Widzę Głosy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m |
|||
(Nie pokazano 33 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Widzę Głosy''' (2016-2020, 2022-??) – seria wywiadów z polskimi | '''Widzę Głosy''' (2016-2020, 2022-??) – seria wywiadów z polskimi twórcami [[dubbing]]u. Jej twórczynią jest [[Natalia Litwin]]. | ||
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października [[2016]] roku na stronie ''Widzę Głosy'' w serwisie Facebook. | Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października [[2016]] roku na stronie ''Widzę Głosy'' w serwisie Facebook. | ||
Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do | Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do 182 na platformie YouTube. | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
Linia 556: | Linia 556: | ||
|- | |- | ||
| 04.07.2023 (YT) || 159 || [[Aleksandra Nowicka]] || [https://www.youtube.com/watch?v=L647zXuStG4 YouTube] | | 04.07.2023 (YT) || 159 || [[Aleksandra Nowicka]] || [https://www.youtube.com/watch?v=L647zXuStG4 YouTube] | ||
|- | |||
| 11.07.2023 (YT) || 160 || [[Michał Wojnarowski]] || [https://www.youtube.com/watch?v=uaDKM4kEh9k YouTube] | |||
|- | |||
| 25.07.2023 (YT) || 161 || [[Jan Kulczycki]] || [https://www.youtube.com/watch?v=NxYeA-0Tl3Y YouTube] | |||
|- | |||
| 01.08.2023 (YT) || 162 || [[Sylwia Banasik-Smulska]]<br />gościnnie:<br />[[Damian Aleksander]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=poVQd1Yqujc YouTube] | |||
|- | |||
| 15.08.2023 (YT) || WM2 || [[Mariusz Bonaszewski]]<br />[[Jakub Gawlik]] || [https://www.youtube.com/watch?v=SURJorTImQU YouTube] | |||
|- | |||
| 22.08.2023 (YT) || 163 || [[Katarzyna Popowska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=bZQG-D7mwkI YouTube] | |||
|- | |||
| 29.08.2023 (YT) || S26 || [[Maciej Stuhr]]<br />gościnnie:<br />[[Katarzyna Popowska]]<br />[[Małgorzata Nakonieczna]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=CBEFzKIFfhs YouTube] | |||
|- | |||
| 06.09.2023 (YT) || WM3 || [[Kacper Kuszewski]]<br />[[Beata Wyrąbkiewicz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=QSbfWSm8Oi0 YouTube] | |||
|- | |||
| 03.10.2023 (YT) || 164 || [[Grzegorz Wons]] || [https://www.youtube.com/watch?v=btvTOWiJ_48 YouTube] | |||
|- | |||
| 10.10.2023 (YT) || 165 || [[Ewa Kolasińska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=SzV69pWu3M8 YouTube] | |||
|- | |||
| 17.10.2023 (YT) || 166 || [[Ewa Kania]] || [https://www.youtube.com/watch?v=NdJCd5CK8nM YouTube] | |||
|- | |||
| 24.10.2023 (YT) || 167 || [[Ewa Konstancja Bułhak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=ZzyyvyVDpp4 YouTube] | |||
|- | |||
| 31.10.2023 (YT) || 168 || [[Ewa Prus]] || [https://www.youtube.com/watch?v=aNPuPykm_70 YouTube] | |||
|- | |||
| 05.12.2023 (YT) || 169 || [[Marcin Bosak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=4YTyH2Jz9Hk YouTube] | |||
|- | |||
| 12.12.2023 (YT) || 170 || [[Karolina Bacia]] || [https://www.youtube.com/watch?v=9noO1Oz9lB8 YouTube] | |||
|- | |||
| 19.12.2023 (YT) || 171 || [[Tomasz Grochoczyński]] || [https://www.youtube.com/watch?v=05VwOGNdxIs YouTube] | |||
|- | |||
| 26.12.2023 (YT) || WM4 || [[Stanisław Brudny]]<br />[[Jacek Bursztynowicz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=5eEdD9NnRxY YouTube] | |||
|- | |||
| 02.01.2024 (YT) || 172 || [[Barbara Bursztynowicz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=c-CRBTfmq44 YouTube] | |||
|- | |||
| 09.01.2024 (YT) || 173 || [[Szymon Kuśmider]] || [https://www.youtube.com/watch?v=_dJ_LoKj8s4 YouTube] | |||
|- | |||
| 16.01.2024 (YT) || 174 || [[Karolina Trębacz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=Jjf8BsYxo7I YouTube] | |||
|- | |||
| 23.01.2024 (YT) || 175 || [[Michał Głowacki]] || [https://www.youtube.com/watch?v=VURgR2foRrw YouTube] | |||
|- | |||
| 30.01.2024 (YT) || 176 || [[Krzysztof Królak|Kris Królak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=cgUrXFJdHvM YouTube] | |||
|- | |||
| 06.02.2024 (YT) || S27 || [[Katarzyna Łaska]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=e6GrTb4s3Ns YouTube] | |||
|- | |||
| 13.02.2024 (YT) || WM5 || [[Lidia Sadowa]]<br />[[Grzegorz Kwiecień]] || [https://www.youtube.com/watch?v=ci0Y4W2jmkk YouTube] | |||
|- | |||
| 27.02.2024 (YT) || S28 || [[Olga Bończyk]]<br />gościnnie:<br />[[Jacek Bończyk]]<br />[[Joanna Węgrzynowska-Cybińska|Joanna Węgrzynowska]]<br />[[Beata Wyrąbkiewicz]]<br />[[Dariusz Odija]]<br />[[Jacek Bończyk]]<br />[[Wojciech Paszkowski]]<br />[[Marcin Kudełka]]<br />[[Beata Jankowska-Tzimas]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=7QOsWjI4i0g YouTube] | |||
|- | |||
| 05.03.2024 (YT) || 177 || [[Mateusz Kwiecień]] || [https://www.youtube.com/watch?v=3rEFH3tCShc YouTube] | |||
|- | |||
| 12.03.2024 (YT) || 178 || [[Ewa Złotowska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=n3UuioQKaCU YouTube] | |||
|- | |||
| 19.03.2024 (YT) || S29 || [[Magdalena Wasylik]]<br />gościnnie:<br />[[Sebastian Machalski]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=atX8FeojlpM YouTube] | |||
|- | |||
| 26.03.2024 (YT) || 179 || [[Paweł Wawrzecki]] || [https://www.youtube.com/watch?v=oNHXOonXzyw YouTube] | |||
|- | |||
| 02.04.2024 (YT) || 180 || [[Adam Ferency]] || [https://www.youtube.com/watch?v=4ZhH8jQT8Vw YouTube] | |||
|- | |||
| 09.04.2024 (YT) || 181 || [[Michał Podsiadło]] || [https://www.youtube.com/watch?v=PZWbrSKp07I YouTube] | |||
|- | |||
| 16.04.2024 (YT) || 182 || [[Natalia Jankiewicz]]<br />gościnnie:<br />[[Tomasz Borkowski]]<br />[[Zofia Nowakowska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=JyKwdXIU3Lg YouTube] | |||
|- | |||
| 23.04.2024 (YT) || 183 || [[Mateusz Weber]] || [https://www.youtube.com/watch?v=lvUtzBI_sE8 YouTube] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 19:02, 23 kwi 2024
Widzę Głosy (2016-2020, 2022-??) – seria wywiadów z polskimi twórcami dubbingu. Jej twórczynią jest Natalia Litwin.
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października 2016 roku na stronie Widzę Głosy w serwisie Facebook.
Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do 182 na platformie YouTube.