ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 233: | Linia 233: | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 24.11.2025 | | 24.11.2025 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Związana honorem]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 25.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | |||
| ''[[Czy podmieniono dziedziczkę przy porodzie?]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 27.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|039 | |||
| ''[[Pocałuj mnie po raz ostatni]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 05.12.2025 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 11:28, 6 gru 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2025 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
