Królik Bugs: nowe konstrukcje: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=1 kwietnia [[2023]] <small>(odcinki krótkometrażowe)</small><br />24 kwietnia [[2023]] <small>(serial)</small> | |data premiery=1 kwietnia [[2023]] <small>(odcinki krótkometrażowe)</small><br />24 kwietnia [[2023]] <small>(serial)</small> | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=22 z 30 <small>(serial)</small><br />13 z 14 <small>(odcinki krótkometrażowe)</small> | ||
}} | }} | ||
'''Królik Bugs: nowe konstrukcje''' (ang. ''Bugs Bunny Builders'', 2022) – amerykański serial animowany. | '''Królik Bugs: nowe konstrukcje''' (ang. ''Bugs Bunny Builders'', 2022) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 181: | Linia 181: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
| '''' | | ''Kosmiczne zadanie'' | ||
| '' | | ''Blast Off'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | | style="background-color: #CCE2FF;"|22 | ||
| '''' | | ''K-9: Kosmo-psiak'' | ||
| '' | | ''K-9: Space Puppy'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | | style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
| '''' | | ''Kuzynka Billy'' | ||
| '' | | ''Cousin Billy'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| '''' | | ''Dni sera'' | ||
| '' | | ''Cheddar Days'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| '''' | | ''Recykling'' | ||
| ''Taz Recycle'' | | ''Taz Recycle'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.08.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| ''Morska szkoła'' | |||
| ''Sea School'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Podwodna gwiazda'' | |||
| ''Underwater Star'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''Imprezowa łódź'' | |||
| ''Party Boat'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.08.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Pocztowóz'' | |||
| ''Mail Whale'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''Latarnia morska'' | |||
| ''Bright Light'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE – CZAS ZAŁOŻYĆ KASK''' | | colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE – CZAS ZAŁOŻYĆ KASK''' | ||
Wersja z 17:58, 7 sie 2023
| Tytuł | Królik Bugs: nowe konstrukcje |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Bugs Bunny Builders |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Cartoonito |
| Platforma streamingowa | YouTube – Cartoonito Polska, HBO Max |
| Lata produkcji | 2022 |
| Data premiery dubbingu | 1 kwietnia 2023 (odcinki krótkometrażowe) 24 kwietnia 2023 (serial) |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 22 z 30 (serial) 13 z 14 (odcinki krótkometrażowe) |
Królik Bugs: nowe konstrukcje (ang. Bugs Bunny Builders, 2022) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Cartoonito od 24 kwietnia 2023 roku. Od 1 kwietnia 2023 roku na kanale Cartoonito emitowane są odcinki krótkometrażowe.
Fabuła
W serialu Królik Bugs: nowe konstrukcje każdy dzień przynosi nowe wyzwanie, a przy okazji mnóstwo zabawy! Bugs, Lola, Daffy, Porky i Tweety w swoich niesamowitych pojazdach uczą się budowlanki, tworząc przeróżne zwariowane konstrukcje. Żadna robota nie jest im straszna i nigdy się nie poddają!
