Monster High (teledyski): Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
OkiDoki (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 9: Linia 9:
|data premiery=5 maja [[2023]]
|data premiery=5 maja [[2023]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=15 z 15
|odcinki=23 z 23
}}
}}
'''Monster High''' – seria animowanych teledysków z udziałem postaci ze znanej serii zabawek firmy Mattel.
'''Monster High''' – seria animowanych teledysków z udziałem postaci ze znanej serii zabawek firmy Mattel.
Linia 15: Linia 15:
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO]]<br />
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO]]<br />
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Krzysztof Jaworski]]<br />
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Krzysztof Jaworski]]<br />
'''Teksty piosenek''': [[Julia Byrska]]<br /><!--
'''Teksty piosenek''':
'''Kierownictwo produkcji''': [[Oliwia Rychlik]]<br />-->
* [[Julia Byrska]] <small>(odc. 1-14, 16, 23)</small>,
* [[Elżbieta Pruśniewska]] <small>(odc. 15, 17)</small>,
* [[Barbara Waldowska]] <small>(odc. 18)</small>,
* [[Aleksandra Rusiłowicz]] <small>(odc. 19-22)</small>
'''Kierownictwo produkcji''': [[Aleksandra Rusiłowicz]]<br />
'''W wersji polskiej udział wzięli''':
'''W wersji polskiej udział wzięli''':
* [[Małgorzata Nakonieczna]] – '''Clawdeen Wolf''' <small>(odc. 1, 7-8, 11-14, 16)</small>
* [[Małgorzata Nakonieczna]] – '''Clawdeen Wolf''' <small>(odc. 1, 7-8, 11-14, 16, 20)</small>
* [[Sylwia Przetak]] – '''Draculaura''' <small>(odc. 2, 8, 10-14, 16)</small>
* [[Sylwia Przetak]] – '''Draculaura''' <small>(odc. 2, 8, 10-14, 16, 19-20, 22)</small>
* [[Weronika Bochat-Piotrowska]] – '''Frankie Stein''' <small>(odc. 4, 11-14)</small><!--
* [[Weronika Bochat-Piotrowska]] – '''Frankie Stein''' <small>(odc. 4, 11-14, 19-20)</small>
* [[Waldemar Barwiński]] – '''Cotoś''' <small>(odc. 4)</small>-->
* [[Kamil Bijoś]] – '''Cotoś''' <small>(odc. 4)</small>
* [[Aleksandra Gotowicka]] – '''Cleo de Nile''' <small>(odc. 5, 11-12, 16)</small>
* [[Aleksandra Gotowicka]] – '''Cleo de Nile''' <small>(odc. 5, 11-12, 16, 19, 22)</small>
* [[Wiktoria Białecka]] – '''Twyla''' <small>(odc. 6, 13-14)</small><!--
* [[Wiktoria Białecka]] – '''Twyla''' <small>(odc. 6, 13-14)</small>
* [[]] – '''Clawd Wolf''' <small>(odc. 7)</small>
* [[Maciej Dybowski]] – '''Clawd Wolf''' <small>(odc. 7)</small>
* [[]] – '''Heath Burns (Ross Palony)''' <small>(odc. 7)</small>-->
* [[Maja Polka]] – '''Lagoona Blue''' <small>(odc. 11, 19-20)</small>
* [[Maja Polka]] – '''Lagoona Blue''' <small>(odc. 11)</small>
* [[Paulina Grochowska-Stekla]] – '''Venus McFlytrap''' <small>(odc. 15)</small><!--
* [[Paulina Grochowska-Stekla]] – '''Venus McFlytrap''' <small>(odc. 15)</small><!--
* [[Natalia Kujawa]] – '''Abbey Bominable''' <small>(odc. 15)</small>-->
* [[Natalia Kujawa]] – '''Abbey Bominable''' <small>(odc. 15)</small>-->
Linia 32: Linia 35:


