Miłość, śmierć i roboty: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m poprawki
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Linia 9: Linia 9:
|lata produkcji=2019
|lata produkcji=2019
|data premiery=15 marca [[2019]]
|data premiery=15 marca [[2019]]
|sezony=3 z 3
|sezony=4 z 4
|odcinki=35 z 35
|odcinki=45 z 45
}}
}}
'''Miłość, śmierć i roboty''' (ang. ''Love, Death & Robots'') – amerykański serial animowany dla dorosłych. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 15 marca [[2019]] roku.
'''Miłość, śmierć i roboty''' (ang. ''Love, Death & Robots'') – amerykański serial animowany dla dorosłych. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 15 marca [[2019]] roku.
Linia 20: Linia 20:


== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Wersja polska''': [[IYUNO Media Group|BTI STUDIOS / IYUNO MEDIA GROUP / IYUNO•SDI GROUP]]<br />
=== Serie I-III ===
'''Wersja polska''': [[Iyuno|BTI STUDIOS / IYUNO MEDIA GROUP / IYUNO•SDI GROUP]]<br />
'''Reżyseria''':
'''Reżyseria''':
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]],
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]],
Linia 226: Linia 227:
* Trott - 22-->
* Trott - 22-->
i inni
i inni
 
=== Seria IV ===
'''Wersja polska''': [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]]<br />
'''Reżyseria''': [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]]<br />
'''Dialogi''': [[Hanna Osuch]]<br />
'''Nagranie dialogów''': [[Patrick Multan]] <small>(odc. 37-41, 43-45)</small><br />
'''Montaż dialogów''':
* [[Kacper Czech]] <small>(odc. 37-41, 43-45)</small>,
* [[Jakub Truszkowski]] <small>(odc. 42)</small>
'''Zgranie wersji polskiej''': [[Pedro Carvalho]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Tatiana Sałek]]<br />
'''Obsada''':
* [[Zuzanna Galia]] – '''Spider Rose''' <small>(odc. 38)</small>
* [[Michał Głowacki]] –
** '''Kosmita''' <small>(odc. 38)</small>,
** '''Kuweta''' <small>(odc. 44)</small>
* [[Maciej Kosmala]] –
** '''Jade''' <small>(odc. 38)</small>,
** '''Tap''' <small>(odc. 43)</small>
* [[Paweł Peterman]] –
** '''Slash''' <small>(odc. 39)</small>,
** '''Gofrownica''' <small>(odc. 44)</small>
* [[Aleksander Orsztynowicz-Czyż]] –
** '''Hilo''' <small>(odc. 39)</small>,
** '''Kciukosław''' <small>(odc. 40)</small>,
** '''Sedes''' <small>(odc. 44)</small>
* [[Bartosz Wesołowski]] –
** '''Jade''' <small>(odc. 39)</small>,
** '''Todd''' <small>(odc. 40)</small>
* [[Adrianna Izydorczyk]] –
** '''Bala''' <small>(odc. 39)</small>,
** '''Wibrator''' <small>(odc. 44)</small>
* [[Martin Fitch]] –
** '''Fabian Obsraluch''' <small>(odc. 40)</small>,
** '''Oczyszczacz powietrza''' <small>(odc. 44)</small>
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''Ojciec McGuire''' <small>(odc. 41)</small>
* [[Ewa Kania]] –
** '''Lupo''' <small>(odc. 41)</small>,
** '''Kamera''' <small>(odc. 44)</small>
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] – '''Wolf Rider''' <small>(odc. 42)</small>
* [[Łukasz Talik]] – '''Spiker''' <small>(odc. 42)</small>
* [[Jakub Szyperski]] –
** '''Zeke''' <small>(odc. 43)</small>,
** '''Szczoteczka do zębów''' <small>(odc. 44)</small><!--
<small>(odc. 37, 39, 41)</small>-->
* [[Jagoda Jasnowska]] – '''Termostat''' <small>(odc. 44)</small><!--
** <small>(odc. 37, 39, 41)</small>-->
* [[Grzegorz Kwiecień]] –
** '''Prysznic''' <small>(odc. 44)</small>,
** '''Szatan''' <small>(odc. 45)</small><!--
** <small>(odc. 43)</small>-->
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] – '''Christopher''' <small>(odc. 45)</small><!--
** <small>(odc. 41, 44)</small>-->
* [[Szymon Kuśmider]] – '''Jeoffry''' <small>(odc. 45)</small><!--
** <small>(odc. 41)</small>-->
'''Obsada dodatkowa''':
* [[Konrad Darocha]]<!-- <small>(odc. 37, 39, 41)</small>-->
* [[Małgorzata Lalowska]]<!-- <small>(odc. 42)</small>-->
== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
Linia 235: Linia 292:
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''CZĘŚĆ PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''CZĘŚĆ PIERWSZA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Sonnie ma przewagę''
| ''Sonnie ma przewagę''
| ''Sonnie's Edge''
| ''Sonnie's Edge''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Trzy roboty''
| ''Trzy roboty''
| ''Three Robots''
| ''Three Robots''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Świadek''
| ''Świadek''
| ''The Witness''
| ''The Witness''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Mechy''
| ''Mechy''
| ''Suits''
| ''Suits''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Wysysacz dusz''
| ''Wysysacz dusz''
| ''Sucker of Souls''
| ''Sucker of Souls''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Gdy zapanował jogurt''
| ''Gdy zapanował jogurt''
| ''When the Yogurt Took Over''
| ''When the Yogurt Took Over''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Za szczeliną orła''
| ''Za szczeliną orła''
| ''Beyond the Aquila Rift''
| ''Beyond the Aquila Rift''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Udanych łowów''
| ''Udanych łowów''
| ''Good Hunting''
| ''Good Hunting''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Wysypisko''
| ''Wysypisko''
| ''The Dump''
