Barbie: Dream Besties: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=25 października [[2024]]
|data premiery=25 października [[2024]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=10 z 10
|odcinki=10 z 10 + T4 z T4
}}
}}
'''Barbie: Dream Besties''' – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 25 października [[2024]] roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube.
'''Barbie: Dream Besties''' – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 25 października [[2024]] roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube.
Linia 31: Linia 31:


'''Wykonanie piosenek''':
'''Wykonanie piosenek''':
* [[Beata Wyrąbkiewicz]]
* '''''„Mam to coś”''''': [[Beata Wyrąbkiewicz]], [[Natalia Kujawa]] <small>(odc. T1)</small>
* [[Małgorzata Chruściel]]
* '''''„Scena woła mnie”''''': [[Małgorzata Chruściel]] <small>(odc. T2)</small>
* [[Weronika Łukaszewska]]
* '''''„Nowy level”''''': [[Weronika Łukaszewska]], [[Natalia Kujawa]], [[Magdalena Tul]] <small>(odc. T3)</small>
* [[Małgorzata Szymańska]]
* '''''„Apetyt na marzenia”''''': [[Małgorzata Szymańska]], [[Natalia Kujawa]], [[Magdalena Tul]] <small>(odc. T4)</small>
i inni
== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
Linia 46: Linia 45:
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|30.07.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Poznajcie DREAM BESTIES!''
| ''Poznajcie DREAM BESTIES!''
| ''Meet the DREAM BESTIES!''
| ''Meet the DREAM BESTIES!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|01.11.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|30.07.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Konkurencja Barbie?!''
| ''Konkurencja Barbie?!''
| ''Barbie’s Frenemy!''
| ''Barbie’s Frenemy!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|08.11.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|23.08.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Gdzie się podziały zwierzaki?!''
| ''Gdzie się podziały zwierzaki?!''
| ''The Case of the Missing Pets!''
| ''The Case of the Missing Pets!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15.11.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Barbie królową sceny!''
| ''Barbie królową sceny!''
Linia 95: Linia 94:
| ''Besties pomagają Barbie spełnić jej marzenie!''
| ''Besties pomagają Barbie spełnić jej marzenie!''
| ''The Besties Help Barbie’s Dream Come True!''
| ''The Besties Help Barbie’s Dream Come True!''
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''TELEDYSKI'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|T1
| ''Mam to coś''
| ''I’ve Got The Look''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|T2
| ''Scena woła mnie''
| ''Own The Stage''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|T3
| ''Nowy level''
| ''Level Up''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|T4
| ''Apetyt na marzenia''
| ''Cooking Up A Dream''
|-
|-
|}
|}
{{Barbie}}
{{Barbie}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 10:17, 1 kwi 2025

Tytuł Barbie: Dream Besties
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa YouTube – Barbie Po Polsku
Lata produkcji 2024
Data premiery dubbingu 25 października 2024
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 10 z 10 + T4 z T4

Barbie: Dream Besties – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 25 października 2024 roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube.

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO
Reżyseria: Zuzanna Galia
Dialogi: Marta Robaczewska
W wersji polskiej udział wzięli:

