|58 | ||
| '' | | rowspan=3|'' | ||
| '' | | rowspan=3|''Race Across New Zealand'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEEEF"|60 | ||
| | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEEEF"|61 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Twist of Fate'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''A Rocket X-Mas'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|63 | ||
| '' | | rowspan=3|'' | ||
| '' | | rowspan=3|''Reggie’s Big (Beach) Break'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|66 | ||
| '' | | rowspan=3|'' | ||
| '' | | rowspan=3|''Island of the Menehune'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|68 | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|69 | ||
| '' | | '' | ||
| ''New Girl on the Block'' | | ''New Girl on the Block'' | ||
| Linia 612: | Linia 633: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|70 | ||
| '' | | rowspan=2|'' | ||
| '' | | rowspan=2|''The Big Day'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|71 | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 20:27, 26 sie 2013
Rocket Power (1999-2004) – amerykański serial animowany emitowany w Polsce (z dubbingiem) w telewizji Nickelodeon Polska.
Serial był emitowany również w telewizji Polsat i TV 4, ale w wersji lektorskiej.
Fabuła
Serial opowiada o perypetiach czwórki przyjaciół, Otto Rocketa, Reggie, Sama i Twistera, którzy uwielbiają sporty ekstremalne. Cała paczka mieszka w Słonecznym Brzegu, w Kalifornii, gdzie sezon na sportowe szaleństwa trwa przez cały rok. Mimo, że w szeregach bandy Rocketa często pojawia się duch rywalizacji, przyjaźń zawsze zwycięża.
Opis pochodzi ze strony http://www.telemagazyn.pl/program/3500715638.html
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Ewa Złotowska
Dialogi: Wojciech Szymański
Dźwięk:
- Urszula Ziarkiewicz (odc. 1-13),
- Paweł Nowacki (odc. 14-19, 23-40),
- Mateusz Michniewicz (odc. 20-22)
Montaż: Gabriela Turant-Wiśniewska
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Fijałkowska
Wystąpili:
- Jacek Wolszczak – Otto
- Anna Szczerbińska – Reggie
- Cezary Kwieciński – Twister
- Tomasz Kozłowicz – Sam
- Paweł Szczesny – Tito
- Waldemar Barwiński – Ray
- Józef Mika – Oliver
- Izabela Dąbrowska – Violet Stimpleton
- Miłogost Reczek – Merv Stimpleton
- Ewa Złotowska –
- Scoti (odc. 4a),
- Josh (odc. 21a)
- Artur Pontek – Milton Hausman III (odc. 20b)
- Hanna Kinder-Kiss – Lars
oraz
- Agnieszka Fajlhauer
- Marek Bocianiak
- Cynthia Kaszyńska
- Aleksander Mikołajczak
- Karol Wróblewski
- Beata Łuczak
- Monika Wierzbicka
- Sebastian Cybulski
i inni
Tekst piosenki: Andrzej Brzeski
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Śpiewali: Artur Bomert i Piotr Gogol
Spis odcinków
| N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Nowy ciapciak na osiedlu | New Squid on the Block |
| Basen | Down the Drain | |
| 02 | Tajne miejsce | Secret Spot |
| Królowe śniegu | Ice Queens | |
| 03 | Otto 3000 | Otto 3000 |
| Nocni włamywacze | Night Prowlers | |
| 04 | Przyjęcie urodzinowe | Happy Luau to You-Au |
| Na ratunek | Rocket Rescue | |
| 05 | Kuzyn Twistera | Twister’s Cuz |
| Super czwartek | Big Thursday | |
| 06 | Siostry Rocket | Rocket Girls |
| Wizyta taty | Father’s Day Off | |
| 07 | Super surferki | Powergirl Surfers |
| Film Twistera | Twisted Cinema | |
| 08 | Nowy tor rolkowy | Blader Bowl |
| Uliczny bobslej | Total Luger | |
| 09 | „T” jak Tato | „D” is For Dad |
| Zakaz jazdy | Banned on the Run | |
| 10 | Super McVarial 900 | Super McVarial 900 |
| Nowy kolega Ciapciaka | Loss of Squid | |
| 11 | O deszczu i deserach | Rainy Days & Sundaes |
| Gazetka Reggie | Zine Dreams | |
| 12 | Hawajski blues | Hawaii Blues |
| Zgubiono, znaleziono | Lost and Find | |
| 13 | Noc przed halloween | The Night Before |
