Battlefield Hardline

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Battlefield: Hardline

Battlefield - Hardline.jpg
Gatunek first-person shooter
Producent EA DICE
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2015
Premiera dubbingu 19 marca 2015
Platformy z dubbingiem PC, PS3, PS4, X360, X1

Battlefield Hardline – gra komputerowa z gatunku first-person shooter stworzona przez Visceral Games. Premiera z dubbingiem na wszystkich platformach odbyła się 19 marca 2015 roku dzięki Electronic Arts Polska.

Opis

Battlefield Hardline jest pierwszą odsłoną podserii należącej do cyklu pierwszoosobowych strzelanin Battlefield. W odróżnieniu od poprzednich części, główną rolę w tworzeniu gry powierzono studiu Visceral Games – autorom kosmicznych survival horrorów Dead Space – a nie, jak to było wcześniej, szwedzkiej ekipie EA DICE.

Battlefield Hardline porzuca tradycyjny teatr wojny na rzecz konfliktu innego kalibru – zmagań policji z przestępczością zorganizowaną. Gracz wciela się w Nicka Mendozę, młodego detektywa z Miami, który wyrusza na personalną wendettę po Stanach Zjednoczonych, wymierzoną przeciwko swoim byłym partnerom, których perspektywa szybkiego wzbogacenia się wciągnęła na ścieżkę bezprawia. Struktura fabuły wzorowana jest na serialach telewizyjnych – występuje tu podział na odcinki często zakończone zwrotami akcji. Pewnym urozmaiceniem są sekwencje detektywistyczne, podczas których Nick zbiera dowody rzeczowe i identyfikuje podejrzanych. Może on również podejmować się dodatkowych zleceń (np. wyeliminować przestępców ściganych listem gończym), by zarobić dodatkowe pieniądze, potrzebne do zakupu ulepszeń broni.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23947

Wersja polska

Tłumaczenie: ROBOTO TRANSLATION
Testerzy lokalizacji: Marcin Grzelak, Zibi Kajak, Maciej Ogiński
Studio nagraniowe: START INTERNATIONAL POLSKA Sp. z o. o.
Reżyseria: Maciej Kowalski
Udział wzięli:

W pozostałych rolach:

Plansza

Linki zewnętrzne

Battlefield
Gry Battlefield: Bad Company 2Battlefield 3Battlefield 4Battlefield HardlineBattlefield 1Battlefield VBattlefield 2042