| ''The Dump''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Zmiennokształtni''
| ''Zmiennokształtni''
| ''Shape-Shifters''
| ''Shape-Shifters''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Pomocna dłoń''
| ''Pomocna dłoń''
| ''Helping Hand''
| ''Helping Hand''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Rybia noc''
| ''Rybia noc''
| ''Fish Night''
| ''Fish Night''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Szczęśliwa trzynastka''
| ''Szczęśliwa trzynastka''
| ''Lucky 13''
| ''Lucky 13''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''Nieśmiertelna sztuka''
| ''Nieśmiertelna sztuka''
| ''Zima Blue''
| ''Zima Blue''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''Martwy punkt''
| ''Martwy punkt''
| ''Blindspot''
| ''Blindspot''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Epoka lodowcowa''
| ''Epoka lodowcowa''
| ''Ice Age''
| ''Ice Age''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Historie alternatywne''
| ''Historie alternatywne''
| ''Alternate Histories''
| ''Alternate Histories''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2019
| bgcolor="#CCE2FF"|15.03.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Tajna wojna''
| ''Tajna wojna''
| ''The Secret War''
| ''The Secret War''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''CZĘŚĆ DRUGA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''CZĘŚĆ DRUGA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Automatyczna obsługa klienta''
| ''Automatyczna obsługa klienta''
| ''Automated Customer Service'
| ''Automated Customer Service'
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''Lód''
| ''Lód''
| ''Ice''
| ''Ice''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Regulator''
| ''Regulator''
| ''Pop Squad''
| ''Pop Squad''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''Śnieg na pustyni''
| ''Śnieg na pustyni''
| ''Snow in the Desert''
| ''Snow in the Desert''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''Wysoka trawa''
| ''Wysoka trawa''
| ''The Tall Grass''
| ''The Tall Grass''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''Straszny dom''
| ''Straszny dom''
| ''All Through the House''
| ''All Through the House''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''Life Hutch''
| ''Life Hutch''
| ''Life Hutch''
| ''Life Hutch''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''Olbrzym, który utonął''
| ''Olbrzym, który utonął''
| ''The Drowned Giant''
| ''The Drowned Giant''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''CZĘŚĆ TRZECIA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''CZĘŚĆ TRZECIA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''Trzy roboty: Drogi ucieczki''
| ''Trzy roboty: Drogi ucieczki''
| ''Three Robots: Exit Strategies''
| ''Three Robots: Exit Strategies''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''Niekomfortowa podróż''
| ''Niekomfortowa podróż''
| ''Bad Travelling''
| ''Bad Travelling''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''Puls własny maszyny''
| ''Puls własny maszyny''
| ''The Very Pulse of the Machine''
| ''The Very Pulse of the Machine''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''Noc minitrupów''
| ''Noc minitrupów''
| ''Night of the Mini Dead''
| ''Night of the Mini Dead''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''Kill Team Kill''
| ''Kill Team Kill''
| ''Kill Team Kill''
| ''Kill Team Kill''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''Rój''
| ''Rój''
| ''Swarm''
| ''Swarm''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''Szczury Masona''
| ''Szczury Masona''
| ''Mason’s Rats''
| ''Mason’s Rats''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''Pogrzebani w podziemnych korytarzach''
| ''Pogrzebani w podziemnych korytarzach''
| ''In Vaulted Halls Entombed''
| ''In Vaulted Halls Entombed''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''Jibaro''<ref name="a">Odcinek nieposiadający ścieżki dialogowej.</ref>
| ''Jibaro''<ref name="a">Odcinek nieposiadający ścieżki dialogowej.</ref>
| ''Jibaro''
| ''Jibaro''
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''CZĘŚĆ CZWARTA'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''Can’t Stop''<ref name="a" />
| ''Can’t Stop''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| ''Bliskie spotkania małego stopnia''
| ''Close Encounters of the Mini Kind''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| ''Spider Rose''
| ''Spider Rose''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| ''Chłopcy z rewiru 400''
| ''400 Boys''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| ''Ta inna duża rzecz''
| ''The Other Large Thing''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| ''Golgota''
| ''Golgotha''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|42
| ''Krzyk tyranozaura''
| ''The Screaming of the Tyrannosaur''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|43
| ''Zeke i religia''
| ''How Zeke Got Religion''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|44
| ''Inteligentne urządzenia i ich głupi właściciele''
| ''Smart Appliances, Stupid Owners''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|45
| ''Bowiem potrafi się skradać''
| ''For He Can Creep''
|-
|-
|}
|}