'''Wykonanie piosenek''':
'''Wykonanie piosenek''':
* '''''„Jestem Clawdeen”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]] oraz chór <small>(odc. 1)</small>
* '''''„Jestem Clawdeen”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]] oraz chór w składzie: [[Jakub Szyperski]], [[Natalia Kujawa]] <small>(odc. 1)</small>
* '''''„Na wieczny czas”''''': [[Sylwia Przetak]] oraz chór <small>(odc. 2)</small>
* '''''„Na wieczny czas”''''': [[Sylwia Przetak]] oraz chór w składzie: [[Jakub Szyperski]], [[Natalia Kujawa]] <small>(odc. 2)</small>
* '''''„Lagoona-Na”''''': [[Maja Polka]] oraz chór <small>(odc. 3)</small>
* '''''„Lagoona-Na”''''': [[Maja Polka]] oraz chór w składzie: [[Jakub Szyperski]], [[Natalia Kujawa]] <small>(odc. 3)</small>
* '''''„Poczuj ten wstrząs”''''': [[Weronika Bochat-Piotrowska]] oraz chór <small>(odc. 4)</small>
* '''''„Poczuj ten wstrząs”''''': [[Weronika Bochat-Piotrowska]] oraz chór w składzie: [[Kamil Bijoś]], [[Natalia Kujawa]]  <small>(odc. 4)</small>
* '''''„U stóp mam cały świat”''''': [[Aleksandra Gotowicka]] oraz [[Kamil Bijoś]] <small>(odc. 5)</small>
* '''''„U stóp mam cały świat”''''': [[Aleksandra Gotowicka]] oraz w składzie: [[Kamil Bijoś]], [[Natalia Kujawa]] <small>(odc. 5)</small>
* '''''„Jestem z Twych snów”''''': [[Wiktoria Białecka]] oraz chór <small>(odc. 6)</small><!--
* '''''„Jestem z Twych snów”''''': [[Wiktoria Białecka]] oraz chór: [[Paulina Grochowska-Stekla]] <small>(odc. 6)</small>
* '''''„Światy dwa”''''': Clawd Wolf oraz chór <small>(odc. 7)</small>-->
* '''''„Światy dwa”''''': [[Maciej Dybowski]], [[Małgorzata Nakonieczna]] <small>(odc. 7)</small>
* '''''„Bycie sobą jest cool”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] oraz chór <small>(odc. 8)</small>
* '''''„Bycie sobą jest cool”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] oraz chór <small>(odc. 8)</small>
* '''''„Nie patrzę wstecz”''''': [[Natalia Kujawa]] oraz chór <small>(odc. 9)</small>
* '''''„Nie patrzę wstecz”''''': [[Natalia Kujawa]] oraz chór: [[Kamil Bijoś]] <small>(odc. 9)</small>
* '''''„Potworne Halloween!”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] oraz chór <small>(odc. 10)</small>
* '''''„Potworne Halloween!”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]], [[Kamil Bijoś]] <small>(odc. 10)</small>
* '''''„Stylowy mix!”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] <small>(odc. 11)</small>
* '''''„Stylowy mix!”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] <small>(odc. 11)</small>
* '''''„Przepis na styl!”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] <small>(odc. 12)</small>
* '''''„Przepis na styl!”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] <small>(odc. 12)</small>
* '''''„Straszynocowanie”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Wiktoria Białecka]] <small>(odc. 13)</small>
* '''''„Straszynocowanie”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Wiktoria Białecka]] <small>(odc. 13)</small>
* '''''„Koniec złych snów!”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Wiktoria Białecka]] <small>(odc. 14)</small>
* '''''„Koniec złych snów!”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Wiktoria Białecka]] <small>(odc. 14)</small>
* '''''„Cud natury”''''': [[Paulina Grochowska-Stekla]] <small>(odc. 15)</small>
* '''''„Cud natury”''''': [[Paulina Grochowska-Stekla]] oraz chór w składzie: [[Aleksandra Gotowicka]], [[Natalia Kujawa]] <small>(odc. 15)</small>
* '''''„Straszysekrety – Potworne zagadki”''''': [[Aleksandra Gotowicka]], [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]]<!--, [[Natalia Kujawa]]--> <small>(odc. 16)</small>
* '''''„Straszysekrety – Potworne zagadki”''''': [[Aleksandra Gotowicka]], [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]] <small>(odc. 16)</small>
* '''''„Szczęście łapię w garść”''''': [[Weronika Stawska]] oraz chór w składzie: [[Natalia Kujawa]], [[Monika Malec (kierowniczka muzyczna)|Monika Malec]] <small>(odc. 17)</small>
* '''''„Raz mnie widzisz, a raz nie”''''': [[Magdalena Tul]] oraz chór w składzie: [[Natalia Kujawa]], [[Paulina Grochowska-Stekla]] <small>(odc. 18)</small>
* '''''„Monster Fest”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] <small>(odc. 19)</small>
* '''''„Upiorny bal”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]], [[Maja Polka]], [[Aleksandra Gotowicka]] oraz chór w składzie: [[Natalia Kujawa]], [[Monika Malec (kierowniczka muzyczna)|Monika Malec]] <small>(odc. 20)</small>
* '''''„Upiorny styl”''''': [[Małgorzata Nakonieczna]], [[Sylwia Przetak]], [[Weronika Bochat-Piotrowska]] <small>(odc. 21)</small>
* '''''„Jin-Jin Jinafire”''''': [[Magdalena Tul]] oraz chór w składzie: [[Natalia Kujawa]], [[Monika Malec (kierowniczka muzyczna)|Monika Malec]] <small>(odc. 22)</small>
* '''''„Styl de Nile”''''': [[Aleksandra Gotowicka]], [[Justyna Bojczuk]] <small>(odc. 23)</small>


