Star Wars: Siły przeznaczenia: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
ThePinkFin (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Star Wars: Siły przeznaczenia''' (ang. ''Star Wars: Forces of Destiny'', 2017) – amerykański serial animowany. | {{Serial2 | ||
|tytuł= Star Wars: Siły przeznaczenia | |||
|tytuł oryginalny= Star Wars: Forces of Destiny | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animowany | |||
|kraj= Stany Zjednoczone | |||
|język= angielski | |||
|stacja= [[Disney Channel]], [[Disney XD]] | |||
|lata produkcji= 2017-2018 | |||
|data premiery= 24 lipca [[2017]] | |||
|sezony= 1 z 2 | |||
|odcinki= 16 z 32 | |||
}} | |||
'''Star Wars: Siły przeznaczenia''' (ang. ''Star Wars: Forces of Destiny'', 2017-2018) – amerykański serial animowany. | |||
Premiera serialu w Polsce odbyła się 24 lipca [[2017]] roku na kanale [[Disney Channel]]. | Premiera serialu w Polsce odbyła się 24 lipca [[2017]] roku na kanale [[Disney Channel]]. | ||
| Linia 12: | Linia 25: | ||
* [[Lidia Sadowa]] – '''Maz Kanata''' | * [[Lidia Sadowa]] – '''Maz Kanata''' | ||
* [[Weronika Humaj]] – '''Rey''' <small>(odc. 1, 2)</small> | * [[Weronika Humaj]] – '''Rey''' <small>(odc. 1, 2)</small> | ||
* [[Monika Pikuła]] – '''Księżniczka Leia''' <small>(odc. 3, | * [[Monika Pikuła]] – '''Księżniczka Leia''' <small>(odc. 3, 6, 9)</small> | ||
* [[Jacek Król]] – '''Szturmowiec''' <small>(odc. 3, | * [[Jacek Król]] – '''Szturmowiec''' <small>(odc. 3, 8)</small> | ||
* [[Mikołaj Klimek]] – '''Szturmowiec''' <small>(odc. 3)</small> | * [[Mikołaj Klimek]] – '''Szturmowiec''' <small>(odc. 3)</small> | ||
* [[Tomasz Bednarek]] – '''Anakin Skywalker''' <small>(odc. 4)</small> | * [[Tomasz Bednarek]] – '''Anakin Skywalker''' <small>(odc. 4)</small> | ||
* [[Agnieszka Kudelska]] – '''Ahsoka Tano''' <small>(odc. 4, | * [[Agnieszka Kudelska]] – '''Ahsoka Tano''' <small>(odc. 4, 7)</small> | ||
* [[Mariusz Czajka]] – '''Mistrz Yoda''' <small>(odc. 4)</small> | * [[Mariusz Czajka]] – '''Mistrz Yoda''' <small>(odc. 4)</small> | ||
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Matka z dzieckiem''' <small>(odc. 4)</small> | * [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Matka z dzieckiem''' <small>(odc. 4)</small> | ||
* [[Piotr Bajor]] – '''C-3PO''' <small>(odc. | * [[Piotr Bajor]] – '''C-3PO''' <small>(odc. 6)</small> | ||
* [[Aleksandra Rojewska]] – '''Padmé Amidala''' <small>(odc. | * [[Aleksandra Rojewska]] – '''Padmé Amidala''' <small>(odc. 7)</small> | ||
* [[Olga Sarzyńska]] – '''Jyn Erso''' <small>(odc. | * [[Olga Sarzyńska]] – '''Jyn Erso''' <small>(odc. 8)</small> | ||
* [[Ewa Prus]] – '''Sabine Wren''' <small>(odc. | * [[Ewa Prus]] – '''Sabine Wren''' <small>(odc. 9, 16)</small> | ||
* [[Monika Węgiel-Jarocińska|Monika Węgiel]] – '''Hera Syndulla''' <small>(odc. 16)</small> | |||
* [[Olga Omeljaniec]] – '''Ketsu Onyo''' <small>(odc. 16)</small> | |||
* [[Adam Bauman]] | * [[Adam Bauman]] | ||
* [[Anna Gajewska]] | * [[Anna Gajewska]] | ||
| Linia 31: | Linia 46: | ||
'''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | '''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
'''Lektor tytułu''': [[Andrzej Chudy]] | '''Lektor tytułu''': | ||
* [[Andrzej Chudy]] <small>(odc. 1-4, 6-9)</small>, | |||
* [[Mateusz Weber]] <small>(odc. 16)</small> | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 72: | Linia 89: | ||
| ''Ścieżka Padawana'' | | ''Ścieżka Padawana'' | ||
| ''The Padawan Path'' | | ''The Padawan Path'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| '''' | |||
| ''Newest Recruit'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.07.2017 | | bgcolor="#DFEFFF"| 28.07.2017 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|06 | ||
| ''Bestie z bazy Echo'' | | ''Bestie z bazy Echo'' | ||
| ''Beasts of Echo Base'' | | ''Beasts of Echo Base'' | ||
| Linia 83: | Linia 107: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.07.2017 | | bgcolor="#DFEFFF"| 31.07.2017 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| ''Szpieg w szeregach'' | | ''Szpieg w szeregach'' | ||
| ''The Imposter Inside'' | | ''The Imposter Inside'' | ||
| Linia 90: | Linia 114: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.08.2017 | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.08.2017 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''Nieznajoma'' | | ''Nieznajoma'' | ||
| ''The Stranger'' | | ''The Stranger'' | ||
| Linia 97: | Linia 121: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.08.2017 | | bgcolor="#DFEFFF"| 02.08.2017 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''Kłopotliwa nagroda'' | | ''Kłopotliwa nagroda'' | ||
| ''Bounty of Trouble'' | | ''Bounty of Trouble'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| '''' | |||
| ''Tracker Trouble'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| '''' | |||
| ''Teach You, I Will'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '''' | |||
