Studio Nagrań Dora: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 134: | Linia 134: | ||
| ''[[Magiczna podróż Emily]]'' | | ''[[Magiczna podróż Emily]]'' | ||
| 06.10.2023 | | 06.10.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|030 | |||
| ''[[Mój brat robot]]'' | |||
| 12.01.2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|031 | |||
| ''[[Dancing Queen]]'' | |||
| 07.06.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy animowane === | === Filmy animowane === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;" | ||
Wersja z 14:38, 15 wrz 2023

Studio Nagrań Dora – istniejące od 2007 roku studio dźwiękowe mieszczące się w Dawidach pod Warszawą na ulicy Warszawskiej 35. Właścicielem studia jest Adam Bień.
Zajmuje się nagraniami i pracami przy polskich wersjach: filmów, książek audio, gier komputerowych, filmów reklamowych oraz instruktażowych; tworzeniu spotów reklamowych; nagraniach typu IVR. Ponadto: przegrywanie danych z nośników różnego typu, tłumaczenia ze słuchu jak i list dialogowych, rozstawianie napisów, authoring.
Klienci
Dubbing
Filmy fabularne
Filmy animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Holidaze: Święta, których prawie nie było | – |
| 002 | Małe roboty | 2008 |
| 003 | Tajemnice Wyspy Wielkanocnej | 2009 |
| 004 | Wyprawa po magiczne serce | 2009 |
| 005 | Waleczna panda | 16.07.2009 |
| 006 | Hulk na obcej planecie | 17.08.2011 |
| 007 | Mściciele przyszłości | 17.08.2011 |
| 008 | Hulk – Podwójne starcie | 28.09.2011 |
| 009 | Thor − Opowieści Asgardu | 28.09.2011 |
| 010 | Poczta Świętego Mikołaja | 16.11.2018 |
| 011 | Magiczny dywan | 01.05.2019 |
| 012 | Wielka podróż Cyrkielki | 06.07.2019 |
| 013 | Wielki zły lis i inne opowieści | 2020 |
| 014 | Miś Bamse i super miód | 17.01.2020 |
| 015 | Miś Bamse na wulkanie | 16.09.2022 |
| 016 | Titina | 12.03.2023 |
| 017 | Uratuj drzewo | 11.04.2023 |
| 018 | Wróżka Różka | 26.05.2023 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Troskliwe misie: Przygody w Troszcz Się Bardzo | 2009 |
| 002 | Gotfryd | 14.03.2009 |
| 003 | Mikołajek | 04.10.2010 |
Programy
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Jak zostać czarodziejem? | 16.11.2009 |
