Tom i Jerry (film 2021)

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Tom i Jerry

Tom & Jerry

Tom i Jerry 2021.jpg
Gatunek animowany, komediowy, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Dystrybutor kinowy Warner Bros.
Platforma streamingowa Rakuten
Rok produkcji 2021
Data premiery dubbingu 2 czerwca 2021

Tom i Jerry (ang. Tom & Jerry, 2021) – amerykański film przygodowy łączący technikę animacji komputerowej z grą prawdziwych aktorów.

Film z polskim dubbingiem dostępny od 2 czerwca 2021 roku w ukraińskiej i włoskiej wersji serwisu Rakuten. Oficjalna premiera filmu w polskich kinach – 11 czerwca 2021 roku; dystrybucja: Warner Bros. (pokazy przedpremierowe od 28 maja).

Fabuła

Jeden z najbardziej uwielbianych pojedynków w historii powraca w filmie Tima Story’ego Tom & Jerry. Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik. Nowa wielkoekranowa przygoda Toma i Jerry’ego to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych bohaterów, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

Źródło: WarnerBros.pl

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Agnieszka Zwolińska
Dialogi polskie: Jakub Kowalczyk
Koordynacja produkcji: Marcin Kopiec, Beata Jankowska
Kierownictwo produkcji: Marcin Kopiec

Linki zewnętrzne

Tom i Jerry
Filmy krótkometrażowe Tom i Jerry
Seriale animowane Szczenięce lata Toma i Jerry’egoCałkiem nowe przygody Toma i Jerry’egoTom i Jerry ShowTom i Jerry w Nowym Jorku
Filmy animowane Wielka ucieczkaMagiczny pierścieńMisja na MarsaSzybcy i kosmaciPiraci i kudłaciDziadek do orzechówSherlock HolmesCzarnoksiężnik z krainy OzRobin Hood i jego Księżna MyszMagiczna fasolaJak uratować smokaPomocnicy świętego MikołajaSuperagenciPowrót do krainy OzNa Dzikim Zachodzie!Kraina bałwanków
Filmy fabularne Tom i Jerry