Opis nadawcy
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Dialogi: Anita Ucińska
Koordynacja produkcji: Walentyna An-Grodzka, Karolina Remiasz
Wystąpili:
- Łukasz Lewandowski – Królik Bugs
- Janusz Zadura – Kaczor Daffy
- Ryszard Olesiński – Świnka Porky
- Magdalena Herman-Urbańska – Króliczka Lola
- Lucyna Malec – Tweety
- Bartosz Martyna –
- Kot Sylwester,
- Gossamer
- Przemysław Glapiński – Kurak Leghorn
- Małgorzata Gradkowska – Pouncy
- Bożena Furczyk –
- Ruthie,
- Brenda Sępnik
- Joanna Pach-Żbikowska – Gertie
- Dariusz Odija – George P. Dłubek
- Sebastian Perdek – Cecyliusz
- Anna Wodzyńska – Petunia
- Hubert Paszkiewicz – Kojot Wiluś
- Cezary Kwieciński – Hector
- Maciej Dybowski – Wiewiór Tips
- Katarzyna Faszczewska
- Antoni Jędrak
- Elżbieta Futera-Jędrzejewska
- Julia Kołakowska-Bytner
- Marcin Mroziński
- Michał Podsiadło
- Kamil Pruban
- Szymon Roszak
- Jakub Rutkowski
- Dominika Sell-Kukułka
- Kamil Studnicki
- Krzysztof Szczepaniak
- Antonina Żbikowska
i inni
Wykonanie piosenek:
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 26.04.2023 | 01 | Wodna zjeżdżalnia | Splash Zone |
| 25.04.2023 | 02 | Urodzinowy deser | Ice Creamed |
| 25.04.2023 | 03 | Tor wyścigowy | Race Track Race |
| 24.04.2023 | 04 | Straszny dinek | Dino Fright |
| 27.04.2023 | 05 | Lodowy dom | Snow Cap |
| 28.04.2023 | 06 | Karuzela | Tweety-Go-Round |
| 29.04.2023 | 07 | Niezniszczalny dom | Smash House |
| 29.04.2023 | 08 | Ekipa ma wolne | Play Day |
| 26.04.2023 | 09 | Tunel | Rock On |
| 27.04.2023 | 10 | Gniazdo | Buzz In |
| 28.04.2023 | 11 | Biblioteka | Stories |
| 24.04.2023 | 12 | Serowa przeprawa | Cheesy Peasy |
| 03.05.2023 | 13 | Zwariowana nauka | Looney Science |
| 01.05.2023 | 14 | Wielka Stopa | Big Feet |
| 03.05.2023 | 15 | Porządna szafa | Squirreled Away |
| 02.05.2023 | 16 | Plażowy pojedynek | Beach Battle |
| 01.05.2023 | 17 | Gra | Game Time |
| 02.05.2023 | 18 | Ugotowani | Soup Up |
| 30.04.2023 | 19 | Zwariowane Święta | Looneyburg Lights |
| 20 | |||
| 21 | Kosmiczne zadanie | Blast Off | |
| 22 | K-9: Kosmo-psiak | K-9: Space Puppy | |
| 23 | Kuzynka Billy | Cousin Billy | |
| 24 | Dni sera | Cheddar Days | |
| 25 | Recykling | Taz Recycle | |
| 07.08.2023 | 26 | Morska szkoła | Sea School |
| 27 | Podwodna gwiazda | Underwater Star | |
| 28 | Imprezowa łódź | Party Boat | |
| 07.08.2023 | 29 | Pocztowóz | Mail Whale |
| 30 | Latarnia morska | Bright Light | |
| ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE – CZAS ZAŁOŻYĆ KASK | |||
| 10.04.2023 | K01 | Taniec połamaniec Bugsa | Bugs Bunny Boogie |
| 11.04.2023 | K02 | Zapiąć pasy! | Buckle Up |
| 06.04.2023 | K03 | Chiński Nowy Rok | Lunar New Year |
| 12.04.2023 | K04 | Porfekcyjnie! | Porky Perfect |
| 13.04.2023 | K05 | Niesamowity kaczor | Awesome Duck |
| 14.04.2023 | K06 | Niech jego wzrost cię nie zmyli | Don’t Be Fooled By His Size |
| 09.04.2023 | K07 | Załóż kask! | Hard Hat Time |
| 01.04.2023 | K08 | MuzoPrzycisk | Boogie Button |
| 04.04.2023 | K09 | Drugie śniadanie | Lunch Break |
| 03.04.2023 | K10 | Spa Daffy'ego | Daffy’s Spa |
| 05.04.2023 | K11 | Lemoniada | Lemonade |
| 02.04.2023 | K12 | Myjnia samochodowa | Car Wash |
| K13 | Zabawa w chowanego | Hide N’ Seek | |
| 07.04.2023 | K14 | Nawiedzona kwatera | Haunted Garage |
