LittleBigPlanet 3

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3.jpg
Gatunek platformowa
Producent Sumo Digital
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2014
Premiera dubbingu 26 listopada 2014
Platformy z dubbingiem PS4

LittleBigPlanet 3 – gra zręcznościowa autorstwa Sumo Digital przeznaczona na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4. Premiera: 26 listopada 2014; dystrybucja: Sony Computer Entertainment Polska.

Opis

LittleBigPlanet 3 to kolejna część wyjątkowo popularnej i lubianej platformowej serii stworzonej przez studio Media Molecule, pozwalającej graczom na tworzenie własnych poziomów oraz minigier. Od czasu swoich narodzin w 2008 roku, cykl LittleBigPlanet doczekał się kilku głównych odsłon oraz tytułów pobocznych, które pojawiły się na konsolach PlayStation 3, PSP oraz PS Vita. Za stworzenie LittleBigPlanet 3 odpowiada brytyjski zespół deweloperski Sumo Digital, który powstał w 2003 roku. Twórcy mają na swoim koncie wiele gier konsolowych, w tym kilka portów znanych wysokobudżetowych produkcji, ale poza współodpowiedzialnością za jedno z DLC dla LittleBigPlanet 2 nie mieli wcześniej styczności z tą marką lub jakimikolwiek platformówkami.

Podobnie jak poprzednie części cyklu, LittleBigPlanet 3 posiada własną fabularną kampanię singleplayer, zabierającą nas w podróż do zupełnie nowego świata. Gracze przenoszą się na planetę Bunkum. Głównymi bohaterami historii są Sackboy oraz jego wierni przyjaciele, którzy przez pomyłkę uwalniają trzech potężnych Tytanów, zagrażających spokojnej krainie. Wkrótce okazuje się jednak, że prawdziwym antagonistą historii jest Newton, będący początkującym kreatorem chcącym zniszczyć świat wyobraźni.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24106

Wersja polska

Wersja polska: STUDIO PRL
Nagranie dialogów: Kamil Sołdacki, Aleksander Cherczyński
Udział wzięli:

i inni

LittleBigPlanet
Główna seria LittleBigPlanetLittleBigPlanet 2LittleBigPlanet 3
Spin-offy LittleBigPlanet (PS Vita)LittleBigPlanet Karting