Królik Bugs: nowe konstrukcje: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=1 kwietnia [[2023]] <small>(odcinki krótkometrażowe)</small><br />24 kwietnia [[2023]] <small>(serial)</small> | |data premiery=1 kwietnia [[2023]] <small>(odcinki krótkometrażowe)</small><br />24 kwietnia [[2023]] <small>(serial)</small> | ||
|sezony=2 z 2 | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=51 z 80 <small>(serial)</small><br />14 z 14 <small>(odcinki krótkometrażowe)</small> | ||
}} | }} | ||
'''Królik Bugs: nowe konstrukcje''' (ang. ''Bugs Bunny Builders'', 2022) – amerykański serial animowany. | '''Królik Bugs: nowe konstrukcje''' (ang. ''Bugs Bunny Builders'', 2022) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 53: | Linia 53: | ||
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Speedy''' | * [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Speedy''' | ||
* [[Paulina Holtz]] – '''Pauleen Pingwiś''' | * [[Paulina Holtz]] – '''Pauleen Pingwiś''' | ||
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''Wiedźma Hazel''' | |||
* [[Katarzyna Faszczewska]] | * [[Katarzyna Faszczewska]] | ||
* [[Antoni Jędrak]] | * [[Antoni Jędrak]] | ||
| Linia 79: | Linia 80: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 334: | Linia 335: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | | bgcolor="#CCE2FF"|50 | ||
| '''' | | ''Pokaz tańca'' | ||
| '''' | | ''Jazz Hooves'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.06.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|14.06.2024 | ||
| Linia 341: | Linia 342: | ||
| ''Zwariowane igrzyska'' | | ''Zwariowane igrzyska'' | ||
| ''Looney Games'' | | ''Looney Games'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| ''Wrotkowe disco'' | |||
| ''Roller Disco'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|53 | |||
| ''Dziadek Chrum'' | |||
| ''Grandpa Oink'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | |||
| ''Kosmokoszykówka'' | |||
| ''Hare Ball'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|55 | |||
| ''Na błysk'' | |||
| ''Squeaky Clean'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|56 | |||
| ''Zwycięski kanarek'' | |||
| ''Prizeworthy Birdie'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|57 | |||
| ''Tort'' | |||
| ''Cake Bake'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|58 | |||
| ''Porkistyczna parada'' | |||
| ''Porky Perfect Parade'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|59 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|60 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|61 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|62 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|63 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|64 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|65 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|66 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|67 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|68 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|69 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.11.2024<br /><small>(YouTube)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|70 | |||
| ''Oczarowani'' | |||
| ''Spellbound'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|71 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|72 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|73 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|74 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|75 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|76 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|77 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|78 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|79 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|80 | |||
| ''Fabryka zabawek Świętego Mikołaja'' | |||
| ''Santa’s Toyshop'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE – CZAS ZAŁOŻYĆ KASK''' | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE – CZAS ZAŁOŻYĆ KASK''' | ||
Wersja z 16:22, 10 lis 2024
| Tytuł | Królik Bugs: nowe konstrukcje |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Bugs Bunny Builders |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Cartoonito, TVN7, TVN |
| Platforma streamingowa | YouTube – Cartoonito Polska, HBO Max / Max |
| Lata produkcji | 2022 |
| Data premiery dubbingu | 1 kwietnia 2023 (odcinki krótkometrażowe) 24 kwietnia 2023 (serial) |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 51 z 80 (serial) 14 z 14 (odcinki krótkometrażowe) |
Królik Bugs: nowe konstrukcje (ang. Bugs Bunny Builders, 2022) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Cartoonito od 24 kwietnia 2023 roku. Od 1 kwietnia 2023 roku na kanale Cartoonito emitowane są odcinki krótkometrażowe.
Fabuła
W serialu Królik Bugs: nowe konstrukcje każdy dzień przynosi nowe wyzwanie, a przy okazji mnóstwo zabawy! Bugs, Lola, Daffy, Porky i Tweety w swoich niesamowitych pojazdach uczą się budowlanki, tworząc przeróżne zwariowane konstrukcje. Żadna robota nie jest im straszna i nigdy się nie poddają!
