LEGO Elves: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Navi (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
OkiDoki (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 23: Linia 23:
'''Wystąpili''':
'''Wystąpili''':
* [[Marta Dylewska]] – '''Emily Jones'''
* [[Marta Dylewska]] – '''Emily Jones'''
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Azari Firedancer'''
* [[Barbara Garstka]] – '''Aira Windwhistler'''
* [[Mateusz Michnikowski]] – '''Johnny Baker'''
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''pani Jones'''
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''pani Jones'''
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Azari Firedancer'''
* [[Jakub Świderski]] – '''Farran Leafshade'''
* [[Jakub Świderski]] – '''Farran Leafshade'''
* [[Barbara Garstka]] – '''Aira Windwhistler'''
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Naida Riverheart'''
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Naida Riverheart'''
* [[Mateusz Michnikowski]] – '''Johnny Baker'''
* [[Natalia Samojlik]] – '''Skyra'''
* [[Natalia Samojlik]] – '''Skyra'''
* [[Ewa Prus]] – '''Sira Copperbranch'''
* [[Tomasz Olejnik]] – '''Tidus Stormsurfer'''
* [[Klementyna Umer]] – '''Ragana'''
* [[Klementyna Umer]] – '''Ragana'''
* [[Artur Kaczmarski]]
* [[Tomasz Olejnik]]
* [[Ewa Prus]]
i inni


'''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]]
== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="12%"|Premiera odcinka
!width="6%"|N/o
!width="41%"|Polski tytuł
!width="41%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=4 |
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="41%"|Tytuł polski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.05.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Magiczna przygoda''
| ''Magiczna przygoda''
| ''Unite the Magic''
| ''Unite the Magic''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.05.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.05.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Dzielnie nas prowadź smoki ratować, część pierwsza''
| ''Dzielnie nas prowadź smoki ratować, część pierwsza''
| ''Dragons to Save Time to Be Brave, Part 1''
| ''Dragons to Save Time to Be Brave, Part 1''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.05.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.05.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Dzielnie nas prowadź smoki ratować, część druga''
| ''Dzielnie nas prowadź smoki ratować, część druga''
| ''Dragons to Save Time to Be Brave, Part 2''
| ''Dragons to Save Time to Be Brave, Part 2''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.05.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.05.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Ścieżka mroku''
| ''Ścieżka mroku''
| ''Down a Dark Path''
| ''Down a Dark Path''
|-
|-
| colspan=4 |
|}
|}



Wersja z 18:28, 5 sie 2019

Tytuł LEGO Elves
Gatunek animowany, fantasy
Kraj produkcji Dania
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska
Dystrybutor DVD Galapagos Films
Lata produkcji 2015
Data premiery dubbingu 23 maja 2016
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 4 z 4

LEGO Elves (2015) – duński serial animowany, powstały na bazie klocków LEGO.

Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 23 maja 2016 roku.

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dźwięk: Łukasz Fober
Wystąpili:

Lektor: Artur Kaczmarski

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
23.05.2016 01 Magiczna przygoda Unite the Magic
24.05.2016 02 Dzielnie nas prowadź smoki ratować, część pierwsza Dragons to Save Time to Be Brave, Part 1
25.05.2016 03 Dzielnie nas prowadź smoki ratować, część druga Dragons to Save Time to Be Brave, Part 2
26.05.2016 04 Ścieżka mroku Down a Dark Path


LEGO
Filmy Batman i Liga SprawiedliwościBionicle: Maska ŚwiatłaBionicle 2: Legendy Metru NuiBionicle 3: W sieci mrokuBionicle: Odrodzenie legendyLEGO BatmanLEGO Batman: FilmLEGO Creator: Wielki ptak Na NaLEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięciLEGO Friends: Odcinek świątecznyLEGO Friends: Przyjaciółki na zawszeLEGO Gwiezdne wojny: Imperium kontratakujeLEGO Jack StoneLEGO Jurassic World: Ucieczka IndominusaLEGO Marvel Super Heroes: Avengers ReassembledLEGO Ninjago: FilmLEGO przygodaLEGO przygoda 2LEGO Scooby-Doo! Klątwa piratówLEGO Scooby-Doo: Nawiedzone HollywoodLEGO: Gwiezdne Wojny w 2 minutyLEGO Star Wars: Padawańskie widmoPrzygody Maksa PowersaScooby-Doo i Czarny RycerzCzarna Pantera: Wakanda ma kłopotyLEGO Jurassic World: Tajna wystawaSpider-Man: Wkręcony w VenomaLEGO Gwiezdne wojny: Świąteczna przygodaLEGO Gwiezdne wojny: Przerażające historieLEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygodaLEGO Disney Księżniczka: Zamek przygódLEGO Marvel Avengers: Czerwony alarmLEGO Marvel Avengers: Misja demolkaLEGO Disney Księżniczka: Złoczyńcy w natarciu!LEGO Kraina lodu: Nalot maskonurów
Seriale Ahoj, piracka przygodoBohaterowie Marvela: Doładowani na maksaKraina lodu: Światła PółnocyLEGO Bionicle: Droga do jednościLEGO: CityLEGO Elves (2015)LEGO Elves: Tajemnice ElvendaleLEGO Elves (2018)LEGO Fabryka bohaterówLEGO FriendsLEGO Friends: Opowieści z HeartlakeLEGO Friends: Przyjaciółki na misjiLEGO Friends: Moc przyjaźniLEGO Friends – następny rozdziałLegendy ChimaLEGO: Kroniki YodyNexo KnightsNinjago: Mistrzowie SpinjitzuLEGO: Opowieści droidówLEGO: Ruch oporu powstajeStar Wars: Przygody FreemakerówStrażnicy Galaktyki: Nikczemny plan ThanosaGwiezdne wojny. Najlepsi z najlepszychLEGO City: Miasto przygód‎LEGO City: Po bandzieLEGO DREAMZzzLEGO Hidden SideLegenda Isla NublarMonkie KidNinjago: Powstanie SmokówLEGO Pixar: BrickToonsLEGO Gwiezdne wojny: Odbuduj GalaktykęOpowiastki Świnki PeppyLEGO Marvel Avengers: Szalone historie
Gry LEGO SzachyLEGO Rock RaidersLEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie MocyLEGO Ninjago Movie – Gra wideoLEGO Marvel Super Heroes 2LEGO IniemamocniLEGO Superzłoczyńcy DCLEGO Gwiezdne wojny: Saga SkywalkerówLEGO 2K DriveLEGO Horizon Adventures