Audioteka: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 626: | Linia 626: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|124 | | bgcolor="#CCE2FF"|124 | ||
| ''[[I Wanna Fall]]'' | |''[[I Wanna Fall. Bright Side]]'' | ||
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]] | | [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]] | ||
| 18.12.2024 | | 18.12.2024 | ||
| Linia 704: | Linia 704: | ||
| [[SoundStream Studio|SOUNDSTREAM STUDIO]] | | [[SoundStream Studio|SOUNDSTREAM STUDIO]] | ||
| 10.09.2025 | | 10.09.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|140 | |||
| ''[[I Wanna Fall. Dark Side]]'' | |||
| [[Markowe Studio|MARKOWE STUDIO]] | |||
| 26.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 11:28, 14 paź 2025

Audioteka – mobilny serwis z audiobookami realizujący także słuchowiska, w ramach serii Superprodukcje.