| ''The Starfighter Stunt'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '''' | |||
| ''Accidental Allies'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '''' | |||
| ''An Imperial Feast'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '''' | |||
| ''The Happabore Hazard'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| ''Kurs kolizyjny'' | |||
| ''Crash Course'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| ''Hasty Departure'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '''' | |||
| ''Unexpected Company'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| ''Shuttle Shock'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| ''Jyn’s Trade'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| ''Run Rey Run'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Bounty Hunted'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| ''The Path Ahead'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Porg Problems'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| ''Chopper and Friends'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| ''Monster Misunderstanding'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Art History'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Porgs!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''Perilous Pursuit'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Traps and Tribulations'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| ''A Disarming Lesson'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| ''Triplecross'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 106: | Linia 295: | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [https://www.youtube.com/playlist?list=PLfsqN9_zTmR089XPJOTPdGgwWbeQnsNvS Odcinki online] | * [https://www.youtube.com/playlist?list=PLfsqN9_zTmR089XPJOTPdGgwWbeQnsNvS Odcinki online] | ||
{{Gwiezdne wojny}} | {{Gwiezdne wojny}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 09:56, 12 sty 2019
| Tytuł | Star Wars: Siły przeznaczenia |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Star Wars: Forces of Destiny |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Channel, Disney XD |
| Lata produkcji | 2017-2018 |
| Data premiery dubbingu | 24 lipca 2017 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 16 z 32 |
Star Wars: Siły przeznaczenia (ang. Star Wars: Forces of Destiny, 2017-2018) – amerykański serial animowany.
Premiera serialu w Polsce odbyła się 24 lipca 2017 roku na kanale Disney Channel.
Fabuła
Nieznane dotąd przygody bohaterów Gwiezdnych Wojen, m.in. Jyn Erso, Rey, Sabine Wren oraz Ahsoki Tano.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1643946
Wersja polska
Udział wzięli:
- Lidia Sadowa – Maz Kanata
- Weronika Humaj – Rey (odc. 1, 2)
- Monika Pikuła – Księżniczka Leia (odc. 3, 6, 9)
- Jacek Król – Szturmowiec (odc. 3, 8)
- Mikołaj Klimek – Szturmowiec (odc. 3)
- Tomasz Bednarek – Anakin Skywalker (odc. 4)
- Agnieszka Kudelska – Ahsoka Tano (odc. 4, 7)
- Mariusz Czajka – Mistrz Yoda (odc. 4)
- Agnieszka Kunikowska – Matka z dzieckiem (odc. 4)
- Piotr Bajor – C-3PO (odc. 6)
- Aleksandra Rojewska – Padmé Amidala (odc. 7)
- Olga Sarzyńska – Jyn Erso (odc. 8)
- Ewa Prus – Sabine Wren (odc. 9, 16)
- Monika Węgiel – Hera Syndulla (odc. 16)
- Olga Omeljaniec – Ketsu Onyo (odc. 16)
- Adam Bauman
- Anna Gajewska
i inni
Reżyseria: Łukasz Lewandowski
Tekst polski: Jakub Kowalczyk
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Lektor tytułu:
- Andrzej Chudy (odc. 1-4, 6-9),
- Mateusz Weber (odc. 16)
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 24.07.2017 | 01 | Piaski Jakku | Sands of Jakku |
| 25.07.2017 | 02 | BB-8 i bandyci | BB-8 Bandits |
| 26.07.2017 | 03 | Ucieczka Ewoków | Ewok Escape |
| 27.07.2017 | 04 | Ścieżka Padawana | The Padawan Path |
| 20.11.2017 | 05 | ' | Newest Recruit |
| 28.07.2017 | 06 | Bestie z bazy Echo | Beasts of Echo Base |
| 31.07.2017 | 07 | Szpieg w szeregach | The Imposter Inside |
| 01.08.2017 | 08 | Nieznajoma | The Stranger |
| 02.08.2017 | 09 | Kłopotliwa nagroda | Bounty of Trouble |
| 21.11.2017 | 10 | ' | Tracker Trouble |
| 22.11.2017 | 11 | ' | Teach You, I Will |
| 23.11.2017 | 12 | ' | The Starfighter Stunt |
| 24.11.2017 | 13 | ' | Accidental Allies |
| 27.11.2017 | 14 | ' | An Imperial Feast |
| 28.11.2017 | 15 | ' | The Happabore Hazard |
| 29.11.2017 | 16 | Kurs kolizyjny | Crash Course |
| SERIA DRUGA | |||
| 17 | ' | Hasty Departure | |
| 18 | ' | Unexpected Company | |
| 19 | ' | Shuttle Shock | |
| 20 | ' | Jyn’s Trade | |
| 21 | ' | Run Rey Run | |
| 22 | ' | Bounty Hunted | |
| 23 | ' | The Path Ahead | |
| 24 | ' | Porg Problems | |
| 25 | ' | Chopper and Friends | |
| 26 | ' | Monster Misunderstanding | |
| 27 | ' | Art History | |
| 28 | ' | Porgs! | |
| 29 | ' | Perilous Pursuit | |
| 30 | ' | Traps and Tribulations | |
| 31 | ' | A Disarming Lesson | |
| 32 | ' | Triplecross | |