Opis nadawcy
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Dialogi: Anita Ucińska
Nagranie dialogów: Magdalena Więsław
Koordynacja produkcji: Walentyna An-Grodzka, Karolina Remiasz
Wystąpili:
- Łukasz Lewandowski – Królik Bugs
- Janusz Zadura – Kaczor Daffy
- Ryszard Olesiński – Świnka Porky
- Magdalena Herman-Urbańska – Króliczka Lola
- Lucyna Malec – Tweety
W pozostałych rolach:
- Bartosz Martyna –
- Kot Sylwester,
- Gossamer
- Przemysław Glapiński – Kurak Leghorn
- Małgorzata Gradkowska – Pouncy
- Bożena Furczyk –
- Ruthie,
- Brenda Sępnik
- Joanna Pach-Żbikowska – Gertie
- Dariusz Odija – George P. Dłubek
- Sebastian Perdek – Cecyliusz
- Anna Wodzyńska – Petunia
- Hubert Paszkiewicz – Kojot Wiluś
- Cezary Kwieciński – Hector
- Maciej Dybowski – Wiewiór Tips
- Wojciech Żołądkowicz – Papa Miś
- Julia Kołakowska-Bytner – Mama Miś
- Szymon Roszak – Junior
- Krzysztof Szczepaniak – Speedy
- Paulina Holtz – Pauleen Pingwiś
- Hanna Kinder-Kiss – Wiedźma Hazel
- Katarzyna Faszczewska
- Antoni Jędrak
- Elżbieta Futera-Jędrzejewska
- Marcin Mroziński
- Michał Podsiadło
- Kamil Pruban
- Jakub Rutkowski
- Dominika Sell-Kukułka
- Kamil Studnicki
- Antonina Żbikowska
- Stanisław Biczysko
i inni
Wykonanie piosenek:
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 26.04.2023 | 01 | Wodna zjeżdżalnia | Splash Zone |
| 25.04.2023 | 02 | Urodzinowy deser | Ice Creamed |
| 25.04.2023 | 03 | Tor wyścigowy | Race Track Race |
| 24.04.2023 | 04 | Straszny dinek | Dino Fright |
| 27.04.2023 | 05 | Lodowy dom | Snow Cap |
| 28.04.2023 | 06 | Karuzela | Tweety-Go-Round |
| 29.04.2023 | 07 | Niezniszczalny dom | Smash House |
| 29.04.2023 | 08 | Ekipa ma wolne | Play Day |
| 26.04.2023 | 09 | Tunel | Rock On |
| 27.04.2023 | 10 | Gniazdo | Buzz In |
| 28.04.2023 | 11 | Biblioteka | Stories |
| 24.04.2023 | 12 | Serowa przeprawa | Cheesy Peasy |
| 03.05.2023 | 13 | Zwariowana nauka | Looney Science |
| 01.05.2023 | 14 | Wielka Stopa | Big Feet |
| 03.05.2023 | 15 | Porządna szafa | Squirreled Away |
| 02.05.2023 | 16 | Plażowy pojedynek | Beach Battle |
| 01.05.2023 | 17 | Gra | Game Time |
| 02.05.2023 | 18 | Ugotowani | Soup Up |
| 30.04.2023 | 19 | Zwariowane Święta | Looneyburg Lights |
| 20 | |||
| 09.08.2023 | 21 | Kosmiczne zadanie | Blast Off |
| 09.08.2023 | 22 | K-9: Kosmo-psiak | K-9: Space Puppy |
| 10.08.2023 | 23 | Kuzynka Billy | Cousin Billy |
| 08.08.2023 | 24 | Dni sera | Cheddar Days |
| 11.08.2023 | 25 | Recykling | Taz Recycle |
| 07.08.2023 | 26 | Morska szkoła | Sea School |
| 08.08.2023 | 27 | Podwodna gwiazda | Underwater Star |
| 11.08.2023 | 28 | Imprezowa łódź | Party Boat |
| 07.08.2023 | 29 | Pocztowóz | Mail Whale |