| Fiołek Violet | Violet’s Violet | |
| 14 | Upadek i powstanie Sama | Fall & Rise of Sam |
| Tyfus Sam | Typhoid Sam | |
| 15 | Gniew Dona | The Wrath of Don |
| Sam na patrolu | Safety Patrol Sam | |
| 16 | Reggie i siatka | Reggie and a Net |
| Wielki konkurs zamków z piasku | The Great Sandcastle Race | |
| 17 | Góra Mondo | Escape From Lars Mountain |
| Pewnej ciemnej, burzliwej nocy | It Was a Dark and Stormy Day | |
| 18 | Chłopiec Aloha | The Aloha Kid |
| Otto Mobil | Otto Mobile | |
| 19 | Odlotowe wyzwanie | Big Air Dare |
| Przygody połamanego Otta | Otto’s Big Break | |
| 20 | Dzień śniegu | Snow Day |
| Witamy w klubie | Welcome to the Club | |
| 21 | Wszystko o Samie | All About Sam |
| Pół-Twister | Half-Twister | |
| 22 | Zesłanie | Twisting Away |
| Tajne miejsce | The Spot Remover | |
| SERIA DRUGA | ||
| 23 | Warsztat Rocketa | Rocket Repairs |
| Przywitaj się z cementową głową | Say Hello to Cement Head | |
| 24 | Przynęta na rekina | Shark Bait |
| Z kamerą w parku | A Shot in the Park | |
| 25 | Nowy odlotowy sprzęt | Radical New Equipment |
| Szczęśliwa muszla | Tito’s Lucky Shell | |
| 26 | Najdłuższy dzień | The Longest Day |
| Otto i morze | Ottoman and the Sea | |
| 27 | Pan B wkracza do akcji | Mr. B is in The House |
| Sumienny Otto | Earnest Otto | |
| 28 | Domowa foka | The Good Housekeeping Seal |
| Co tak śmierdzi? | What’s That Smell? | |
| 29 | Legendy i ich upadki | Legends and Their Falls |
| Witajcie w świecie Otta | Welcome to Ottoworld | |
| 30 | Zakręt posiniaczonych | Bruised Man’s Curve |
| Basen na zawsze | Pool’s Out Forever | |
| 31 | Zakazana trasa | Back Bowl |
| Nowa gra | Game Day | |
| 32 | Przybysz z planety Merv | It Came From Planet Merv |
| Noc w podziemnym świecie | Netherworld Night | |
| 33 | Dowcip Twistera | Here’s the Twist |
| Sam, król Kickballu | Sam, King of Kickball | |
| 34 | Czas Tita | Tito Time |
| Powrót Clio | The Return of Clio | |
| 35 | Stara deskorolka | That Old Skateboard |
| Idź za przywódcą | Follow the Leader | |
| 36 | Surfowanie w cieśninie | Channel Surfing |
| Wynocha z mojej jamy | Outta My Pit! | |
| 37 | Zdobądź flagę | Capture the Flag |
| Jonasz | The Jinx | |
| 38 | Huragan Maurice | Hurricane Maurice |
| Wybór Reggie | Reggie’s Choice | |
| 39 | Znalezione, niekradzione | Losers Weepers |
| Reggie: Film | Reggie: The Movie | |
| 40 | Bortfinger – agent 00 ze Słonecznego Brzegu | Double-O Twistervision |
| Womp Race 2000 | Womp Race 2000 | |
| SERIA TRZECIA | ||
| 41 | The Lingos | |
| Shack Attack | ||
| 42 | To Be Otto Not to Be | |
| Reggie Regina | ||
| 43 | Reggie’s Pen is Mightier… | |
| Kayaks Amok | ||
| 44 | Tito Sitting | |
| There’s Something About Breezy | ||
| 45 | Beach Boyz & a Girl | |
| X-Treme Ideas | ||
| 46 | Less Than Full Otto | |
| Card Sharked | ||
| 47 | Home Sweet Home Sweet Home Sweet Home… | |
| What a Tangled Web We Ski? | ||
| 48 | Enter the Hawk-Trix | |
| Vert vs. Street | ||
| 49 | Twister’s Hat | |
| Tito-Thon | ||
| 50 | Rad Rover Come Over | |
| Extreme Nerd | ||
| 51 | Cinco De Twisto | |
| Saving Lt. Ryan | ||
| 52 | Summer Breezy | |
| Sammy’s Fortune | ||
| 53 | Major Scrummage | |
| Snow Bounders | ||
| 54 | Merv Links to Otto | |
| Big Air | ||
| 55 | Missile Crisis | |
| Falsley Alarmed | ||
| 56 | Twisting Places | |
| Power Play | ||
| 57 | Sim Sammy | |
| Otto Hangs 11 (Happy 11th Birthday, Otto!) | ||
| 58 | Race Across New Zealand | |
| 59 | ||
| 60 | ||
| 61 | Twist of Fate | |
| 62 | A Rocket X-Mas | |
| 63 | Reggie’s Big (Beach) Break | |
| 64 | ||
| 65 | ||
| 66 | Island of the Menehune | |
| 67 | ||
| 68 | ||
| 69 | New Girl on the Block | |
| After Shocked | ||
| 70 | The Big Day | |
| 71 | ||
Linki zewnętrzne
- Rocket Power w polskiej Wikipedii
- Rocket Power w bazie filmweb.pl
