Battlefield: Bad Company 2

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Battlefield: Bad Company 2

Bad Company 2.jpg
Gatunek first-person shooter
Producent EA DICE
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2010
Premiera dubbingu 5 marca 2010
Platformy z dubbingiem PC, X360

Battlefield: Bad Company 2 – gra akcji (first-person shooter) stworzona przez DICE, w Polsce wydana przez rodzimy oddział Electronic Arts. Wersja dubbingowana pojawiła się w wydaniach na komputery osobiste oraz konsole nowej generacji. Polska premiera na wszystkie platformy miała miejsce 5 marca 2010 roku.

Gra oferuje rozgrywkę w trybie single- i multiplayer, z czego obydwa zostały zlokalizowane. W kampanii singleplayer gracz wciela się w szeregowego Prestona Marlowe’a, którego oddział ma zbadać powiązania Rosjan z bronią o dużej sile rażenia.

Opis

Battlefield: Bad Company 2 to kontynuacja świetnej gry taktycznej współtworzonej przez firmy Digital Illusions i Electronic Arts. Pierwsza część została wydana w 2008 roku i była kolejną po Battlefield 2: Modern Combat udaną próbą przeniesienia pecetowej serii na konsole (Xbox 360 i PlayStation 3).

W drugiej odsłonie cyklu po raz kolejny wcielamy się w członka tytułowej niesławnej kompanii, złożonej z raczej niezbyt poprawnych żołnierzy. Jak zwykle ekipa znalazła się w centrum niezwykle niebezpiecznych wydarzeń i ponownie bierze udział w zakrojonym na ogromną skalę konflikcie zbrojnym. Aby poznać ciekawą historię musimy przemierzyć między innymi ośnieżone szczyty górskie, gęstą dżunglę i zapyziałe małe wioski.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12788

Wersja polska

Testy lokalizacji: Błażej Domański
Tłumaczenie: ALBION LOCALISATIONS – Ryszard Chojnowski
Studio nagraniowe: START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:

i inni

Linki zewnętrzne

Battlefield
Gry Battlefield: Bad Company 2Battlefield 3Battlefield 4Battlefield HardlineBattlefield 1Battlefield VBattlefield 2042