== Spis teledysków ==
== Spis teledysków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="11%"|Premiera
!width="11%"|Premiera
Linia 58: Linia 68:
!width="9%"|Online
!width="9%"|Online
|-
|-
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.05.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|05.05.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Jestem Clawdeen''
| ''Jestem Clawdeen''
| ''I Am Clawdeen''
| ''I Am Clawdeen''
|[https://www.youtube.com/watch?v=wF97IP24osg YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=wF97IP24osg YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.05.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|12.05.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Na wieczny czas''
| ''Na wieczny czas''
| ''Here for Life''
| ''Here for Life''
|[https://www.youtube.com/watch?v=h_cpUHhuYbA YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=h_cpUHhuYbA YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Lagoona-Na''
| ''Lagoona-Na''
| ''Lagoona-Na''
| ''Lagoona-Na''
|[https://www.youtube.com/watch?v=qwCAFBiloOw YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=qwCAFBiloOw YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.05.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Poczuj ten wstrząs''
| ''Poczuj ten wstrząs''
| ''Sparked to Life''
| ''Sparked to Life''
|[https://www.youtube.com/watch?v=MclP-kAnQIc YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=MclP-kAnQIc YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.06.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''U stóp mam cały świat''
| ''U stóp mam cały świat''
| ''Royally Rule This World''
| ''Royally Rule This World''
|[https://www.youtube.com/watch?v=9B7WWKEUvLA YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=9B7WWKEUvLA YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.06.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|09.06.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Jestem z Twych snów''
| ''Jestem z Twych snów''
| ''Out of the Shadows''
| ''Out of the Shadows''
|[https://www.youtube.com/watch?v=QGQ5ZHkRW2U YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=QGQ5ZHkRW2U YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.09.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|01.09.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Światy dwa''
| ''Światy dwa''
| ''Best of Both Worlds''
| ''Best of Both Worlds''
|[https://www.youtube.com/watch?v=cxMwWBGsXNs YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=cxMwWBGsXNs YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.09.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|08.09.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Bycie sobą jest cool''
| ''Bycie sobą jest cool''
| ''Cool to Be Cool''
| ''Cool to Be Cool''
|[https://www.youtube.com/watch?v=m3a5PBsIgWU YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=m3a5PBsIgWU YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.09.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|15.09.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Nie patrzę wstecz''
| ''Nie patrzę wstecz''
| ''Feel the Energy''
| ''Feel the Energy''
|[https://www.youtube.com/watch?v=roSZHnUbCu0 YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=roSZHnUbCu0 YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.09.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|26.09.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Potworne Halloween!''
| ''Potworne Halloween!''
| ''Howl-O-Ween Scream!''
| ''Howl-O-Ween Scream!''
|[https://www.youtube.com/watch?v=FabcZNFbIhU YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=FabcZNFbIhU YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.10.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|20.10.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Stylowy mix!''
| ''Stylowy mix!''
| ''Mix and Match!''
| ''Mix and Match!''
|[https://www.youtube.com/watch?v=m8gQ0-0h7Ac YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=m8gQ0-0h7Ac YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|03.11.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Przepis na styl!''
| ''Przepis na styl!''
| ''Perfect Recipe!''
| ''Perfect Recipe!''
|[https://www.youtube.com/watch?v=Rzn9P8IKAHM YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=Rzn9P8IKAHM YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.01.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|12.01.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Straszynocowanie''
| ''Straszynocowanie''
| ''Creepover Party''
| ''Creepover Party''
|[https://www.youtube.com/watch?v=JoZQiAvdoM8 YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=JoZQiAvdoM8 YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.01.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|19.01.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''Koniec złych snów!''
| ''Koniec złych snów!''
| ''Nightmare Scare!''
| ''Nightmare Scare!''
|[https://www.youtube.com/watch?v=FDtVRb-kz98 YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=FDtVRb-kz98 YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.05.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|10.05.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''Cud natury''
| ''Cud natury''
| ''I’m Di-vine''
| ''I’m Di-vine''
|[https://www.youtube.com/watch?v=Aa-LlRx5OJw YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=Aa-LlRx5OJw YT]
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|19.07.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Straszysekrety – Potworne zagadki''
| ''Straszysekrety – Potworne zagadki''
| ''Masterpiece''
| ''Masterpiece''
|[https://www.youtube.com/watch?v=NujcQNOKmjw YT]
|[https://www.youtube.com/watch?v=NujcQNOKmjw YT]
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Szczęście łapię w garść''
| ''Make Your Own Luck''
|[https://www.youtube.com/watch?v=znoiE36iPVI YT]
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|13.09.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Raz mnie widzisz, a raz nie''
| ''Now You See Me, Now You Don’t''
|[https://www.youtube.com/watch?v=gJJX1_NhvVI YT]
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|20.09.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Monster Fest''
| ''Welcome to Monster Fest''
|[https://www.youtube.com/watch?v=hNdk9mtKGx8 YT]
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''Upiorny bal''
| ''We Haunt These Halls''
|[https://www.youtube.com/watch?v=oYXOuNQj4Xc YT]
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|08.11.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Upiorny styl''
| ''Ghoulishly Glamorous''
|[https://www.youtube.com/watch?v=cdWdIgXaO54 YT]
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''Jin-Jin Jinafire''
| ''Jin-Jin Jinafire''
|[https://www.youtube.com/watch?v=LSRWr1CdCek YT]
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|14.10.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''Styl de Nile''
| ''De Nile Style''
|[https://www.youtube.com/watch?v=r_QEs7YF4Dk YT]
|-
|-
|}
|}
{{Monster High}}
{{Monster High}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 09:23, 14 paź 2025

