Tom i Jerry: Misja na Marsa

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Tom i Jerry: Misja na Marsa

Tom and Jerry Blast Off to Mars

Tom i Jerry – Misja na Marsa.jpg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network, Boomerang, TV Puls, PULS 2, TV 4
Dystrybutor DVD Warner Home Video, Galapagos Films
Rok produkcji 2005
Data premiery dubbingu 13 maja 2005

Tom i Jerry: Misja na Marsa (ang. Tom and Jerry Blast Off to Mars, 2005) – amerykański film animowany, którego głównymi bohaterami są słynni Tom i Jerry.

Film został wydany w Polsce na DVD – 13 maja 2005 roku, dystrybucją zajął się Warner. W polskiej telewizji film emitowany na kanale Cartoon Network – premiera filmu odbyła się 7 października 2006 roku o godz. 19:00 w ramach Kina Cartoon Network oraz na kanale Boomerang – premiera odbyła się 25 lutego 2012 roku o godz. 14:30 w ramach Kina Boomerang.

Fabuła

Najbardziej znany duet świata, kocur Tom i myszka Jerry, tym razem postanawia odłożyć na bok swoje spory i zjednoczyć siły w słusznej sprawie. Staje przed nimi zadanie życia – muszą ocalić Ziemię przed inwazją Marsjan. Biorąc udział w tej misji, upewniają się, że nie jesteśmy sami w kosmosie. Co więcej, obcy mają wobec Ziemian wrogie zamiary. W tej sytuacji mali spryciarze, Tom i Jerry, będą musieli wprowadzić w życie swój odważny plan obrony.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-672148

Wersja polska

Dystrybucja na terenie Polski: WARNER BROS. POLAND
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: PAANFILM STUDIO WARSZAWA
Dialogi i reżyseria: Maciej Kołodyniec
Dźwięk i montaż: Filip Różański
W wersji polskiej wystąpili:

i inni

Lektor: Jacek Sobieszczański

Linki zewnętrzne

Tom i Jerry
Filmy krótkometrażowe Tom i Jerry
Seriale animowane Szczenięce lata Toma i Jerry’egoCałkiem nowe przygody Toma i Jerry’egoTom i Jerry ShowTom i Jerry w Nowym Jorku
Filmy animowane Wielka ucieczkaMagiczny pierścieńMisja na MarsaSzybcy i kosmaciPiraci i kudłaciDziadek do orzechówSherlock HolmesCzarnoksiężnik z krainy OzRobin Hood i jego Księżna MyszMagiczna fasolaJak uratować smokaPomocnicy świętego MikołajaSuperagenciPowrót do krainy OzNa Dzikim Zachodzie!Kraina bałwanków
Filmy fabularne Tom i Jerry