Wersja z 09:26, 15 maj 2025

Tytuł Miłość, śmierć i roboty
Tytuł oryginalny Love, Death & Robots
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa Netflix
Lata produkcji 2019
Data premiery dubbingu 15 marca 2019
Wyemitowane
serie
4 z 4
Wyemitowane odcinki 45 z 45

Miłość, śmierć i roboty (ang. Love, Death & Robots) – amerykański serial animowany dla dorosłych. Dostępny w serwisie Netflix od 15 marca 2019 roku.

Fabuła

Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.

Źródło: Netflix

Wersja polska

Serie I-III

Wersja polska: BTI STUDIOS / IYUNO MEDIA GROUP / IYUNO•SDI GROUP
Reżyseria:

Dialogi: Hanna Osuch
Adiustacja: Patrycja Chrzanowska (odc. 1-18)
Dźwięk:

Montaż: Aleksander Shaida (odc. 27-34)
Zgranie:

Kierownictwo produkcji: Julian Osławski
Wystąpili:

i inni

Seria IV

Wersja polska: VSI WARSAW
Reżyseria: Jan Aleksandrowicz-Krasko
Dialogi: Hanna Osuch
Nagranie dialogów: Patrick Multan (odc. 37-41, 43-45)
Montaż dialogów:

Zgranie wersji polskiej: Pedro Carvalho
Kierownictwo produkcji: Tatiana Sałek
Obsada:

Obsada dodatkowa:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
CZĘŚĆ PIERWSZA
15.03.2019 01 Sonnie ma przewagę Sonnie's Edge
15.03.2019 02 Trzy roboty Three Robots
15.03.2019 03 Świadek The Witness
15.03.2019 04 Mechy Suits
15.03.2019 05 Wysysacz dusz Sucker of Souls
15.03.2019 06 Gdy zapanował jogurt When the Yogurt Took Over
15.03.2019 07 Za szczeliną orła Beyond the Aquila Rift
15.03.2019 08 Udanych łowów Good Hunting
15.03.2019 09 Wysypisko The Dump
15.03.2019 10 Zmiennokształtni Shape-Shifters
15.03.2019 11 Pomocna dłoń Helping Hand
15.03.2019 12 Rybia noc Fish Night
15.03.2019 13 Szczęśliwa trzynastka Lucky 13
15.03.2019 14 Nieśmiertelna sztuka Zima Blue
15.03.2019 15 Martwy punkt Blindspot
15.03.2019 16 Epoka lodowcowa Ice Age
15.03.2019 17 Historie alternatywne Alternate Histories
15.03.2019 18 Tajna wojna The Secret War
CZĘŚĆ DRUGA
14.05.2021 19 Automatyczna obsługa klienta Automated Customer Service'
14.05.2021 20 Lód Ice
14.05.2021 21 Regulator Pop Squad
14.05.2021 22 Śnieg na pustyni Snow in the Desert
14.05.2021 23 Wysoka trawa The Tall Grass
14.05.2021 24 Straszny dom All Through the House
14.05.2021 25 Life Hutch Life Hutch
14.05.2021 26 Olbrzym, który utonął The Drowned Giant
CZĘŚĆ TRZECIA
20.05.2022 27 Trzy roboty: Drogi ucieczki Three Robots: Exit Strategies
20.05.2022 28 Niekomfortowa podróż Bad Travelling
20.05.2022 29 Puls własny maszyny The Very Pulse of the Machine
20.05.2022 30 Noc minitrupów Night of the Mini Dead
20.05.2022 31 Kill Team Kill Kill Team Kill
20.05.2022 32 Rój Swarm
20.05.2022 33 Szczury Masona Mason’s Rats
20.05.2022 34 Pogrzebani w podziemnych korytarzach In Vaulted Halls Entombed
20.05.2022 35 Jibaro[1] Jibaro
CZĘŚĆ CZWARTA
15.05.2025 36 Can’t Stop[1] Can’t Stop
15.05.2025 37 Bliskie spotkania małego stopnia Close Encounters of the Mini Kind
15.05.2025 38 Spider Rose Spider Rose
15.05.2025 39 Chłopcy z rewiru 400 400 Boys
15.05.2025 40 Ta inna duża rzecz The Other Large Thing
15.05.2025 41 Golgota Golgotha
15.05.2025 42 Krzyk tyranozaura The Screaming of the Tyrannosaur
15.05.2025 43 Zeke i religia How Zeke Got Religion
15.05.2025 44 Inteligentne urządzenia i ich głupi właściciele Smart Appliances, Stupid Owners
15.05.2025 45 Bowiem potrafi się skradać For He Can Creep
  1. 1,0 1,1 Odcinek nieposiadający ścieżki dialogowej.

Linki zewnętrzne