TeenNick: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 83: | Linia 83: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 26.09.2021 | | 26.09.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|016 | |||
| ''[[Astronauci]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 10.01.2022 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|017 | |||
| ''[[Young Dylan]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 22.01.2022 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 133: | Linia 143: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Stacje telewizyjne]] | [[Kategoria:Stacje telewizyjne]] | ||
Wersja z 21:06, 9 mar 2022
TeenNick – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września 2021 roku.
Seriale aktorskie
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Big Time Rush | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
| 002 | Victoria znaczy zwycięstwo | MASTER FILM | 01.09.2021 |
| 003 | Grzmotomocni | MASTER FILM | 01.09.2021 |
| 004 | Szkoła rocka | MASTER FILM | 01.09.2021 |
| 005 | Sam i Cat | MASTER FILM | 01.09.2021 |
| 006 | Goldie i starszaki | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
| 007 | iCarly | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
| 008 | Dodaj magii | STUDIO SONICA | 01.09.2021 |
| 009 | True Jackson | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
| 010 | Nawiedzeni | START INTERNATIONAL POLSKA | 04.09.2021 |
| 011 | Zagadki rodziny Hunterów | START INTERNATIONAL POLSKA | 04.09.2021 |
| 012 | Biuro ochrony magii | MASTER FILM | 04.09.2021 |
| 013 | Niebezpieczny Henryk | START INTERNATIONAL POLSKA | 04.09.2021 |
| 014 | Dzieciaki do wynajęcia | START INTERNATIONAL POLSKA | 04.09.2021 |
| 015 | Czy boisz się ciemności? | MASTER FILM | 26.09.2021 |
| 016 | Astronauci | MASTER FILM | 10.01.2022 |
| 017 | Young Dylan | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.01.2022 |
Filmy aktorskie
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Nicky Spoko | 04.09.2021 | |
| 002 | Myślotok | MASTER FILM | 05.09.2021 |
| 003 | Szwindel | MASTER FILM | 12.09.2021 |
| 004 | Mów mi wampir | START INTERNATIONAL POLSKA | 19.09.2021 |
| 005 | Rufus 2: Kocia katastrofa | MASTER FILM | 26.09.2021 |
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