Wykonanie piosenek:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
30.07.2024 01 Poznajcie DREAM BESTIES! Meet the DREAM BESTIES!
30.07.2024 02 Konkurencja Barbie?! Barbie’s Frenemy!
23.08.2024 03 Gdzie się podziały zwierzaki?! The Case of the Missing Pets!
06.09.2024 04 Barbie królową sceny! Barbie Owns the Stage!
22.11.2024 05 Chemia przyjaciółek! Friendship Chemistry!
29.11.2024 06 Teresa wskakuje na wyższy poziom! Teresa Levels Up!
06.12.2024 07 Smaczne marzenie Renee! Renee’s Cooking Up a Dream!
13.12.2024 08 Barbie kontra pryszcz! Barbie Gets a Zit – And a Big Idea!
20.12.2024 09 Paleta cieni Barbie znika bez śladu! Barbie’s Makeup Goes Missing!
27.12.2024 10 Besties pomagają Barbie spełnić jej marzenie! The Besties Help Barbie’s Dream Come True!
TELEDYSKI
25.10.2024 T1 Mam to coś I’ve Got The Look
25.10.2024 T2 Scena woła mnie Own The Stage
25.10.2024 T3 Nowy level Level Up
25.10.2024 T4 Apetyt na marzenia Cooking Up A Dream
Barbie
Filmy Barbie w Dziadku do orzechówBarbie jako RoszpunkaBarbie z Jeziora ŁabędziegoBarbie jako księżniczka i żebraczkaBarbie: WróżkolandiaBarbie i magia PegazaBarbie: SyrenkolandiaPamiętniki BarbieBarbie i 12 tańczących księżniczekBarbie i magia tęczyBarbie jako Księżniczka WyspyBarbie MariposaBarbie i diamentowy pałacBarbie w Wigilijnej OpowieściBarbie przedstawia CalineczkęBarbie i trzy muszkieterkiBarbie i podwodna tajemnicaBarbie w świecie modyBarbie i sekret wróżekBarbie: Akademia KsiężniczekBarbie: Idealne ŚwiętaBarbie i podwodna tajemnica 2Barbie: Księżniczka i piosenkarkaBarbie i magiczne baletkiBarbie Mariposa i baśniowa księżniczkaBarbie i siostry w Krainie KucykówBarbie: Perłowa księżniczkaBarbie i tajemnicze drzwiBarbie: Super KsiężniczkiBarbie: Rockowa księżniczkaBarbie i siostry: Wielka przygoda z pieskamiBarbie: Tajne agentkiBarbie: Gwiezdna przygodaBarbie: DreamtopiaBarbie i siostry na tropie pieskówBarbie w świecie gierBarbie Dreamtopia: Święto ZabawyBarbie: Delfiny z Magicznej WyspyBarbie Dreamhouse Adventures: Tajemnica magicznej syrenyBarbie: Przygody księżniczekBarbie i Chelsea: Zgubione urodzinyBarbie: Wielkie miasto, wielkie marzeniaBarbie: Moc syrenekBarbie Epic Road TripBarbie: Skipper – Klub opiekunekMoja pierwsza Barbie: Dzień MarzeńBarbieBarbie: Stacie na ratunekBarbie i Teresa: Przepis na przyjaźń
Seriale Barbie: FashionistasBarbie: Life in the DreamhouseBarbie: DreamtopiaVlogi BarbieBarbie: Skrzynia pomysłówBarbie: Podróże i tajemniceBarbie Dreamhouse AdventuresBarbie: Magiczny kamperBarbie: Zabawa modą dla każdegoBarbie: Liceum Golden BeachBarbie: Dom Marzeń REMIXBarbie: Stylowa jazdaBarbie: Drużyna modyBarbie: My dwieBarbie: Obóz pod gwiazdami – Siostrzana zamianaBarbie: Zabawa modąBarbie: Miejskie życieBarbie: Tajemnice domu marzeńBarbie: Wakacje marzeńBarbie: Drużyna MarzeńBarbie: Wakacyjna przygodaBarbie i Barbie: Przygody na planieBarbie Extra Fly – Modowa przygodaBarbie: Szczypta magiiBarbie: Modowe historieBarbie: Magia snówBarbie: Przygody lalekZagadki BarbieBarbie: Dream Besties
Gry Barbie: Przygody syrenkiBarbie: Salon pięknościBarbie z Jeziora Łabędziego: Zaczarowany lasBarbie: Pokaz modyBarbie jako księżniczka i żebraczkaBarbie: Zawody jeździeckie – Tajemnicza przejażdżkaPamiętniki Barbie: Szkolna tajemnicaBarbie i 12 tańczących księżniczek
Piosenki Piosenka urodzinowa Barbie!Piosenka Barbie i Siostry!Piosenka Modna ja – Extra!Barbie: Spełniaj marzeniaTańcz i śpiewaj z BarbieZespół Barbie
Krótkometrażówki Hot Wheels RacerVerse: Zakręcony tor wyścigowy Barbie!