Barbie: Dream Besties: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery=25 października [[2024]] | |data premiery=25 października [[2024]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki=10 z 10 | |odcinki=10 z 10 + T4 z T4 | ||
}} | }} | ||
'''Barbie: Dream Besties''' – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 25 października [[2024]] roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube. | '''Barbie: Dream Besties''' – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 25 października [[2024]] roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube. | ||
| Linia 31: | Linia 31: | ||
'''Wykonanie piosenek''': | '''Wykonanie piosenek''': | ||
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] | * '''''„Mam to coś”''''': [[Beata Wyrąbkiewicz]], [[Natalia Kujawa]] <small>(odc. T1)</small> | ||
* [[Małgorzata Chruściel]] | * '''''„Scena woła mnie”''''': [[Małgorzata Chruściel]] <small>(odc. T2)</small> | ||
* [[Weronika Łukaszewska]] | * '''''„Nowy level”''''': [[Weronika Łukaszewska]], [[Natalia Kujawa]], [[Magdalena Tul]] <small>(odc. T3)</small> | ||
* [[Małgorzata Szymańska]] | * '''''„Apetyt na marzenia”''''': [[Małgorzata Szymańska]], [[Natalia Kujawa]], [[Magdalena Tul]] <small>(odc. T4)</small> | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
| Linia 46: | Linia 45: | ||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|30.07.2024 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Poznajcie DREAM BESTIES!'' | | ''Poznajcie DREAM BESTIES!'' | ||
| ''Meet the DREAM BESTIES!'' | | ''Meet the DREAM BESTIES!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|30.07.2024 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Konkurencja Barbie?!'' | | ''Konkurencja Barbie?!'' | ||
| ''Barbie’s Frenemy!'' | | ''Barbie’s Frenemy!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | | bgcolor="#CCE2FF"|23.08.2024 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Gdzie się podziały zwierzaki?!'' | | ''Gdzie się podziały zwierzaki?!'' | ||
| ''The Case of the Missing Pets!'' | | ''The Case of the Missing Pets!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Barbie królową sceny!'' | | ''Barbie królową sceny!'' | ||
| Linia 95: | Linia 94: | ||
| ''Besties pomagają Barbie spełnić jej marzenie!'' | | ''Besties pomagają Barbie spełnić jej marzenie!'' | ||
| ''The Besties Help Barbie’s Dream Come True!'' | | ''The Besties Help Barbie’s Dream Come True!'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''TELEDYSKI''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|T1 | |||
| ''Mam to coś'' | |||
| ''I’ve Got The Look'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|T2 | |||
| ''Scena woła mnie'' | |||
| ''Own The Stage'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|T3 | |||
| ''Nowy level'' | |||
| ''Level Up'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|T4 | |||
| ''Apetyt na marzenia'' | |||
| ''Cooking Up A Dream'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Barbie}} | {{Barbie}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 10:17, 1 kwi 2025
| Tytuł | Barbie: Dream Besties |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | YouTube – Barbie Po Polsku |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 25 października 2024 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 10 z 10 + T4 z T4 |
Barbie: Dream Besties – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony 25 października 2024 roku na kanale Barbie Po Polsku w serwisie YouTube.
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO
Reżyseria: Zuzanna Galia
Dialogi: Marta Robaczewska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Beata Wyrąbkiewicz – Barbie „Malibu” Roberts
- Małgorzata Chruściel – Barbie „Brooklyn” Roberts
- Weronika Łukaszewska – Teresa
- Małgorzata Szymańska – Renee
- Julia Chatys – Daisy
- Karol Wróblewski – Ken
- Joanna Pach-Żbikowska – Zia
- Tomasz Błasiak – Konferansjer
Wykonanie piosenek:
- „Mam to coś”: Beata Wyrąbkiewicz, Natalia Kujawa (odc. T1)
- „Scena woła mnie”: Małgorzata Chruściel (odc. T2)
- „Nowy level”: Weronika Łukaszewska, Natalia Kujawa, Magdalena Tul (odc. T3)
- „Apetyt na marzenia”: Małgorzata Szymańska, Natalia Kujawa, Magdalena Tul (odc. T4)
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 30.07.2024 | 01 | Poznajcie DREAM BESTIES! | Meet the DREAM BESTIES! |
| 30.07.2024 | 02 | Konkurencja Barbie?! | Barbie’s Frenemy! |
| 23.08.2024 | 03 | Gdzie się podziały zwierzaki?! | The Case of the Missing Pets! |
| 06.09.2024 | 04 | Barbie królową sceny! | Barbie Owns the Stage! |
| 22.11.2024 | 05 | Chemia przyjaciółek! | Friendship Chemistry! |
| 29.11.2024 | 06 | Teresa wskakuje na wyższy poziom! | Teresa Levels Up! |
| 06.12.2024 | 07 | Smaczne marzenie Renee! | Renee’s Cooking Up a Dream! |
| 13.12.2024 | 08 | Barbie kontra pryszcz! | Barbie Gets a Zit – And a Big Idea! |
| 20.12.2024 | 09 | Paleta cieni Barbie znika bez śladu! | Barbie’s Makeup Goes Missing! |
| 27.12.2024 | 10 | Besties pomagają Barbie spełnić jej marzenie! | The Besties Help Barbie’s Dream Come True! |
| TELEDYSKI | |||
| 25.10.2024 | T1 | Mam to coś | I’ve Got The Look |
| 25.10.2024 | T2 | Scena woła mnie | Own The Stage |
| 25.10.2024 | T3 | Nowy level | Level Up |
| 25.10.2024 | T4 | Apetyt na marzenia | Cooking Up A Dream |