Tytuł Monster High
Gatunek animacja
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa YouTube – Monster High Po Polsku, Monster High
Lata produkcji 2022
Data premiery dubbingu 5 maja 2023
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 23 z 23

Monster High – seria animowanych teledysków z udziałem postaci ze znanej serii zabawek firmy Mattel.

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO
Kierownictwo muzyczne: Krzysztof Jaworski
Teksty piosenek:

Kierownictwo produkcji: Aleksandra Rusiłowicz
W wersji polskiej udział wzięli:

i inni

Wykonanie piosenek:

Spis teledysków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski Online
SERIA PIERWSZA
05.05.2023 01 Jestem Clawdeen I Am Clawdeen YT
12.05.2023 02 Na wieczny czas Here for Life YT
19.05.2023 03 Lagoona-Na Lagoona-Na YT
26.05.2023 04 Poczuj ten wstrząs Sparked to Life YT
02.06.2023 05 U stóp mam cały świat Royally Rule This World YT
09.06.2023 06 Jestem z Twych snów Out of the Shadows YT
01.09.2023 07 Światy dwa Best of Both Worlds YT
08.09.2023 08 Bycie sobą jest cool Cool to Be Cool YT
15.09.2023 09 Nie patrzę wstecz Feel the Energy YT
26.09.2023 10 Potworne Halloween! Howl-O-Ween Scream! YT
20.10.2023 11 Stylowy mix! Mix and Match! YT
03.11.2023 12 Przepis na styl! Perfect Recipe! YT
12.01.2024 13 Straszynocowanie Creepover Party YT
19.01.2024 14 Koniec złych snów! Nightmare Scare! YT
10.05.2024 15 Cud natury I’m Di-vine YT
19.07.2024 16 Straszysekrety – Potworne zagadki Masterpiece YT
06.09.2024 17 Szczęście łapię w garść Make Your Own Luck YT
13.09.2024 18 Raz mnie widzisz, a raz nie Now You See Me, Now You Don’t YT
20.09.2024 19 Monster Fest Welcome to Monster Fest YT
25.10.2024 20 Upiorny bal We Haunt These Halls YT
08.11.2024 21 Upiorny styl Ghoulishly Glamorous YT
18.01.2025 22 Jin-Jin Jinafire Jin-Jin Jinafire YT
14.10.2025 23 Styl de Nile De Nile Style YT
Monster High
Generacja 1
Serial Monster High (2010)
Filmy Nowy upiór w szkoleRóżnice kulturowe kłów i futerUpiorna siła miłościUcieczka ze skalnej czaszkiUpiorki rządząWampigorączka piątkowej nocyUpioryż – Miasto strachu13 życzeńStrach, kamera, akcja!Upiorne połączenieSzkoła duchówBoo York, Boo YorkPodwodna straszyprzygoda
Teledysk Skelita świętuje Día de los Muertos
Generacja 2
Serial Przygody Drużyny Upiorków
Filmy Witamy w Monster HighZelektryzowani
Generacja 3
Seriale Monster High (2022)Strasznie słodkie urodziny Draculaury
Filmy Monster High: FilmMonster High 2: Film
Gra Monster High Skulltimate Secrets
Teledyski Monster High