Bomba Film: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 88: | Linia 88: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|016 | | bgcolor="#CCE2FF"|016 | ||
| ''[[Dzieci z ulicy Srebrnej]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 22.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Nowe opowieści Franka]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 05.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Skejterki]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 26.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Chłopiec w różowych spodniach]]'' | | ''[[Chłopiec w różowych spodniach]]'' | ||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | | [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | ||
| 13.11.2025 | | 13.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Opowieść Świąteczna]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 24.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Dancing Queen w Hollywood]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 25.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Żyj za mnie]]'' | |||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 20.02.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 126: | Linia 156: | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 19.04.2024 | | 19.04.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|006 | |||
| ''[[Powrót Świętego Mikołaja]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 05.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 13:17, 26 lis 2025

Bomba Film Sp. z o.o. – działający od 2015 roku dystrybutor filmów kinowych.
Spółka zleca dubbing Studiu Nagrań Dora oraz Studiu PDK.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa/VOD |
|---|---|---|---|
| 001 | Wielka podróż Cyrkielki | STUDIO NAGRAŃ DORA | 06.07.2019 |
| 002 | Wielki zły lis i inne opowieści[1] | STUDIO NAGRAŃ DORA | 2020 |
| 003 | Magiczne muzeum | STUDIO PDK / STUDIO SKIT | 24.10.2020 |
| 004 | Miś Bamse na wulkanie | STUDIO NAGRAŃ DORA | 16.09.2022 |
| 005 | Podróż do Krainy Jutra | STUDIO NAGRAŃ DORA | 19.04.2024 |
| 006 | Powrót Świętego Mikołaja | STUDIO PUBLISHING | 05.12.2025 |
- ↑ film pierwotnie dystrybuowany w kinach w wersji lektorskiej, wersja z dubbingiem dostępna na CDA Premium
