Scooby-Doo i bracia Boo

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Scooby-Doo i bracia Boo

Scooby-Doo Meets Boo Brothers

Scooby-Doo i bracia Boo.jpg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Dystrybutor DVD Warner Home Video, Galapagos Films
Rok produkcji 1987

Scooby-Doo i bracia Boo (ang. Scooby-Doo Meets Boo Brothers, 1987) – amerykański film animowany, przedstawiający przygody psa Scooby-Doo, jego siostrzeńca psa Scrappy’ego oraz właściciela Kudłatego Rogersa.

Film emitowany w Polsce na kanale Cartoon Network, Boomerang i Polsat.

Film został wydany w Polsce na DVD i VHS przez Warner Home Video – 28 listopada 2003 roku. Galapagos Films ponownie wydało film na DVD – 31 lipca 2007 roku.

Fabuła

Kudłaty dostaje spadek po dziadku. Aby go odnaleźć jedzie ze Scoobym i Scrappym do zamku zmarłego, w którym próbują znaleźć ukryty skarb. Niestety zamek jest pełen duchów, które przeszkadzają przyjaciołom w poszukiwaniach wskazówek o jego położeniu. Poszukiwacze zwracają się więc o pomoc do trzech braci Boo, którzy podają się za pogromców upiorów. Wkrótce okazuje się jednak, że sami są duchami, na szczęście przyjaznymi i sympatycznymi. Bracia pomagają Kudłatemu i jego kompanii w poszukiwaniach, ponieważ skarbu poszukuje również szalony lokaj oraz cała zgraja przedziwnych potworów.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-18348

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria: Ilona Kuśmierska
Dialogi: Kaja Sikorska
Dźwięk: Małgorzata Gil
Montaż: Paweł Siwiec
Kierownik produkcji: Dorota Suske
Udział wzięli:

oraz:

i inni

Opracowanie muzyczne: Eugeniusz Majchrzak
Tekst piosenki: Andrzej Brzeski
Śpiewał: Wojciech Dmochowski

Lektor: Jacek Mikołajczak

Linki zewnętrzne

Scooby-Doo
Seriale animowane Scooby-Doo, gdzie jesteś?Nowy Scooby-DooScooby-DooScooby i Scrappy-DooNowe przygody Scooby’ego13 demonów Scooby-DooSzczeniak zwany Scooby-DooCo nowego u Scooby’ego?Kudłaty i Scooby-Doo na tropieScooby-Doo i Brygada DetektywówWyluzuj, Scooby-Doo!Scooby-Doo i… zgadnij kto?
Filmy animowane Scooby-Doo podbija HollywoodScooby-Doo i bracia BooScooby-Doo i oporny wilkołakScooby-Doo: Szkoła upiorówScooby-Doo i baśnie z tysiąca i jednej nocyScooby-Doo na wyspie zombieScooby-Doo i duch czarownicyScooby-Doo i najeźdźcy z kosmosuScooby-Doo i cyberpościgScooby-Doo i legenda wampiraScooby-Doo i meksykański potwórScooby-Doo i potwór z Loch NessAloha, Scooby-DooScooby-Doo na tropie mumiiScooby-Doo: Ahoj piraci!Scooby-Doo i śnieżny stwórScooby-Doo i król goblinówScooby-Doo i miecz samurajaScooby-Doo: Abrakadabra-dooScooby-Doo: Wakacje z duchamiScooby-Doo: Epoka pantozauraScooby-Doo: Pogromcy wampirówScooby-Doo: Wielka draka wilkołakaScooby-Doo: Maska Błękitnego SokołaScooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbówScooby-Doo! Upiór w operzeScooby-Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringuScooby-Doo i frankenstrachyScooby-Doo: Pora księżycowego potworaScooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenieScooby-Doo i Czarny RycerzLEGO Scooby-Doo: Nawiedzone HollywoodScooby-Doo i WWE: Potworny wyścigScooby-Doo! Na Dzikim ZachodzieLEGO Scooby-Doo! Klątwa piratówScooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszakiScooby-Doo! spotyka ducha łasuchaScooby-Doo! i klątwa trzynastego duchaScooby-Doo! Powrót na wyspę zombieScooby-Doo!Scooby-Doo: Wesołego Halloween!Scooby-Doo i legenda mieczaScooby-Doo! Cukierek albo psikusScooby-Doo i Superpies!
Odcinki specjalne Scooby-Doo! Mechaniczny piesScooby-Doo! Koszmarne bramkiScooby-Doo! Upiorna GwiazdkaScooby-Doo! Upiorne igrzyskaScooby-Doo i Polny UpiórScooby-Doo i plażowy potwór
Filmy aktorskie Scooby-DooScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo! Strachy i patałachy: Początek przygodyScooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora
Gry komputerowe Scooby-Doo: Strachy na lachyScooby-Doo: Miasto duchówScooby-Doo: Piramidalna zagadkaScooby-Doo: Muzealna draka z powodu robakaScooby-Doo: Terror kamiennego smokaScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo: Kamera! Akcja! Zamęt!Scooby-Doo! Pierwsze strachyScooby-Doo! Nawiedzone bagno
Słuchowiska Aloha, Scooby-DooScooby-Doo: Klątwa KleopatryScooby-Doo: Piraci, ahoj!