Aloha, Scooby-Doo

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Aloha, Scooby Doo

Aloha Scooby Doo.jpg
Gatunek animowany, familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Boomerang, Cartoon Network, Polsat
Dystrybutor Blu-ray/DVD Warner Home Video, Galapagos Films
Rok produkcji 2005
Data premiery dubbingu 13 maja 2005

Aloha, Scooby Doo (2005) – amerykański film animowany o przygodach psa Scooby’ego i jego paczki – Kudłatego, Daphne, Velmy i Freda.

Film został wydany na VHS i DVD, sprzedaż w Polsce rozpoczęto 13 maja 2005 roku; dystrybucja: Warner Home Video.

Premiera filmu w Polsce na antenie Cartoon Network odbyła się w sobotę 9 września 2006 roku o godz. 19:00 w Kinie Cartoon Network.

Fabuła

Fred, Velma, Daphne, Kudłaty oraz ich wierny, lecz tchórzliwy pies Scooby-Doo przybywają na Hawaje. Chcą wziąć udział w wielkich rozsławionych na świecie zawodach surfingowych. Te nie odbywają się jednak w spokoju. Zawodników biorących udział w konkursie atakuje mnóstwo maleńkich demonów. Mieszkańcy wyspy są przekonani, że to przebywające tu od wieków duchy rozzłoszczone są budową nowego kurortu. Ponoć powstaje on na świętej ziemi. Młodzi detektywi podejmują się rozwiązania zagadki. Muszą się jednak spieszyć z odkryciem prawdy, zanim dojdzie do erupcji wielkiego czynnego wulkanu.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-2421

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM na zlecenie WARNER BROS.
Reżyseria: Dobrosława Bałazy
Dialogi: Dorota Filipek-Załęska
Dźwięk: Renata Gontarz
Montaż: Jan Graboś
Kierownictwo produkcji: Beata Jankowska
Wystąpili:

oraz:

i inni

Lektor: Maciej Gudowski

Linki zewnętrzne


Scooby-Doo
Seriale animowane Scooby-Doo, gdzie jesteś?Nowy Scooby-DooScooby-DooScooby i Scrappy-DooNowe przygody Scooby’ego13 demonów Scooby-DooSzczeniak zwany Scooby-DooCo nowego u Scooby’ego?Kudłaty i Scooby-Doo na tropieScooby-Doo i Brygada DetektywówWyluzuj, Scooby-Doo!Scooby-Doo i… zgadnij kto?
Filmy animowane Scooby-Doo podbija HollywoodScooby-Doo i bracia BooScooby-Doo i oporny wilkołakScooby-Doo: Szkoła upiorówScooby-Doo i baśnie z tysiąca i jednej nocyScooby-Doo na wyspie zombieScooby-Doo i duch czarownicyScooby-Doo i najeźdźcy z kosmosuScooby-Doo i cyberpościgScooby-Doo i legenda wampiraScooby-Doo i meksykański potwórScooby-Doo i potwór z Loch NessAloha, Scooby-DooScooby-Doo na tropie mumiiScooby-Doo: Ahoj piraci!Scooby-Doo i śnieżny stwórScooby-Doo i król goblinówScooby-Doo i miecz samurajaScooby-Doo: Abrakadabra-dooScooby-Doo: Wakacje z duchamiScooby-Doo: Epoka pantozauraScooby-Doo: Pogromcy wampirówScooby-Doo: Wielka draka wilkołakaScooby-Doo: Maska Błękitnego SokołaScooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbówScooby-Doo! Upiór w operzeScooby-Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringuScooby-Doo i frankenstrachyScooby-Doo: Pora księżycowego potworaScooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenieScooby-Doo i Czarny RycerzLEGO Scooby-Doo: Nawiedzone HollywoodScooby-Doo i WWE: Potworny wyścigScooby-Doo! Na Dzikim ZachodzieLEGO Scooby-Doo! Klątwa piratówScooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszakiScooby-Doo! spotyka ducha łasuchaScooby-Doo! i klątwa trzynastego duchaScooby-Doo! Powrót na wyspę zombieScooby-Doo!Scooby-Doo: Wesołego Halloween!Scooby-Doo i legenda mieczaScooby-Doo! Cukierek albo psikusScooby-Doo i Superpies!
Odcinki specjalne Scooby-Doo! Mechaniczny piesScooby-Doo! Koszmarne bramkiScooby-Doo! Upiorna GwiazdkaScooby-Doo! Upiorne igrzyskaScooby-Doo i Polny UpiórScooby-Doo i plażowy potwór
Filmy aktorskie Scooby-DooScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo! Strachy i patałachy: Początek przygodyScooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora
Gry komputerowe Scooby-Doo: Strachy na lachyScooby-Doo: Miasto duchówScooby-Doo: Piramidalna zagadkaScooby-Doo: Muzealna draka z powodu robakaScooby-Doo: Terror kamiennego smokaScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo: Kamera! Akcja! Zamęt!Scooby-Doo! Pierwsze strachyScooby-Doo! Nawiedzone bagno
Słuchowiska Aloha, Scooby-DooScooby-Doo: Klątwa KleopatryScooby-Doo: Piraci, ahoj!