Widzę Głosy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m |
m |
||
(Nie pokazano 15 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października [[2016]] roku na stronie ''Widzę Głosy'' w serwisie Facebook. | Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października [[2016]] roku na stronie ''Widzę Głosy'' w serwisie Facebook. | ||
Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do | Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do 182 na platformie YouTube. | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
Linia 592: | Linia 592: | ||
|- | |- | ||
| 09.01.2024 (YT) || 173 || [[Szymon Kuśmider]] || [https://www.youtube.com/watch?v=_dJ_LoKj8s4 YouTube] | | 09.01.2024 (YT) || 173 || [[Szymon Kuśmider]] || [https://www.youtube.com/watch?v=_dJ_LoKj8s4 YouTube] | ||
|- | |||
| 16.01.2024 (YT) || 174 || [[Karolina Trębacz]] || [https://www.youtube.com/watch?v=Jjf8BsYxo7I YouTube] | |||
|- | |||
| 23.01.2024 (YT) || 175 || [[Michał Głowacki]] || [https://www.youtube.com/watch?v=VURgR2foRrw YouTube] | |||
|- | |||
| 30.01.2024 (YT) || 176 || [[Krzysztof Królak|Kris Królak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=cgUrXFJdHvM YouTube] | |||
|- | |||
| 06.02.2024 (YT) || S27 || [[Katarzyna Łaska]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=e6GrTb4s3Ns YouTube] | |||
|- | |||
| 13.02.2024 (YT) || WM5 || [[Lidia Sadowa]]<br />[[Grzegorz Kwiecień]] || [https://www.youtube.com/watch?v=ci0Y4W2jmkk YouTube] | |||
|- | |||
| 27.02.2024 (YT) || S28 || [[Olga Bończyk]]<br />gościnnie:<br />[[Jacek Bończyk]]<br />[[Joanna Węgrzynowska-Cybińska|Joanna Węgrzynowska]]<br />[[Beata Wyrąbkiewicz]]<br />[[Dariusz Odija]]<br />[[Jacek Bończyk]]<br />[[Wojciech Paszkowski]]<br />[[Marcin Kudełka]]<br />[[Beata Jankowska-Tzimas]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=7QOsWjI4i0g YouTube] | |||
|- | |||
| 05.03.2024 (YT) || 177 || [[Mateusz Kwiecień]] || [https://www.youtube.com/watch?v=3rEFH3tCShc YouTube] | |||
|- | |||
| 12.03.2024 (YT) || 178 || [[Ewa Złotowska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=n3UuioQKaCU YouTube] | |||
|- | |||
| 19.03.2024 (YT) || S29 || [[Magdalena Wasylik]]<br />gościnnie:<br />[[Sebastian Machalski]]|| [https://www.youtube.com/watch?v=atX8FeojlpM YouTube] | |||
|- | |||
| 26.03.2024 (YT) || 179 || [[Paweł Wawrzecki]] || [https://www.youtube.com/watch?v=oNHXOonXzyw YouTube] | |||
|- | |||
| 02.04.2024 (YT) || 180 || [[Adam Ferency]] || [https://www.youtube.com/watch?v=4ZhH8jQT8Vw YouTube] | |||
|- | |||
| 09.04.2024 (YT) || 181 || [[Michał Podsiadło]] || [https://www.youtube.com/watch?v=PZWbrSKp07I YouTube] | |||
|- | |||
| 16.04.2024 (YT) || 182 || [[Natalia Jankiewicz]]<br />gościnnie:<br />[[Tomasz Borkowski]]<br />[[Zofia Nowakowska]] || [https://www.youtube.com/watch?v=JyKwdXIU3Lg YouTube] | |||
|- | |||
| 23.04.2024 (YT) || 183 || [[Mateusz Weber]] || [https://www.youtube.com/watch?v=lvUtzBI_sE8 YouTube] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 19:02, 23 kwi 2024
Widzę Głosy (2016-2020, 2022-??) – seria wywiadów z polskimi twórcami dubbingu. Jej twórczynią jest Natalia Litwin.
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października 2016 roku na stronie Widzę Głosy w serwisie Facebook.
Odcinki 1-64 miały premierę na Facebooku, a od 26 do 182 na platformie YouTube.