| 10.08.2023 | 30 | Latarnia morska | Bright Light |
| 13.10.2023 | 31 | Minigolf | Mini Golf |
| 11.10.2023 | 32 | Zwariowane bobry | Goofballs |
| 12.10.2023 | 33 | Skatepark | Skate Park |
| 09.10.2023 | 34 | Kathy Gacka | Batty Kathy |
| 10.10.2023 | 35 | Miodkowa ekipa | Honey Bunny |
| 04.12.2023 | 36 | Dmuchany zamek | Castle Hassle |
| 05.12.2023 | 37 | Wybieg | Catwalk |
| 06.12.2023 | 38 | Mobilna restauracja | Dim Sum |
| 07.12.2023 | 39 | Automat z zabawkami | Crane Game |
| 08.12.2023 | 40 | Speedy | Speedy |
| SERIA DRUGA | |||
| 10.06.2024 | 41 | Wielkanocne zające | The Easter Bunnies |
| 10.06.2024 | 42 | Junior | Junior |
| 11.06.2024 | 43 | Zwariowany Księżyc | Looney Moon |
| 11.06.2024 | 44 | Glamping | Glamp Out |
| 12.06.2024 | 45 | Kosmos | Outer Space |
| 12.06.2024 | 46 | Wielka latająca pchła | The Great Flying Flea |
| 13.06.2024 | 47 | Kichawka | The Snuffles |
| 13.06.2024 | 48 | Deszczowy dzień | Rainy Day |
| 14.06.2024 | 49 | Bugs i magiczna fasola | Bugs and the Beanstalk |
| 50 | Pokaz tańca | Jazz Hooves | |
| 14.06.2024 | 51 | Zwariowane igrzyska | Looney Games |
| 52 | Wrotkowe disco | Roller Disco | |
| 53 | Dziadek Chrum | Grandpa Oink | |
| 54 | Kosmokoszykówka | Hare Ball | |
| 55 | Na błysk | Squeaky Clean | |
| 56 | Zwycięski kanarek | Prizeworthy Birdie | |
| 57 | Tort | Cake Bake | |
| 58 | Porkistyczna parada | Porky Perfect Parade | |
| 59 | ' | ' | |
| 60 | ' | ' | |
| 61 | ' | ' | |
| 62 | ' | ' | |
| 63 | ' | ' | |
| 64 | ' | ' | |
| 65 | ' | ' | |
| 66 | ' | ' | |
| 67 | ' | ' | |
| 68 | ' | ' | |
| 69 | ' | ' | |
| 10.11.2024 (YouTube) |
70 | Oczarowani | Spellbound |
| 71 | ' | ' | |
| 72 | ' | ' | |
| 73 | ' | ' | |
| 74 | ' | ' | |
| 75 | ' | ' | |
| 76 | ' | ' | |
| 77 | ' | ' | |
| 78 | ' | ' | |
| 79 | ' | ' | |
| 80 | Fabryka zabawek Świętego Mikołaja | Santa’s Toyshop | |
| ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE – CZAS ZAŁOŻYĆ KASK | |||
| 10.04.2023 | K01 | Taniec połamaniec Bugsa | Bugs Bunny Boogie |
| 11.04.2023 | K02 | Zapiąć pasy! | Buckle Up |
| 06.04.2023 | K03 | Chiński Nowy Rok | Lunar New Year |
| 12.04.2023 | K04 | Porfekcyjnie! | Porky Perfect |
| 13.04.2023 | K05 | Niesamowity kaczor | Awesome Duck |
| 14.04.2023 | K06 | Niech jego wzrost cię nie zmyli | Don’t Be Fooled By His Size |
| 09.04.2023 | K07 | Załóż kask! | Hard Hat Time |
| 01.04.2023 | K08 | MuzoPrzycisk | Boogie Button |
| 04.04.2023 | K09 | Drugie śniadanie | Lunch Break |
| 03.04.2023 | K10 | Spa Daffy'ego | Daffy’s Spa |
| 05.04.2023 | K11 | Lemoniada | Lemonade |
| 02.04.2023 | K12 | Myjnia samochodowa | Car Wash |
| 13.09.2023 | K13 | Zabawa w chowanego | Hide N’ Seek |
| 07.04.2023 | K14 | Nawiedzona kwatera | Haunted Garage |
